Top 10 Gefu V Hobel – Struhadla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GEFU

#ad

Gefu Vierkantreibe V-Cut mit verstellbarem Hobel, Hochwertiger Edelstahl

#ad
GEFU #ad - Materialien: hochwertiger Edelstahl / hochwertiger Klingenstahl / Kunststoff. Grobe reibfläche für Rohkost. Doppelreibfläche, fein für Parmesan und Schokolade und sehr fein für Abrieb von Zitronenschale oder Muskatnuss. Extrem scharfer v-hobel, 2, 5 mm, 5 mm und 3, 3-stufig verstellbar für 1, 5 mm Schnittstärke. Praktischer Auffangdeckel mit Antirutschfunktion. 7-in-1-multitalent: vielseitige Vierkantreibe mit extrem scharfer V-Klinge. 2-wege-reibefläche für zarte flocken von hartkäse, gemüse und Schokolade. Auswechselbare v-klinge aus hochwertigem Klingenstahl.
ZnačkaGEFU #ad
VýrobceGEFU #ad
Výška11.02
Délka3.54
Hmotnost1.4
Šířka4.72
Číslo dílu10761
ModelkaV-CUT

2. Microplane

#ad

Microplane Verstellbarer Gemüsehobel mit V-Klinge und Julienneklingen-Einsatz mit Edelstahlklingen inkl. Fingerschutz

#ad
Microplane #ad - Wendbares deck: umklappen des Decks, um von Scheiben zu Julienne-Streifen zu wechseln. 2. Extrem scharfe julienne-wechselklinge - Schneiden Sie die Zutaten in langen, dünnen und gleichmäßigen Streifen. Einfach zu reinigen – auch spülmaschinengeeignet. Soft-touch griff – ergonomisch und rutschfest. 1. Langlebiges, ultra-scharfes v-blade - schneidet mühelos und präzise Obst, Gemüse und Käse in Scheiben. Der stufenlos verstellbare V-Schneider mit Julienne-Funktion bietet zwei Schneidmöglichkeiten:.
ZnačkaMicroplane #ad
VýrobceMicroplane #ad
Výška2.17
Délka14.17
Hmotnost0.77
Šířka4.06
Číslo dílu48940E
Modelka48940E
Záruka2 year.

3. GEFU

#ad

Gefu Hoblík do V Raspini – extra ostrá čepel z ušlechtilé oceli – snadné krájení zeleniny

#ad
GEFU #ad - Praktický design: s ergonomicky tvarovanou rukojetí a protiskluzovou nohou. Plynule nastavitelné: Řezané tenké plátky až 5 mm silné. Extra ostrá čepel z ušlechtilé oceli: snadné krájení okurek, cukety, mrkve a dalších. Velké spektrum řezání: zpracovává potraviny až do šířky 70 mm. Prostorově úsporné uložení: lze zavěsit na rukojeť.
ZnačkaGEFU #ad
VýrobceGEFU #ad
Výška1.06
Délka3.62
Hmotnost0.68
Šířka13.27
Číslo dílu89547
ModelkaRASPINI

4. fullstar

#ad

Gurkenhobel Dünne Scheiben, Küchenhobel Reibe für Gemüse Hobel, 7-in-1 Verstellbar Mandoline Gemüsehobel Edelstahl, Vegetable Slicer

#ad
fullstar #ad - Wenn sie fertig sind, können sie diesen 7-in-1 Obst- und Gemüseschneider einfach in der Spülmaschine reinigen!49 verschiedene schnitte - sie suchen ein praktisches küchenwerkzeug? Dieser Kartoffelschneider wird mit 5 austauschbaren Edelstahlklingen geliefert, die Sie auswählen können. Sein schlankes design ist langlebig, Zwiebeln und mehr wie ein Profikoch! Mandolinenschneider mit mehreren klingen - suchen sie nach einer leistungsstarken Möglichkeit, Ihre Kochergebnisse zu verbessern? Der Fullstar Mandolinenschneider aus Edelstahl macht das Schneiden von Obst und Gemüse einfacher und sicherer als je zuvor und sieht in jeder Küche elegant aus.

Entdecken sie bis zu 49 verschiedene Ergebnisse, indem Sie die Breite zwischen 1 und 7 mm einstellen. Hochwertiger meisterhobel - dieser hobel ist aus hochwertigen, leicht zu reinigen und aufzubewahren. Mit einem schnittfesten handschuh, einem Sicherheitsgriff und einem stabilen, rutschfesten Sockel sowie einer Auffangschale und einem Klingenhalter sind Sie auf der sicheren Seite.

