Top 10 Hakenleiste Küche Selbstklebend – Háčky na kuchyňské náčiní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kyraton

#ad

Tassenhalter, Utensilienhalter für die hängende Küche, Schienenhalter für hängende Messer, Kyraton Küchenutensilienhalter mit 14 Haken, Gourmet-Küchenschiene für die Wandmontage, hängender Topfhalter

#ad
Kyraton #ad - Multifunktionale verwendunges kann für küchengeschirr, geeignet für Küchen, Garagen, Töpfe, Kleidung, Schlüssel, Badezimmer, Geschirr, Handtücher, Büros usw.

Hochwertige materialien: aus hochwertigem Edelstahl, zarte Haptik, hochglanzpoliert, glatte Kanten, starke Tragfähigkeit und starke Rostbeständigkeit. Sparen sie platz: diese besteck-regale sind perfekte Aufbewahrungswerkzeuge, die Ihre Küche ordentlich und ordentlich aussehen lassen, damit Sie mehr Spaß beim Kochen haben. Verwendet werden. Stabil und langlebig: verwenden sie starke Edelstahlnägel, um sie an der Wand zu befestigen; Utensilienhaken Regal sind rostfrei und schaffen mehr Platz zum Aufhängen. Utensilienablage: inklusive 1 Edelstahl-Besteckständer, 14 Haken.
ZnačkaKyraton #ad
VýrobceKyraton #ad
Výška0.98
Délka0.59
Hmotnost1
Šířka17.72

2. Alicemall

#ad

Kuchyňské náčiní, kuchyňské ližiny, Alicemall Kuchyňská lišta s háčky z ušlechtilé oceli SUS304, kuchyňské ližiny, nerezová lišta s háčky, závěsná lišta, koupelny 60 cm, držák kuchyňských potřeb s 10 pohyblivými háčky do kuchyně, kuchyně

#ad
Alicemall #ad - Vzdálenost mezi tyčí a stěnou je 3 cm, můžete také vložit víko. Rozměr – lišta s háčkem je 60 cm s 10 háčky a 16 mm silnou tyčí. Nejlepší pomocník v životě – s naší lištou s háčky můžete věci lépe uspořádat. Kvalitní materiály – naše kuchyňská lišta s háčky je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli 304, nerezová, odolná proti korozi, elegantní a krásný, stříbrný povrch broušený, dostatečně stabilní a robustní, je vodotěsná, může nést více než 20 kg.

Dodává se s potřebnými šrouby a hmoždinkami a snadno srozumitelným návodem český jazyk nelze zaručit. Skvělý organizér na půdu, vchody, schodiště, chodby nebo foyer. S pohyblivými háčky můžete vzdálenost háčků zcela jednoduše přizpůsobit různým velikostem kuchyňského náčiní.

Váš prostor bude řádně a dobře uspořádaný. Multifunkční lišta s háčky, závěsná lišta pro zavěšení různých kuchyňských a koupelnových potřeb. Všechny potřeby jsou po ruce. Jako lžíce, kuchyňská lišta, nádobí, krájecí prkénko v kuchyni a ručník v koupelně. Více než 20 kg – naše lišta s háčky s vrtáním může nést více než 20 kg, je silnější a odolnější než instalace lepidla a bezpečná pro použití.
ZnačkaAlicemall #ad
VýrobceAlicemall #ad
Výška7.87
Délka23.62
Hmotnost900
Šířka15.75

3. INTIRILIFE

#ad

Kuchyňská tyč, INTIRILIFE Závěsná lišta do kuchyně z ušlechtilé oceli s 10 háčky na vrtání – 52,6 × 3,4 × 2,2 cm – kuchyňská lišta s háčky, nástěnný držák

#ad
INTIRILIFE #ad - Tyč o průměru 1, 5 cm je robustní a odolná – může být maximálně 20 kg. Intirilife závěsná lišta z ušlechtilé oceli – praktický držák na stěnu s pohyblivými háčky.

Dodávka obsahuje přídržnou tyč z ušlechtilé oceli s pohyblivými háčky, 2 šrouby, 2 plastové hmoždinky a 1 imbusový klíč. Ideální do kuchyně: pomocí pohyblivých háčků můžete optimálně nastavit vzdálenost mezi vašimi kuchyňskými spotřebiči. Univerzálně použitelný a skladný: díky klasickému designu lze lištu s háčky použít v celém domě a zabírá málo místa.
ZnačkaINTIRILIFE #ad
VýrobceIntirilife #ad
Výška0.87
Délka20.71
Hmotnost0.84
Šířka1.34
Číslo díluIL-100278
ModelkaAcier Inoxydable

4. Lagostina

#ad

Lišta s háčkem 6 háčků, Lagostina 12335390100 kuchyňský pomocník

#ad
Lagostina #ad - Délka 42 cm. Lišta s háčky z ušlechtilé oceli leštěné do vysokého lesku. 6 háčků. Vhodné pro sérii Accademia z ušlechtilé oceli.
ZnačkaLagostina #ad
VýrobceLagostina Groupe SEB Deutschland GmbH #ad
Výška0.87
Délka17.32
Hmotnost0.33
Šířka0.98
Číslo dílu12335390100
ModelkaG-382307-0215-0100

5. HOMEBROS

#ad

Camper – 2, schwarzer selbstklebender Küchenutensilienaufhänger ohne Bohren, platzsparend, Küchenwandhaken für Küche, Badezimmer, Küchenutensilienhalter, HOMEBROS Küchenutensilienregal Wandhalterung

#ad
HOMEBROS #ad - Wandmontierte konstruktion, Tür, die die Raumausnutzung von Wand, Schrank oder Schrank maximiert. Es ist sehr geeignet für den einsatz in wohnzimmer, küche, bad, Garderobe und Speisekammer, Hutablage, Schrank, Spatelregal, Schalhaken, Diele, Löffelregal, Becherregal, Schlafzimmer, macht das Leben zu Hause bequemer und ordentlicher.

