Top 10 Elektrische Reinigungsbürste Dusche – Smetáky a kartáče na úklid

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bubbacare

#ad

Auta,, kartáč na spáry, Elektrický čisticí kartáč, bezdrátový elektrický rotační škrabka, elektrický čisticí štětec, čistič dlaždic do kuchyně, elektrický odstřeďovač s 8 hlavami vrtacích kartáčů

#ad
Bubbacare #ad - 4 znepokojující fakta o úklidu domácnosti: strávili jste každý týden hodně času úklidem koupelny? máte problémy s odolnými skvrnami, které se obtížně čistí na podlaze? Trpíte problémy se zády a koleny, zbytky mýdla a spárami, protože se musíte při čištění koupelny ohýbat? Náš elektrický škrabák vám pomůže vyřešit všechny problémy.

8 opakovaně použitelných hlavic kartáčku a odnímatelná prodlužovací tyč: elektrický rotační škrabka cordless se dodává s odnímatelnou a zatahovací kovovou prodlužovací tyčí a 8 vyměnitelnými hlavicemi kartáčů, které jsou vhodné pro různé scénáře použití. Třídílný design elektrického čisticího kartáče zahrnuje hlavní jednotku, rukojeť a hlavu kartáčku, díky čemuž se snadno používá a uchovává. U odolných skvrn před použitím namočte 5–10 minut do čisticího prostředku. Už nikdy nezmeškáte žádné místo: náš elektrický čistič do koupelny je vybaven výsuvnou rukojetí, která je výsuvná až na 46 palců a kartáčovou hlavou se třemi nastavitelnými úhly.

Kromě toho máte k dispozici také režim krátké rukojeti 26, 5 palce, pomocí kterého můžete čistit snadno přístupné oblasti. Interní motor pohání rotující hlavu kartáčku vysokou rychlostí až 420 ot/min a je tak perfektně vhodný pro čištění sprchových van, kamenných dlaždic, van, spárek, drážek a toalet. Ušetřete čas a námahu: ulehčte a zpříjemněte čištění pomocí elektrického škrabáku. Je to ideální dárek pro vaši rodinu, 5 hodiny.
ZnačkaBubbacare #ad
VýrobceBubbacare #ad
Hmotnost3.4
Číslo dílu1
Modelka1

2. pancellent

#ad

Sprchy, Elektrický čisticí kartáč, stěny, dlaždice, prodlužovací rameno do kuchyně, upgrade 7 v 1, podlahy, auta, elektrický čisticí kartáč, 420 ot/min, výkonné čištění

#ad
pancellent #ad - 7 víceúčelových hlav kartáčů sada elektrických škrabáků obsahuje 7 vyměnitelných hlavic kartáčů, spárovací malta, kuchyň, štěrbiny, hrnky, jako např. Jeden, okna, vana, gril, kolo auta, který nahradí jiné kartáče. Nastavitelná délka a čištění po celém obvodu. Dvojitá rychlost odstřeďování, které mají pouze jednu rychlost, abyste aktivovali režim s nízkou rychlostí a 330 ot/min pro každodenní čištění, nabízí náš stroj dvě nastavitelné rychlosti.

Elektrický sprchový čistič neponořujte do vody, ale odstraňte hlavu kartáčku a perte odděleně. Perfektní pro hloubkové čištění a dokáže rychle odstranit odolné skvrny, efektivní čištění Na rozdíl od jiných elektrických škrabáků, jako jsou zbytky mýdla a spáry. Vodotěsnost ipx7 vodotěsnost ipx7 a vysoce těsnící design lze prát přímo pod kohoutkem. A konec má ergonomický design rukojeti, dřez, okna, 2 prodlužovací tyče, který zlepšuje pocit v ruce a zabraňuje sklouznutí.