Schneiden sie mühelos kartoffeln, BPA-freien und spülmaschinenfesten Materialien gefertigt und ein absolutes Muss in der Küche. Keine unordnung bei der essenszubereitung - mit dem auffangbehälter dieser mandolinenschneidemaschine, der auch als Aufbewahrungsort für die Klingen dient, bleibt die Arbeitsfläche sauber. Mitgeliefertes bonuszubehör - für ein sicheres schneideerlebnis wird die Mandoline und der Käsehobel von Fullstar mit hochwertigem Zubehör geliefert.
Značkafullstar #ad
Výška3.5
Délka14
Hmotnost2.24
Šířka5

5. RÖSLE

#ad

RÖSLE Hoblík s V-čepelí, s plastovou rukojetí a silikonovým podstavcem, vč. držáku na zeleninu, kvalitní kráječ do V na zeleninu jako okurky nebo rajčata, 43,43 cm, 5 silných řezů, ušlechtilá ocel 18/10

#ad
RÖSLE #ad - Hygienická, pachově a chuťově neutrální a snadná údržba díky nerezové ušlechtilé oceli – pro ochranu čepele se doporučuje ruční čištění. Ezačka rÖsle s čepelí v: kuchyňský kráječ krájí zeleninu bez námahy na rovnoměrně tenké plátky – čepel vyrobená z jednoho kusu pro snížení síly při krájení.

Ergonomická rukojeť z plastu pro bezpečné držení – silikonové nohy s pevným stojanem pro práci s protiskluzovou úpravou a zamezení zranění. Délka 44 cm - šířka 13 cm - výška 9 cm - délka rukojeti 13 cm - délka čepele 6, 4 cm - šířka čepele 8, 6 cm - ušlechtilá ocel 1810 stříbrná barva - černý silikon - PP polypropylen černý.

Hoblík s pětinásobně nastavitelnou ostrou čepelí – výška až 5 mm – s držákem zeleniny pro snížení nebezpečí zranění – čepel vyměnitelná a k dispozici jako náhradní díl.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRösle #ad
Výška1.5
Délka17.1
Hmotnost1.1
Šířka5.1
Číslo dílu95095
Modelka95095

6. RÖSLE

#ad

Ušlechtilá ocel 18/10, 46 x 13, 5 tloušťek řezu, se silikonovým stojanem, vysoce kvalitní V-hoblík na zeleninu jako okurky nebo rajčata, vč. držáku zeleniny a ochranného krytu, RÖSLE Hoblík s čepelí V

#ad
RÖSLE #ad - Snadná péče: díky jednoduchému čištění nezůstanou žádné rohy, jednoduše opláchněte pod tekoucí vodou – ochranný kryt slouží pro bezpečné uložení v zásuvce nebo pomocí závěsného očka RÖSLE na kuchyňské liště. RÖsle hoblík s čepelí v: kvalitní hoblík ve tvaru v, který jednoduše a čistě krájí i rajčata – nejlépe se hodí také na tenoučké zeleninové carpaccio nebo k krájení brambor na gratin – ušlechtilý kuchyňský nástroj s nejlepším výkonem.

Délka 46 cm – šířka 13 cm – výška 3 cm – stojan silikon hladký černý – deska a rukojeť ušlechtilá ocel 18/10 matná – nastavitelné kolečko ABS hladká černá. Epel ve tvaru v snižuje vynaložení síly a díky své ostrosti řeže velmi čistě – je pětinásobně nastavitelná až do 5 mm a vyměnitelná – nasazovací a výpustná plocha usnadňuje nasazení a optimalizuje proces tření.

Praktické: zaoblený silikonový stojan umožňuje práci bez klouzání v každé poloze – navíc lze hoblík použít přímo nad misku – dodávaný držák zeleniny pro ochranu prstů pohodlně padne do ruky a umožňuje bezpečnou a bleskovou přípravu – kvalitní rukojeť z ušlechtilé oceli je ergonomicky tvarovaná.
ZnačkaRÖSLE #ad
VýrobceRösle #ad
Výška1.18
Délka18.11
Hmotnost1.3
Šířka5.12
Číslo dílu95008
Modelka95008

7. SILBERTHAL

#ad

SILBERTHAL Kráječ zeleniny mandolína – Hoblík do V s vložkami – ostrá čepel – prostorově úsporné uložení

#ad
SILBERTHAL #ad - Po krátké době si ho už nechcete nechat ujít. Rovnoměrné a rychlé – krájení a hoblování jako profesionálové: elegantní kráječ zeleniny z ušlechtilé oceli s ostrou čepelí ve tvaru V a řeznými vložkami z plastu bez BPA.

Díky držáku na zbytky lze zeleninu krájet až na poslední kus. Pomocí zacvakávacího mechanismu vyměňte vložky. Bezpečné – před obsluhou vyklopte nohu pro lepší stabilitu, pak zeleninu připevněte do dodaného držáku zeleniny a nakrájejte ji podél šipek. Praktické – jednoduše si vyberte mezi 5 vložkami mezi řeznou tloušťkou 1, 5 – 5 mm a kotouče a kolíky. Všechny díly lze rozložit a mýt v myčce.

