Top 10 Baby Karte Geburt – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Joli Coon

#ad

Oznamuje těhotenství teta se stíracími kartami, Joli Coon Stírací karta Du wirst Teta s obálkou

#ad
Joli Coon #ad - Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu.

Pak je naše prémiová stírací karta, teta pro tebe tím nejlepším překvapením pro tebe! Obdržíte překrásnou kartu s prémiovou obálkou zušlechtěnou UV lakem, která splňuje ty nejvyšší nároky. Okamžik překvapení – jsi těhotná a chceš to nastávající tetě oznámit zcela mimořádným nápadem na dárek? Pouze u nás ! když obdržíte kartičku s již umístěným stírací pole, můžete se těšit na okamžik předání.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluGold-Tante-K

2. Diese-Klappkarten

#ad

Baby Shower Boy G13.2, blahopřání k narození, Pop Up pohlednice s modrým kočárkem z papíru

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku. Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství. Svým nákupem podpoříš tento projekt. Dodání a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu.

Tato malá umělecká díla jsme s láskou vytvořeni a velmi zručnost k tomuto skvělému překvapení. Ať už jako dětská kartička, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, která se ideálně hodí pro narození chlapce, jste zaručeně správně. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní. Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři.

Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v modré barvě jako pop up uprostřed určitě dotkne všechny rodiče. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou. Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost0.1
Šířka0.39
Číslo díluG13.2
ModelkaG13.2

3. Hallmark

#ad

Hallmark Blahopřání k narození Medvídek Pú a prasátko

#ad
Hallmark #ad - Cover features fun 3d attachments of pooh and piglet with bloky, rattle, and balloons. 4" a comes with a coordinating envelope. Vnitřní: "už nikdy nic nečeká na to, aby se vám dostala do celebrate.

Baby shower card measures 5. Printed on high quality paper stock, Hallmark's greeting cards are made with paper from well-managed forests. Přidejte do nových parentů s celebratory kongratulations kartátem jako přibližně přibližně po obličeji. Hallmark signature offers stylish shoppers a curated line of upscale and unique cards and gifts that reflect their personal style and make an impression. Congratulace. " ". 4 × 5. Díky půvabnému designu a sentimentu, jak pomoci vytvořit nové dítě, tato karta je perfektní způsob, a je skvělým dárkem k pověšení nebo doplňků pro miminka.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark #ad
Výška0.13
Délka5.75
Hmotnost0.06
Šířka8.25
Číslo dílu699RZB1350
Modelka699RZB1350

4. Diese-Klappkarten

#ad

Blahopřání k narození dívek, Pop Up pohlednice s růžovým kočárkem z papíru, dětská sprcha G13. 3

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Dodání a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu.

Ať už jako dětská kartička, která se ideálně hodí pro narození dívky, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, máte zaručeně pravé. Tato malá umělecká díla jsme s láskou vytvořeni a velmi zručnost k tomuto skvělému překvapení. Svým nákupem podpoříš tento projekt. Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku. Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství.

Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní. Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový. Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři. Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v růžové barvě jako pop up uprostřed jistě dotkne všechny rodiče. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška0.01
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluG13.3
ModelkaG13.3

5. Joli Coon

#ad

Party pro odhalení pohlaví, Joli Coon Stírací karta Vyhlásit pohlaví, Bude to chlapec, Boy or Girl

#ad
Joli Coon #ad - Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení. Pak je naše stírací kartička Bude to chlapec, přesně to pravé pro tebe. Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Obdržíte překrásnou kartu zušlechtěnou UV lakem, aby splnila ty nejvyšší nároky. Překvapivý moment na věčnost – jsi těhotná a chceš oznámit pohlaví svého dítěte? Pouze u nás ! když obdržíte kartičku s již umístěným stírací pole, můžete se těšit na okamžik předání.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluJC-Euka-Junge

6. Gonzey

#ad

Schwangerschaftstest, Lustige Schwangerschaftskarte, erwartete Karten, Lockdown-Schwangerschaftskarte, für Neugeborene, Baby-Karte

#ad
Gonzey #ad - Inklusive umschlag. Digitaldruck auf hochwertigem, recycelbarem Karton 300 g/m². Wird in einem stabilen, festen Umschlag geliefert. Sagen sie, mit dieser lustigen karte, wie Sie sich wirklich fühlen, sie wird sicher ein Lächeln auf sein Gesicht zaubern.100% zufriedenheitsgarantie:. Karte mit leerer Innenseite für Ihre persönliche Nachricht. Kartengröße gefaltet: 20, 5 cm x 13, 5 cm. Schnelle Lieferung.
ZnačkaGonzey #ad
VýrobceGonzey #ad
Výška0.08
Délka8.27
Šířka5.51
Číslo díluKE000

7. Hallmark

#ad

Happy Cloud, Hallmark Signature Glückwunschkarte zur Geburt eines Babys

#ad
Hallmark #ad - Die babyparty-karte misst 12, 7 x 18, 3 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert. Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Gedruckt auf hochwertigem Papier.