Snadná obsluha: jednoduše klikněte jednou, a znovu klikněte pro aktivaci režimu 420 ot/min pro důkladné čištění. Rychlé nabíjení, bezdrátové a s dlouhou životností technologie rychlého nabíjení a funkce pro zobrazení stavu baterie. Vana, toaleta, silně naolejované stěny, které jsou vhodné pro všechny čisticí oblasti v kuchyních a koupelnách, plotýnky, podlahy, auto, umyvadlo, podlaha, nádobí atd. Motorizovaný akumulátorový čistič je poháněn vestavěnou dobíjecí lithiovou baterií 2000 mAh, která po pouhých 3–4 hodinách rychlého nabíjení umožňuje 100 minut dlouhodobé práce.
Značkapancellent #ad
VýrobcePancellent Inc #ad
Výška3.15
Délka17.52
Hmotnost2.73
Šířka6.69
Číslo díluBSH-A10-BCK
ModelkaBSH-A10-BCK

3. Kornely

#ad

Extra weich, Polstermöbel, Auto-Innenraum, Premium Bohrbürste, weiß, Glasreinigung …, 13 cm zur professionellen Reinigung. Kratzt Keine Oberflächen. Geeignet für Teppiche, Leder, Möbel

#ad
Kornely #ad - Steigern sie ihre arbeitseffizienz bis zu 10-mal! garantie und service: für "premium drill brush" von "kornely" gewähren wir 30 tage geld-zurück-quarantäne, wenn die bürste kaputt geht oder Sie mit unserer Qualität nicht zufrieden sind. Beste effizienz: mit schnellwechselwelle "premium drill brush" kann einfach und schnell an fast jeder bohrmaschine montiert werden BOHRER IST NICHT ENTHALTEN.

Sie müssen uns nur über amazon kontaktieren und wir werden die Bürste ersetzen oder auf Ihren Wunsch eine Rückerstattung vornehmen. Es kann für professionelle Haushalts- und Industriereinigungsaufgaben verwendet werden. Reinigungsaufgaben: "premium drill brush" mit extra weichen weißen borsten ist ein professionelles Werkzeug für die schonende Reinigung: Autoinnenraum, Autositze, Möbel, Autofelgen, Polstermöbel, Leder, Teppiche, Polster und andere allgemeine Aufgaben einschließlich Polieren der Oberflächen. Premium drill brush ist eine perfekte Lösung, um Ihre Bemühungen und Reinigungszeit zu sparen.

QualitÄt: alle "kornely"-produkte sind premium-qualität und werden von unseren erfahrenen fachleuten hergestellt. Die bürsten bestehen aus hochwertigen pp-borsten, korrosionsbeständigen Schnellwechselschaft, stärkeren, mit hoher Chemikalien-und Verschleißfestigkeit, um eine lange Haltbarkeit zu gewährleisten. Für die professionelle reinigung bürsten haben dickere Borsten und einen verbesserten, die Oberfläche nicht zerkratzen, mit dem Sie diese Bürsten sofort mit Ihrer Bohrmaschine montieren können. Unser ziel – mehr zufriedene Kunden! Geschäftskunden können jederzeit eine Rechnung mit ausgewiesener Mehrwertsteuer erhalten! .
ZnačkaKornely #ad
VýrobceFokus Group #ad
Výška2.95
Délka5.12
Hmotnost0.53
Šířka5.12
Číslo dílupart_B07V6WHK3K
Modelkapart_B07V6WHK3K

4. M&A QUALITY

#ad

Vrtačka – kartáč na ráfky, kartáč na čalounění auta, polstrování, sada vrtáků, ráfky, koupelnu – čisticí kartáč, Kartáčový nástavec akumulátorový šroubovák měkké a tvrdé kartáčky bleskově čistí auto

#ad
M&A QUALITY #ad - Kompatibilní s Bosch, Makita, Einhell atd. Na základě tisíců zpětné vazby od zákazníků jsme naše kartáče ještě jednou vylepšili. Naše kartáčové nástavce pro akumulátorový šroubovák nadšeně používá již více než 100 profesionálních čističů aut.

