Top 10 Bad Armaturen Waschbecken – Dotykové baterie pro koupelnová umyvadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Delta Faucet

#ad

Drain Assembly Included, SpotShield Stainless 25840LF-SP, Bathroom Sink Faucet, Delta Faucet Arvo Centerset Bathroom Faucet Brushed Nickel

#ad
Delta Faucet #ad - International products have separate terms, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, labeling or instructions. Ablaufgarnitur im lieferumfang enthalten: Ein passender SpotShield Edelstahl-Badezimmer-Ablaufgarnitur ist bequem im Lieferumfang enthalten. Lieferleitungen separat kaufen: standard-Badezimmerarmatur-Versorgungsleitungen sind für die Installation erforderlich und müssen separat erworben werden, um das Gerät zu vervollständigen.
ZnačkaDelta Faucet #ad
VýrobceDelta Faucet Company #ad
Výška7.19
Délka7.19
Hmotnost3.66
Šířka9.63
Číslo dílu25840LF-SP
Modelka25840LF-SP

2. hansgrohe

#ad

Umyvadlová baterie bez odtoku, směšovací baterie umyvadlo šetřící vodu EcoSmart, chrom, vodovodní kohoutek koupelna s výtokem výška 190 mm, hansgrohe Vernis Blend

#ad
hansgrohe #ad - Nadčasový design pro malý rozpočet: armatury vernis Blend přinášejí svým harmonickým uspořádáním decentní eleganci a mnoho pohodlí do koupelny. Větší volnost pohybu: díky vysokému výtoku se baterie obzvláště dobře hodí pro volně stojící mycí misku ComfortZone 190 Snadná instalace: armatura je spojena pomocí flexibilních připojovacích hadic G s vodními přípojkami velikost: DN15.

Tato armatura obohacuje vodu vzduchem – pro plný proud vody, který stříká méně AirPower. Obzvláště dlouhá životnost: vybavená vysoce kvalitním, lehkým chodícím systémem keramických směšovacích systémů od hansgrohe. Lesklý vzhled: brilantní, snadno čistitelný chromový povrch přesvědčí trvalým leskem. Vhodné pro průtokové ohřívače: Tato armatura je mnohostranně použitelná.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška11.18
Délka5.24
Hmotnost0.01
Šířka1.93
Číslo dílu71582000
Modelka71582000
Záruka5letá záruka výrobce.

3. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Focus, jednopáková kuchyňská směšovací baterie

#ad
hansgrohe #ad - Záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Baterie s technologií ecosmart šetřící vodu, potřebuje až o 60 % méně vody než jiné vodovodní baterie – bez ztráty komfortu.

Podrobné záruční podmínky naleznete v části "další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "Záruční pokyny". Vysoká, prohnutá prémiová jednopáková baterie s horizontálním otočným výtokem 120° zajišťuje volnost pohybu a flexibilitu na mycí misce. Armatura umyvadla se skládá z: základního tělesa, provzdušňovače QuickClean, odtoku tažných tyčí, rukojeti, připojovacích hadic, keramické kartuše a omezovače teploty. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje poskytnuté příslušným prodejcem.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška11.69
Délka7.56
Hmotnost3.79
Šířka4.17
Číslo dílu31609000
Modelka31609000
ZárukaZáruka 5 let.

4. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Vodovodní kohoutek Talis S armatura s výtokem výška 80 mm, bez odtokové soupravy chrom

#ad
hansgrohe #ad - Baterie s technologií ecosmart šetřící vodu, potřebuje až o 60 % méně vody než jiné vodovodní kohoutky – bez ztráty komfortu.

Při prodeji a zasílání třetí stranou platí údaje příslušného prodejce. Sporná umyvadlová baterie v kvalitním designu. Záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Podrobné záruční podmínky naleznete v části "další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "Pokyny pro záruka". Umyvadlová baterie se skládá z: základní těleso, perlátor QuickClean, rukojeť, připojovací hadice, keramická kartuše a omezovač teploty.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška7.05
Délka5.31
Hmotnost3.03
Šířka1.81
Číslo dílu72012000
Modelka72012000
ZárukaZáruka 5 let.