Hallmark signature bietet stilvollen käufer eine kuratierte und durchdachte Linie von gehobenen und einzigartigen Karten und Geschenken, die ihren persönlichen Stil widerspiegeln und sofort und bleibende Eindruck hinterlassen. Wünschen sie den frischgebackenen Eltern gut, während sie ihr neues Bündel Freude in der Familie begrüßen. Mit einem entzückenden design und einem einfachen spruch ist diese Karte die perfekte Ergänzung zu einer Babyparty Geschenk und eine großartige Möglichkeit, Ihre Liebe mit einer Familie zu teilen, die ein Kind willkommen heißt.

Der bezug verfügt über einen 3d-filzaufsatz einer glücklichen Wolke und bunten Regentropfen. Innentext: "celebrating you and the sweet little someone who's on the way!".
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC (Office) #ad
Výška0.13
Délka5
Šířka7.19
Číslo dílu0799RZH4008
Modelka0799RZH4008

8. MOKIO

#ad

MOKIO® Pop-Up pohlednice – anděl se svíčkou – 3D dárková karta k narození, přijímání, biřmování nebo biřmování, blahopřání nebo peněžní dárek pro dívky a chlapce, křtinám

#ad
MOKIO #ad - Darujte radost při zvláštních příležitostech! k zaslání vašich milých blahopřání, jako poukázka nebo balení pro váš peněžní dar – tato kvalitní blahopřání je láskyplným překvapením, které vychází ze srdce.

Speciální blahopřání s 3d efektem překvapení při otevření! ať už jako přání ke křtinám, přání k přijímání, biřmování nebo přání k narozeninám pro chlapce, dívky nebo kmotra – s naší pop-up dárkovou kartou můžete jedinečným způsobem říci "srdečné blahopřání". Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a motivem holubů jako kryt.

Při otevření ručně vyrobené karty anděla strážného se rozvine přátelsky usmívající se anděl s velkými křídly a svíčkou v rukou. Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou. Pop-up karta ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka0.04
Číslo díluDDD-035
ModelkaDDD-035

9. LIMAH

#ad

LIMAH® Pop Up 3D pohlednice/narozeninové přání, dárková kartička/motiv lišky/pro děti/oranžové/velké, pozvánka

#ad
LIMAH #ad - Toto blahopřání je určeno dětem a lze jej použít k následujícím příležitostem: -narozeniny - jako pozvánka k narozeninám - jako dekorace na narozeninové oslavě – jako dárková karta společně s poukazem.

Navíc je na vnitřní straně umístěn potisk Happy Birthday. Karta nabízí dostatek místa na vnitřní straně pro osobní blahopřání nebo poselství. Na vnější straně je zobrazena liška s dortem a párty kloboukem. Při odklopení karty se narovná velká 3rozměrná liška. Tip: darujte poukaz nebo peněžní dárek v kombinaci s touto kartou PopUp. Blahopřání je 15 cm x 20 cm velké. Jedinečná a výjimečná liška v oranžové barvě pro chlapce a dívky.

Dárková karta se dodává s vhodnou bílou obálkou v ochranné fólii. Plyšovou lišku lze také dobře kombinovat s touto kartou. V případě dotazů, podnětů nebo návrhů nás můžete kontaktovat, budeme rádi, když vám můžeme dále pomoci. S touto působivou kartou s překvapením dosáhnete wow efektu a darujete úsměv a kousek radosti.
ZnačkaLIMAH #ad
Výška0.12
Délka5.91
Hmotnost0.11
Šířka7.87
Číslo díluPUC1
ModelkaPUC1

10. Liebessa

#ad

Blahopřání syn, chlapec, narození dítěte, Liebessa 3D pop-up přání blahopřání k narození chlapců dítě, ručně vyrobené 3D dětské přání modrý čáp chlapec-baby čáp modrý, chlapec

#ad
Liebessa #ad - Efekt lásky wow – když rodiče novorozeného chlapce otevřou tuto nádhernou a kvalitní pohlednici a uvidí barevný jeřáb, budou se opravdu radovat a usmívat se. Perfektní dárek k narození – to je nejlepší způsob, protože pohlednice je opravdu něco zvláštního a obsahuje krásné překvapení, jak poblahopřát mamince a tátovi k narození syna, totiž 3D jeřáb.

Velikost v rozloženém stavu cca 25 cm x 18 cm. Slib lásky – máte-li dotazy nebo problém, pomůže naše podpora z Hamburku absolutně nebyrokraticky. Máte také dostatek místa pro osobní ručně psané zprávy. Připraveno k darování – dětské přání se dodává společně s obálkou.

Do obálky se samozřejmě vejde poukázka. Papír je extra silný, trvanlivý a kvalitní, karta může vydržet celá desetiletí jako vzpomínka. Jednotlivé prvky jsou zcela přesně vyříznuty laserem. Stojíme za našimi produkty. Kvalita liebessa – každá karta je láskyplně sestavena v několika pracovních krocích.
ZnačkaLiebessa #ad
Výška0.01
Délka9.84
Šířka7.09
Číslo dílubaby-kranich