S pomocí našich kartáčových nástavců pro vrtačku se čištění podaří velmi rychle a máte čas na krásné věci v životě. Přesvědčí především možnostmi použití a dlouhou životností. Ať už jako kartáč na čištění ráfků nebo kartáč na čalounění – jako čisticí kartáč do koupelny nebo auta – s naší sadou pokryjete všechny možnosti použití. Díky rychlému otáčení akumulátorového šroubováku se nečistoty odstraní hravě a bez námahy.
ZnačkaM&A QUALITY #ad
Hmotnost1.16
Číslo díluBürstenaufsatz Bohrmaschine
ModelkaWeiche und Harte Reinigungsbürsten

5. Fuginator

#ad

FUGINATOR® Štětec na spáry – čisticí kartáč na čištění spár v koupelně, kuchyni atd. – čištění obkladů a dlaždic – praktický kartáč na spáry a dlaždice, WC

#ad
Fuginator #ad - Použití: rychle vyčistěte spáry pomocí fuginátoru. Nakonec očistěte univerzálním kartáčem na spáry. Fuginátor je odolný vůči louhům a kyselinám. Udržitelný: s fuginátorem je zapotřebí jen málo čisticího prostředku, který šetří životní prostředí a peněženku.

Použití: pro čisté spáry navlhčete plochu spár čističem spár, následně počkejte 15 minut. Kartáč se hodí pro cementové spáry a spáry stěn. Na rozdíl od drátěných kartáčů nebo elektrických kartáčů zachází také šetrně se silikonovými spárami. Pro špičkový výsledek čištění bez velké síly a únavy.

Abyste rychle vyčistili i nezkušené spáry v koupelně a v kuchyni. Clever: stabilní štětiny čistí účinně přímo ve spáře. Manipulace: speciálně tvarovaná rukojeť chrání vaši dlaň a zabraňuje tvorbě bublin. Díky krátké řadě štětin na čelní straně jsou také spáry v soklových lištách a v rozích.
ZnačkaFuginator #ad
VýrobceFugenial #ad
Výška3.15
Délka6.3
Hmotnost0.12
Šířka0.79
Číslo díluli.10500011.1
Modelkali.10500011.1

6. Leebein

#ad

Nastavitelná prodlužovací rukojeť 38 – 132 cm a 2 rychlosti otáčení do koupelny/kuchyně/auta, Leebein Elektrický čisticí kartáč, 2024 nový rotační čistič s 8 vyměnitelnými hlavicemi kartáčů

#ad
Leebein #ad - 2 možnosti ovládání díky přídavnému dálkovému ovládání na dlouhé rukojeti můžete nyní nastavit rychlost nebo zapnout a vypnout stroj bez ohýbání nebo klečení. Kartáč na čištění dřevěných podlah a nábytku; houba je na okna. Zbývající baterii můžete zkontrolovat pomocí LED světla na stroji.

Motor s vysokým točivým momentem a nízkou hladinou hluku odstředivka leebein ymg-820 vám pomůže snadno a efektivně odstranit odolné nečistoty a skvrny. Ideální dárek pro vaši rodinu leebein se již mnoho let specializuje na elektrické čisticí kartáčky pro domácnost. Nastavitelná délka a úhel elektrický čistič leebein lze nastavit na 38 – 132 cm, 180 °. K dispozici jsou dva režimy rychlosti odstřeďování, aby vyhovovaly vašim různým nárokům na čištění. Jedno nabití pro úklid celého domu vylepšená baterie 2 500 mah * 2 a technologie rychlého nabíjení usb-c, 5 hodiny, což trvá 60 – 90 minut, dostatečně daleko na to, elektrická myčka na vany od Leebein se plně nabije za 2, abyste mohli vyčistit celý dům.

Jedná se o malou změnu, která šetří vaše kolena a záda. 8 náhradních hlav kartáčků leebein electric spin scrubber jako vždy obsahuje 8 vyměnitelných čisticích kartáčků pro různé situace. Snažíme se poskytovat více čisticích nástrojů, se kterými můžete vy a vaše rodina snadněji vyřídit čištění. UpozornĚnÍ: stroj potřebuje pro spuštění dlouhé stisknutí spínače.
ZnačkaLeebein #ad
VýrobceLeebein #ad
Výška1.97
Délka50.39
Hmotnost2.87
Šířka3.94
Číslo díluYMG-820
ModelkaYMG-820

7. YOCOLE

#ad

Akumulátorová vrtačka, sada kartáčů, čisticí kartáč na ráfky, koberce, vrtací kartáč, podlahu, YOCOLE 20 kusů kartáčových nástavců, auto, sada vrtaček, dlaždice, koupelnu

#ad
YOCOLE #ad - Důkladné čištění při současné ochraně povrchu. Prodlužovací tyče vám mohou pomoci vyčistit těžko přístupná místa. Díky tomu se váš obyčejný vrták během sekundy stane výkonným čisticím nástrojem, kterou lze bezpečně používat tak, díky čemuž je čištění jednoduché a rychlé. Střední tuhost Štětiny jsou vyrobeny z odolného polypropylenu, jsou odolné proti opotřebení a vysokým teplotám, snadno se nelámou a nepoškrábou povrch a snadno odstraňují odolné nečistoty.