Snadné čištění – díky sklopnému stojanu a uložení řezných nástavců lze hoblík kompaktně uložit. Ovoce a zelenina – díky čepeli v z ušlechtilé oceli lze krájet jak brambory, sladké brambory, mrkev nebo měkkou zeleninu, jako jsou cukety, okurky nebo rajčata. Součástí dodávky je navíc bezpečnostní rukavice a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaSILBERTHAL #ad
VýrobceSILBERTHAL #ad
Výška5.91
Délka16.14
Hmotnost2.36
Šířka5.51

8. Börner

#ad

Börner Profesionální sada kráječe zeleniny V6 ExclusiveLine 8dílná • kráječ zeleniny V-hoblík na ovoce a zeleninu • 7 druhů krájení • kuchyňský kráječ černý

#ad
Börner #ad - Udělejte někomu s touto sadou kráječů zeleniny z ušlechtilé oceli Börner obrovskou radost! BÖrner - kvalita "made in germany" – náš sortiment zahrnuje mnoho dalších kuchyňských pomůcek. Profesionální kráječ zeleniny – prvotřídní profesionální sada börner v6 exclusiveline přesvědčí nejen svým elegantním vzhledem z ušlechtilé oceli, ale krájí s jemně broušeným nožem z ušlechtilé oceli a nožovými vložkami i ty nejtvrdší ovoce a zeleninu na rovnoměrné, proužky, hrubé/jemné plátky, kostky a tužky.

Výhody sady sady – s hoblíkem z ušlechtilé oceli v6 s dlouhou životností lze velmi rychle krájet velké množství okurek, brambor a dalších tvarů. Ideální jako dárek – vysoce kvalitní profesionální sada na krájení zeleniny se dodává v atraktivním balení a je tak ideální jako dárek pro všechny hobby kuchaře a fanoušky kuchyně. Naše vysoce kvalitní kráječe zeleniny, v-hoblík, kráječ cibule, spirálový kráječ a další kuchyňské pomůcky se vyrábějí již více než 60 let v naší továrně v Eifel DE.

Rozsah dodávky – profesionální sada v6 exclusiveline obsahuje: 1 x v-hoblík, 1x dokovací stanici + průhledný posuvný box, 5 mm a 7 mm, 1 x zásuvku 3, který chrání vaše prsty před ostrými čepelemi, 1 x kotoučovou a bezpečnostní vložku, 1x držák na ovoce, ve kterém lze všechny části sady skladně uložit. Vyberte si ze 7 druhů krájení a vykouzlete tak nádherné pokrmy. Od kráječe ovoce a zeleniny přes strouhání a kráječ až po škrabku. Protiskluzové gumové nožky kráječe zeleniny kromě toho zajišťují bezpečnou práci.
ZnačkaBörner #ad
VýrobceBörner #ad
Výška1.55
Délka15.75
Hmotnost1.66
Šířka2.17
Číslo dílu6S60130
Modelka6S60130

9. GEFU

#ad

Kráječ zeleniny Stando

#ad
GEFU #ad - Pro kotouče 2 a 4 mm a julienne proužky o velikosti 3, 5 mm a 7 mm vyklápěcí protiskluzová noha, snadná výměna řezných desek, sběrné nádoby vč. Víka pro uchovávání čerstvosti, bezpečnostní držák zbytků, ergonomická rukojeť lze rozložit pro snadné čištění a prostorově úsporné uložení, všechny komponenty vhodné do myčky až na korpus.
ZnačkaGEFU #ad
VýrobceGEFU #ad
Výška10.47
Délka3.86
Hmotnost1.83
Šířka8.66
Číslo dílu89551
ModelkaSTANDO

10. Myiosus

#ad

Pro krájení a julienne, kráječ na okurky z ušlechtilé oceli s úložným boxem na čepele, Myiosus Kráječ zeleniny s čepelí ve tvaru V, mandolína, ochrana rukou a čisticí, nastavitelný, kráječ zeleniny

#ad
Myiosus #ad - Obsahuje 1, 5 mm plátek, 5 mm julienne a 7mm julienne. Ostrá čepel snadno prořízne zeleninu a ovoce. Bezpečné použití a snadné čištění: včetně příslušenství pro ochranu rukou a protiskluzových nohou. Dlouhá životnost: Čepel kráječe okurek je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli, nerezavějící a odolná proti ohýbání a opotřebení.

Mnohostranné použití: kráječ mandolíny šetří spoustu času při přípravě jídel a snadno se obsluhuje pro celou řadu druhů ovoce a zeleniny. Přístroj lze složit na plocho a uložit do zásuvky. Ideální pro krájení cibule, okurky, mrkve, zelí, brambor, řepy, dýně a dalších. Efektivní, šetří čas a úspora energie: perfektní řezy při každém použití, o 50 % méně času v kuchyni, méně času na přípravu jídel a více času na požitek!.

Sada 5 v 1: tato sada na sekání má 5 vyměnitelných čepelí ve tvaru v, 5 mm plátek, 3, 2, se kterými můžete rychle a snadno krájet nebo krájet ovoce a zeleninu. S úložným boxem na čepele pro bezpečné uložení čepelí. Lze mýt v myčce. Ištění kráječe zeleniny je jednoduché: Po použití jednoduše opláchněte pod tekoucí vodou.
ZnačkaMyiosus #ad
VýrobceMyiosus #ad
Výška0.39
Délka16.54
Hmotnost3.04
Šířka5.12
Číslo dílu300015
Modelka300015