5. Schütte

#ad

Stojanový ventil s elegantní tlakovou rukojetí, armatura, chrom, 46951, Schütte Kohoutek na studenou vodu Lima, vodovodní kohoutek koupelna pouze pro studenou vodu

#ad
Schütte #ad - Na našem místě ve wallenhorstu nás zastihnete v případě dotazů k výrobku, montáži nebo reklamaci na čísle: +49 0 5407-81529-0 – 3. Baterie na studenou vodu lima je vhodná výhradně pro připojení na studenou vodu a potřebuje pouze jednu připojovací hadici.

Voda se tak automaticky zastaví. Jako vedoucí, německý výrobce již více než 40 let vyvíjí produkty pro sanitární oblast. Kohoutek na studenou vodu má drukovou páku a samozavírací část ventilu. 1 x kohoutek na studenou vodu lima, 1x předmontovaný stojan, 1x návod k montáži v němčině český jazyk nelze zaručit. Všechny díly jsou certifikovány podle běžných směrnic. Elegantní chromované povrchy kohoutku na studenou vodu upoutají pozornost v každé koupelně. Na vysoce kvalitní materiály v našich koupelnových armaturách poskytujeme záruku výrobce 5 let.
ZnačkaSchütte #ad
VýrobceSchütte #ad
Výška4.72
Délka4.72
Hmotnost0.22
Šířka1.77
Číslo dílu46951
Modelka46951
Záruka5 let.

6. Grohe

#ad

GROHE Eurosmart umyvadlová baterie

#ad
Grohe #ad - Ihre gesetzlichen Gewährleistungsrechte bleiben unberührt. Die garantiebedingungen finden Sie unter Weitere technische Informationen. Herstellergarantie: 5 jahre.

Leichtgängige bedienung der armatur: Nur Grohe Armaturen bieten das einzigartige Grohe SilkMove Erlebnis mit einer dauerhaften, samtweichen Bedienung. Hinweis: zur verwendung mit durchlauferhitzern geschlossene Warmwasserbereiter, Thermen, Speichern; Nicht zur Verwendung mit offenen Warmwasserbereitern sog. Lieferumfang: waschtischarmatur, Zugstange, Befestigungsmaterial, Ablaufstopfen, Bedienungsanleitung. Niederdruckgeräte. Auslauf in komfortabler höhe: diese armaturhöhe ist die Basis-Variante für alle Waschbecken-Standardgrößen. Egal, ob zähneputzen oder Gesichtwaschen – dieser Auslauf ist komfortabel zu nutzen.
ZnačkaGrohe #ad
VýrobceGrohe #ad
Výška2.87
Délka15.2
Hmotnost3.28
Šířka6.3
Číslo dílu33265002
Modelka33265002
Záruka2 year manufacturer.

7. BOAOTX

#ad

Koupelnová armatura, otočná o 360° umyvadlová armatura, vodovodní baterie retro, jednopáková směšovací baterie do koupelny, BOAOTX Vodovodní kohoutek koupelna antická mosaz

#ad
BOAOTX #ad - Snadná montáž koupelnové umyvadlo s 3/8 standardním připojením, kompletní příslušenství je součástí dodávky, 2 x 60 cm extra dlouhé hadice, lze připojit ke všem běžným vysokotlakým systémům teplé a studené vody.

Specifikace: eu značka boaotx, velikost: viz obrázky – montážní otvor: cca 31–35 mm – čistá hmotnost: 755 g, pro všechny dotazy týkající se koupelnové armatury, tým zákaznických služeb nabízí 24hodinovou podporu zákaznického servisu. Vysoce kvalitní materiál vodovodní kohoutek koupelnové umyvadlo z robustní mosazi, odolný vůči oxidaci a korozi, nostalgický antický kartáčovaný povrch, klasický a s dlouhou životností.

Výrobník včelích plástvů koupelnová směšovací baterie s výrobníkem včelích plástvů šetřícím vodu, žádné stříkání, poskytuje jemný proud vody, ušetříte až 30 % vody. Prémiový keramický ventil umyvadlová baterie z kvalitní keramické kartuše, 500 000krát testováním efektivně zabraňuje úniku vody, můžete jednoduše nastavit teplotu a průtok.
ZnačkaBOAOTX #ad
VýrobceBOAOTX #ad
Výška8.86
Délka6.3
Hmotnost1.66
Šířka3.35

8. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Focus, jednopáková kuchyňská směšovací baterie

#ad
hansgrohe #ad - Extra bezpečné: omezení teploty nastavitelné při montáži chrání před příliš horkou vodou. Osvědčeno: dodávanou odtokovou soupravu lze pohodlně otevřít a zavřít jednou rukou.