Upozornění: vrtačka není součástí dodávky. 8 různých velikostí20dílná sada kartáčových nástavců na vrtačku obsahuje 6 x plochý kartáč 5 cm/10 cm/13 cm, 2 x kulový kartáč 6 cm/8 cm, 3 x houbička, 1 x polštářek z imitace vlny, 5 x houbička, 1 x přísavka, 1 x ručník a 15 cm prodlužovací tyč. Dobrý čisticí výkon Čisticí kartáč na upevnění lze umístit na většinu drátových a bezdrátových vrtaček, takže máte více času na to, aby se efektivně odstranily odolné nečistoty, abyste si mohli užívat života.

Multifunkční upevnění kartáčků na vrtačku je spolehlivou volbou pro čisticí nástroje, široce se používá při různých vnitřních a venkovních čisticích, umyvadel, autosedaček, koberců, perfektně se hodí pro čištění pohovek, bazénů, koupelen, van, kuchyní, podlah, rohů, grilů, pneumatik atd. Můžete si vybrat ten správný kartáč na čištění skvrn, rezu a mechu na různých místech. A vysoce savá houba a čisticí houba mohou rychle absorbovat nečistoty a zlepšit účinnost čištění. Spora času každý kartáč pro aku šroubovák je šestihranná hlava, že se vloží přímo do vrtáku a jednoduše utáhne.
ZnačkaYOCOLE #ad
Hmotnost2.05
Číslo díluDZS-20
ModelkaDZS-20

8. TAIKOUL

#ad

Až 450 ot/min, dvojitý čisticí kartáč., Elektrický čisticí kartáč s 8 vyměnitelnými hlavicemi kartáčů, výkonné čištění

#ad
TAIKOUL #ad - Neponořujte však celý stroj do vody, aby nedošlo k ovlivnění životnosti stroje. Usb-c nabíjení, velká kapacita baterie, nepřetržitý provoz až 90 minut po plném nabití po dobu 3–4 hodin pro splnění různých požadavků na čištění. Podlahy, okna, ergonomický design, vany.

Mnohostranně použitelný: krátká rukojeť pro čištění zblízka např. Se 2 prodlouženými tyčemi lze délku rukojeti nastavit až na 43 palců. Ideální dárek: tato sprchová stěrka s dlouhou rukojetí na čištění je vodotěsná podle ipx7. Jedná se o praktický a promyšlený dárek, který můžete dát své ženě nebo matce. Silné čištění: elektrický sprchový čistič má 3 výkonné rychlosti 350 – 450 ot/min, perfektní pro důkladné čištění. Vana, plotýnky, podlaha, umyvadlo, gril, silně naolejované stěny, auto, štěrbiny, které jsou vhodné pro všechny oblasti čištění v kuchyních a koupelnách, toaleta, okna.

Snadné čištění: tento elektrický škrabák je lehký, dělá domácí práce spoustu zábavy, praktický a výkonný, má prodlouženou dlouhou rukojeť, aniž by klekl a ohýbal, ušetří vám náročné domácí práce, a snižuje celkové zatížení těla. Sporák, dřez, stolní deska a prodloužená dlouhá rukojeť pro čištění na velké vzdálenosti např. 8 vyměnitelných hlavic: elektrický čisticí kartáč má 8 vyměnitelných hlavic, jako např. Protiskluzový, rukojeť příjemně padne do ruky.
ZnačkaTAIKOUL #ad
VýrobceTAIKOUL #ad
Hmotnost2.34
Číslo díluSD-808
ModelkaSD-808

9. D-MOD

#ad

Koupelny | kartáč na spáry, vrtací kartáč, akumulátorový šroubovák do auta, kartáč na polstrování, kartáč na ráfky, vrtačka, Nástavec na kartáč, akumulátorový šroubovák | 6× kartáčový nástavec, měkký & tvrdý čisticí kartáč

#ad
D-MOD #ad - Jednoduše připevníte pomocí zásuvného uzávěru, můžete je použít jako kartáč na ráfky s akumulátorovým vrtákem. Tak se i zdlouhavé čištění s kartáči na aku šroubováky s nízkým opotřebením snadno a rychle dostanou z ruky.

