Top 10 CREATABLE Nature Collection – Kombinované servisy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Creatable

#ad

20157, série Nature Collection Aqua, kombinovaný servis z kameniny, CreaTable, 16dílná sada nádobí

#ad
Creatable #ad - Kromě toho je o náhradu zlomků zpravidla postaráno včas a po mnoho let. Je mimořádně dlouhá životnost, oběd, stohovatelný a samozřejmě vhodný také do myčky a mikrovlnné trouby. Paleta barev v atlantické modré, azurově modré, baltské a tropické modré barvě vytváří tak atmosféru klidu a klidu.

PŘÍrodnÍ pŘÍrodnÍ leŽitost: toto nádobí odráží osvěžující krásu oceánu. Trvalá radost: sada nádobí vás bude doprovázet po celý den – ať už se jedná o snídani, večeři nebo svačinu. Přírodní sklo: speciální technikou vzniká jedinečný povrch, který připomíná čtyři prvky a každý kus upoutá pozornost.

Značková kvalita: naše nádobí je koncipováno v německu a vyrobeno ve vybraných prémiových továrnách, aby ti dodalo kvalitu, kterou si přeješ pro svůj domov. Perfektní pro čtyři: tento 16dílný kombinovaný servis čeká na ozdobení vašeho stolu. Obsahuje 4 jídelní talíře Ø 27 cm, 4 dezertní talíře Ø 21 cm, 4 víceúčelové misky Ø 16, 5 cm a 4 šálky na kávu 30 cl.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreatable #ad
Výška12.99
Délka13.39
Hmotnost22.2
Šířka12.4
Číslo dílu20157
Modelka20157

2. Creatable

#ad

4dílná sada nádobí, miska na müsli, 23422, série Nature Collection barevná, pokebowl z kameniny, CreaTable

#ad
Creatable #ad - Přírodní sklo: speciální technikou vzniká jedinečný povrch, který připomíná čtyři prvky a každý kus upoutá pozornost. Značková kvalita: naše nádobí je koncipováno v německu a vyrobeno ve vybraných prémiových továrnách, aby ti dodalo kvalitu, kterou si přeješ pro svůj domov.

Bowls v přírodní barvě: 4 designové kusy čekají na ozdobení vašeho stolu. Kromě toho je o náhradu zlomků zpravidla postaráno včas a po mnoho let. Trvalá radost: zboží vás bude provázet po celý den – ať už se jedná o snídani, oběd, večeři nebo svačinu.

Přirozený design: toto nádobí ztělesňuje krásu čtyř prvků – kámen, flóra a země. Sada obsahuje 4 poké bowls Ø 22, výška 5, 5 cm, 0 cm. Mají mimořádně dlouhou životnost a samozřejmě jsou vhodné i do myčky a mikrovlnné trouby. Barvy kamenná šedá, vodní modrá, voda, přírodní zelená a písková odrážejí nádheru přírody.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreaTable #ad
Výška6.69
Délka11.81
Hmotnost10.8
Šířka11.81
Číslo dílu23422
Modelka23422

3. Creatable

#ad

Sada 23699, série Nature Collection AQUA hrnky na bistro, CreaTable, 8dílná sada cappuccino

#ad
Creatable #ad - Sada obsahuje 4 šálky na cappuccino 24 cl a 4 vhodné podšálky 15 cm. Značková kvalita: naše nádobí je koncipováno v německu a vyrobeno ve vybraných prémiových továrnách, aby ti dodalo kvalitu, kterou si přeješ pro svůj domov.

Paleta barev v atlantické modré, azurově modré, baltské a tropické modré barvě vytváří tak atmosféru klidu a klidu. PŘÍrodnÍ pŘÍrodnÍ leŽitost: toto nádobí odráží osvěžující krásu oceánu. Trvalá radost: nádobí vás bude provázet po celý den. Přírodní sklo: speciální technikou vzniká jedinečný povrch, který znovu napíná všechny barvy moře a každý kus upoutá pozornost.