Tato baterie obohacuje vodu vzduchem – pro plný proud vody, který méně stříká AirPower. Atraktivní vstup do hansgrohe kvality: designová řada Focus přesvědčí jasným, plochým tvarovým jazykem. 5 l/min EcoSmart. Mimořádně dlouhá životnost: vybavena kvalitním, lehkým keramickým směšovacím systémem od hansgrohe. Snadná instalace: baterie se spojí pomocí flexibilních hadic G s přípojkami vody. Etří peníze, šetří životní prostředí: průtok se sníží i při vysokém tlaku vody na max.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška6.97
Délka6.54
Hmotnost0.01
Šířka2.2
Číslo dílu31607000
Modelka31607000
ZárukaZáruka 5 let.

9. Delta Faucet

#ad

Jednoruční rukojeť, Delta Faucet Arvo 15840LF-SP jednorázový vodní kohoutek, odtoková montáž součástí dodávky, SpotShield ušlechtilá ocel, umyvadlová baterie, kartáčovaný nikl

#ad
Delta Faucet #ad - Vodotěsnost delta watersense spotřebuje nejméně 20 % méně vody než u průmyslového standardu – ušetříte peníze, aniž by ovlivnily výkon. Vodovodní kohoutek s certifikací watersense spotřebuje minimálně o 20 % méně vody než průmyslový standard, aniž by ovlivnil výkon.

1/2 palce 14 npsM adaptér. Doporučeno vzdálenost k stříkačce zpětného vstři. Konfigurace pro koupelnové umyvadlo. Jednoduchá instalace: vhodné pro jednotlivé otvory nebo 3 otvory, 10, 2 cm. Celoživotní omezená záruka: můžete s důvěrou nainstalovat a vědět, že tato vanová baterie Delta je podporována celoživotní omezenou zárukou vodovodního kohoutku Delta.

Odtoková souprava je součástí dodávky: vhodná odtoková souprava SpotShield z ušlechtilé oceli je praktická součástí dodávky. Svorkové šroubování. Flexibilní napájecí hadice z polymeru, pletená 3/8 palců. Vysoký obloukový výtok. Volitelná krycí deska je praktická pro instalaci s 3 otvory. Minimálně 6, 4 cm. Rozsah dodávky: koupelna - vodovodní kohoutek jsou nutné pro instalaci a jsou pohodlně obsaženy v boxu.
ZnačkaDelta Faucet #ad
VýrobceDelta Faucet Company #ad
Výška7.94
Délka7.25
Hmotnost3.82
Šířka6.31
Číslo dílu15840LF-SP
Modelka15840LF-SP

10. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Vodovodní kohoutek Novus vodovodní baterie výtok výška 100 mm s táhlou odtok chrom

#ad
hansgrohe #ad - Jednoduché a pohodlné: odtok se uzavře zatažením za tažnou tyč a lehkým stisknutím se otevře. Záruční podmínky naleznete v části "další technické informace". Díky provzdušňovači snadno čistitelnému lze zbytky vodního kamene setřít QuickClean.

Záruka výrobce: 5 let. Vhodná baterie pro vaše umyvadlo. Blahodárný proud vody díky měkkým kapkám, které jsou obohaceny vzduchem Air Power. Kompletní koupelna individuálně a měsícem: Série Novus je k dispozici také pro vanu a sprchu. Armatura umyvadla se skládá z: základního tělesa, připojovacích hadic, keramické kartuše a omezovače teploty, provzdušňovače QuickClean, rukojeti, push-Open odtoku.

Umyvadlová baterie s komfortní výškou 100 mm se ideálně hodí pro vaši koupelnu nebo WC pro hosty – také čištění zubů nebo mytí obličeje. Etří vodu a náklady, odlehčuje životnímu prostředí: Automatické omezení průtoku omezuje průtok na 5 l/min při 3 barech EcoSmart. Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška7.01
Délka6.46
Hmotnost4.28
Šířka1.85
Číslo dílu71030000
Modelka71030000
ZárukaZáruka výrobce 5 let.