Etří čas a nervy: užijte si s naším čisticím kartáčem pro akumulátorový šroubovák úsporu času až 70 %. Ištění bez námahy: rychle a bez ručního drhnutí odstraňte odolné nečistoty pomocí sady akumulátorového šroubováku. Univerzální čisticí kartáče: ať už chcete kartáč na akumulátorový šroubovák použít jako kartáč na spáry nebo jako elektrický čisticí kartáč, koupelnu, naše sada čisticích kartáčků je vhodná pro auto, podlahy a stěny.

Náš slib: kvalita našich kartáčových nástavců je u nás na prvním místě. Tvrdé a měkké kartáče: naše kartáče pro vrtačku mají extra dlouhou životnost a díky dvěma stupňům tvrdosti 3x pevné, kartáč na koberce, 3x měkké jsou vhodné jako kartáč na ráfky, kartáč na čalounění auta nebo jako kartáč na spáry v koupelně. Pokud byste přesto byli s produktem nespokojeni, můžete jej vrátit 30 dní od nákupu.
ZnačkaD-MOD #ad
VýrobceD-MOD #ad
Hmotnost0.95
Číslo díluBürstenaufsatz 6er Set
ModelkaBürstenaufsatz 6er Set

10. GENIANI

#ad

Ersatzbürstenköpfe 3er Set für GENIANI Elektrischer Spin Scrubber, Fliesen, Scheuerbürste für die Reinigung von Bad, Boden, Badewanne und Dusche weiß

#ad
GENIANI #ad - Mithilfe unserer 3 verschiedenen, mühelos Ecken und Winkel zu reinigen, Ersatzschrubber Kopfspitzen gibt es jetzt für jede Oberfläche eine Bürste. Besteht aus hochwertigen Materialien, dass unsere Borsten den Druck bei der Reinigung ausüben. So einfach ist das. Nutzen sie unsere austauschbaren Scheuerbürsten für die Reinigung von rückbrechenden Bereichen.

So gehören sie die routine tiefenreinigung der Vergangenheit an! Um jede ecke abzudecken: unser 3-teiliges reinigungsbürsten-set ermöglicht es ihnen, die am meisten schwer zu erreichen sind. Allzweck-bürstenkopf-set mit 3 teilen: hergestellt als ersatz-set für unsere geniani-spin-schrubber. Einfach drücken / ziehen, um den vorhandenen Bürstenkopf zu entfernen, stecken Sie den neuen auf und schon kann es losgehen. Mit der richtigen drehgeschwindigkeit und dem richtigen Druck kann jetzt Ihr gesamtes Zuhause schnell in einem Arbeitsgang gereinigt werden! Sie werden erstaunt sein, Wasserflecken und mehr entfernt.

Genießen sie die flexiblen Borsten auf unserer Scheuerbürste für Duschmörtel und Schaum. Schonen sie ihren rücken und ihre knie: genianis rotierender schrubber erhöht die effektivität ihrer reinigung. Bei richtiger anwendung wirken unsere Scrubber Ersatzbürsten Wunder und Sie werden Ihr Zuhause im Handumdrehen funkelnd. So können sie aufhören, zeit auf ihren Knien zu verbringen, Mineralablagerungen, wie leicht es Seifenreste, wenn Sie zum Geschäft gehen. Schnelle & einfache installation: die installation unserer ersatzbürstenköpfe dauert nur wenige Sekunden.
ZnačkaGENIANI #ad
VýrobceGENIANI #ad
Výška7.68
Délka4.92
Šířka4.92
Číslo díluG-ELSPS-RH3-WHT
ModelkaG-ELSPS-RH3-WHT