Má mimořádně dlouhou životnost a samozřejmě je také vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. PŘÍrodnÍ barvy cappuccinota: 4 designové kusy čekají na ozdobení vašeho stolu. Kromě toho je o náhradu zlomků zpravidla postaráno včas a po mnoho let.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreaTable #ad
Výška6.69
Délka11.81
Hmotnost6.72
Šířka11.81
Číslo dílu23699
Modelka23699

4. Creatable

#ad

14699, 16dílná sada nádobí, kombinovaný servis z kameniny, CreaTable, série Nature Collection Natural Living

#ad
Creatable #ad - Barevné provedení odráží teplé, zemité tóny lesní procházky. Přírodní sklo: speciální technikou vzniká jedinečný povrch, který připomíná čtyři prvky a každý kus upoutá pozornost. Trvalá radost: sada nádobí vás bude doprovázet po celý den – ať už se jedná o snídani, oběd, večeři nebo svačinu.

Obsahuje 4 jídelní talíře Ø 27 cm, 4 dezertní talíře Ø 21 cm, 4 víceúčelové misky Ø 16, 5 cm a 4 šálky na kávu 30 cl. Přirozený design: toto nádobí spojuje moderní bydlení s krásou přírody. Perfektní pro čtyři: tento 16dílný kombinovaný servis čeká na ozdobení vašeho stolu.

Je mimořádně dlouhá životnost, stohovatelný a samozřejmě vhodný také do myčky a mikrovlnné trouby. Kromě toho je o náhradu zlomků zpravidla postaráno včas a po mnoho let. Značková kvalita: naše nádobí je koncipováno v německu a vyrobeno ve vybraných prémiových továrnách, aby ti dodalo kvalitu, kterou si přeješ pro svůj domov.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreaTable #ad
Číslo dílu14699
Modelka14699

5. Creatable

#ad

CreaTable, kombinovaný servis z kameniny, 16dílná sada nádobí, 16253, série Nature Collection Nordic Style

#ad
Creatable #ad - Severský styl: tvůj stůl bude s tímto postrojem středem pozornosti. Kromě toho je o náhradu zlomků zpravidla postaráno včas a po mnoho let. Značková kvalita: naše nádobí je koncipováno v německu a vyrobeno ve vybraných prémiových továrnách, aby ti dodalo kvalitu, kterou si přeješ pro svůj domov.

Perfektní pro čtyři: tento 16dílný kombinovaný servis čeká na ozdobení vašeho stolu. Barvy krémově bílé, šedohnědé, džínově modré a antracitové odrážejí chladnou krásu skandinávské krajiny. Trvalá radost: sada nádobí vás bude doprovázet po celý den – ať už se jedná o snídani, oběd, večeři nebo svačinu.

Přírodní sklo: speciální technikou vzniká jedinečný povrch, který připomíná čtyři prvky a každý kus upoutá pozornost. Obsahuje 4 jídelní talíře Ø 27 cm, 4 dezertní talíře Ø 21 cm, 4 víceúčelové misky Ø 16, 5 cm a 4 šálky na kávu 30 cl. Je mimořádně dlouhá životnost, stohovatelný a samozřejmě vhodný také do myčky a mikrovlnné trouby.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreaTable #ad
Výška12.6
Délka13.39
Hmotnost22.27
Šířka12.99
Číslo dílu16253
Modelka16253

6. Creatable

#ad

Kamenina, Green 22051, Nature Collection, Creatable 6dílný talíř na polévku 22 cm

#ad
Creatable #ad - Emeslný vzhled v přírodních barvách. Vysoce aktuální tvar koláče. Vhodné do myčky na nádobí. Kvalitní výroba. Design hrnčířské zboží.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreaTable #ad
Výška6.5
Délka13.78
Hmotnost8.51
Šířka13.78
Číslo dílu22051
Modelka22051

7. Creatable

#ad

Creatable 20037 BBQ deska | servírovací podnos | Nature Collection | kamenina | Water, modrá| 33 x 16,5 cm

#ad
Creatable #ad - Servírovací podnos v modré. Z kameniny s reaktivní glazurou. S hnědým okrajem. Lze mýt v myčce a mikrovlnné troubě. S velikostí 33 x 17 cm.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreatable Porzellanhaus GmbH Verkaufsleitung Großkunden #ad
Výška1.38
Délka6.69
Hmotnost2.2
Šířka12.99
Číslo dílu20037

8. Creatable

#ad

Creatable Mísa 23,5 cm k Nature Collection Serie zelená

#ad
Creatable #ad - Creatable doplňkové díly Nature Collection. Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby. Další barvy stone zelená-světle modrá - písková modrá - modrá. Materiál kameniny. Rozšíření k nature Collection Serie CreaTable. Barva zelená 23, 5 cm. Emeslný vzhled. Reaktivní glazura a sprenkel.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreaTable #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu33037
ModelkaSchüssel 23,5cm Nature Grün 33037

9. Creatable

#ad

CREATABLE 23412, kamenná šedá, přírodní zelená, sada nádobí Nature Collection BUNT Bowl, vodní modrá, písková, 12dílná

#ad
Creatable #ad - Přirozený design: toto nádobí ztělesňuje krásu čtyř prvků – kámen, voda, vodní modrá, flóra a země. Kromě toho je o náhradu zlomků zpravidla postaráno včas a po mnoho let. Barvy kamenná šedá, přírodní zelená a písková odrážejí nádheru přírody.

Značková kvalita: naše nádobí je koncipováno v německu a vyrobeno ve vybraných prémiových továrnách, aby ti dodalo kvalitu, kterou si přeješ pro svůj domov. Sada obsahuje 4 poké bowls Ø 22, 4 buddhabowls Ø 17, 5 cm, 0 cm, 5 cm, výška 5, výška 7, 5 cm, 5 cm, výška 5, 4 smoothiebowls Ø 16, 5 cm.

Má mimořádně dlouhou životnost a samozřejmě je také vhodný do myčky a mikrovlnné trouby. Trvalá radost: nádobí vás bude provázet po celý den. Přírodní sklo: speciální technikou vzniká jedinečný povrch, který připomíná čtyři prvky a každý kus upoutá pozornost. Bowls v přírodní barvě: 12 designových kousků čeká na ozdobení vašeho stolu.
ZnačkaCreatable #ad
VýrobceCreaTable #ad
Výška11.81
Délka20.67
Hmotnost25.68
Šířka19.88
Číslo dílu23412
Modelka23412

10. vancasso

#ad

Přírodní design, sada nádobí Navia z kameniny, vancasso Jídelní servis, 16dílná kombinovaná služba, vintage vzhled

#ad
vancasso #ad - Přírodní barevný prvek. Tato sada nádobí navia je vyrobena ručně. Jednoduše připomíná přírodní prvky oblohy, šedá, moře, země a kámen, zelená, vody, což vám dodá stylovou eleganci a pohodlný zážitek.

Působivý dárek je perfektní pro všechny věkové skupiny, jednoduše se u nás zaregistrujte e-mailem. Další jednotlivé doplňky k sérii "navia" od značky vancasso, polévkové talíře jsou k dostání také v našem obchodě. Bezchybný zákaznický servis. Pro každý problém nabízíme optimální řešení, ale také pro každodenní použití. Snadná údržba. Neobvyklý design – hladká glazura se skvrnami, živými barvami a vynikajícím vzhledem vytváří jedinečnou jemnou harmonii.

Další doplňky od vancasso. Kompletní kolekce. 16dílná sada se skládá ze 4 misek na müsli, což je perfektní večeře pro 4 osoby. Perfektní nápad na dárek. Tato kombinovaná sada se hodí nejen pro slavnostní příležitosti, rodinu a přátele. Super bezpečné a pevně zabalené.
Značkavancasso #ad
Výrobcevancasso #ad
Číslo díluVC-NAVIA-15-SL