Breite anwendungen die wandregal-haken können als messerregal, schlüsselhaken und vieles mehr verwendet werden. Entfernen sie einfach die klebebandabdeckung, keine Schrauben, kleben Sie sie auf die gewünschte Position, dann hängen Sie den Utensilienhalter an die Oberfläche sollte vor der Installation trocken und sauber sein. Robust und langlebig der utensilienhalter ist aus hochwertigem Edelstahl-Metall, stark und langlebig. Platzsparend kommt mit 2 packungen utensilienschienen, enthält 6 haken von jedem Stück, kann mehr Küchenutensilien im Vergleich zu anderen 4 oder 5 Utensilienhaken auf dem Markt aufhängen.

Einfach zu nehmenum das geschirr leicht aufzuhängen oder herauszunehmen, die bis zu 3, 2 kg halten können, sind alle Haken mit einem geeigneten Abstand ausgelegt, verhindert, 2 klebrige Klebstoffe sind stark und stabil, dass der Utensilienhalter wackelt. Oberflächengalvanisierungsprozess des Utensilienhalters, rostfrei und wasserdicht, schlichtes Aussehen des Regals passt zu den meisten Wohnstilen. Keine bohr-installation kein bohren, kein werkzeug, einfach in wenigen sekunden zu installieren.
ZnačkaHOMEBROS #ad
VýrobceHOMEBROS #ad
Výška2.4
Délka12.5
Hmotnost0.44
Šířka0.8
Číslo díluKitchen Utensil Rail Rack
ModelkaKitchen Utensil Rail Rack

6. YORKING

#ad

Obývacího pokoje, YORKING Lišta s háčky, koupelny, kuchyň, ručníky, kuchyňské náčiní, 52 cm stříbrná, závěs na stěnu, ušlechtilá ocel, kuchyňské ližiny, hrnce, závěsná lišta s 10 pohyblivými háčky do kuchyně

#ad
YORKING #ad - Musíte pouze určit vzdálenost od zdi, šrouby a roztahovací šrouby připevněte na hák, pak vyvrtat otvory, resp. Těžká a flexibilní: kuchyňská tyč má pohyblivý design a uživatel může snadno přizpůsobit různým velikostem jednotlivých výrobků, což je jednoduché a pohodlné.

Spora místa: designová lišta s háčky, efektivně šetří místo a každá kolejnice má 10 háčků, kuchyň namontovaná na stěně, se kterými mohou uživatelé lépe klasifikovat a organizovat předměty. Na stěnu a utáhněte pro upevnění. Vysoká kvalita: lišta s háčky na kuchyňské potřeby z kvalitní ušlechtilé oceli 304, kartáčovaný povrch odolá každodenním škrábancům, zabraňuje korozi a rzi a hladký, která vykazuje dobrou stabilitu, dlouhá životnost, životnost výrazně prodlužuje a téměř není nutná údržba.

Snadná instalace: nástěnný držák kuchyňského náčiní. Jako těsně přiléhající oblečení, je to dobrý pomocník v životě. Háček může vážit až 20 kg a splňuje tak v podstatě základní potřeby mnoha uživatelů. Použití: závěsná lišta kuchyň je velmi rozšířená a obecně se používá k zavěšení pánví, lžic a jiných potřeb v kuchyni; k zavěšení klíčů, deštníků, šálů, kabátů a jiných přenosných potřeb v obývacím pokoji; k zavěšení ručníků, lopatek, odkapávacích prken, ručníků a převlékání v koupelně.
ZnačkaYORKING #ad
VýrobceYORKING #ad
Výška2.36
Délka20.47
Hmotnost0.84
Šířka0.71

7. HQahnekme

#ad

Držák na kuchyňské potřeby se 6 háčky, kuchyňské háčky, do kuchyně/koupelny/šatny černý., HQahnekme 2 kusy 360° otočná lišta s háčky pro kuchyňské náčiní, bez vrtání

#ad
HQahnekme #ad - Instalace bez hřebíkůnaše držáky na zavěšení na potřeby jsou bez vrtání a snadno se instalují, abyste zajistili držák, zasuňte tento držák jednoduše na regál do kabiny nebo zásoby a odtrhněte ochrannou fólii příslušenství, nepoškodí Vaše stěny ani skříň.

Multifunkční tento organizér na kuchyňské potřeby se používá nejen v kuchyni, ale také se výborně hodí k zavěšení klíčů, kapes ve skříni a na jiných místech. Dobrá nosnost tyto závěsné háčky na potřeby jsou vyrobeny z kvalitního plastu se stříkací barvou, maximální nosnost činí 2 kg. Otočení o 360 stupňů každý kuchyňský háček otočný o 360 stupňů se 6 háčky lze otočit o 360 stupňů, snadno se zavěsí a splňuje požadavky na skladování v kuchyni.

Upozornění lepicí příslušenství je velmi rozšířené na hladké a hladké povrchy jako dřevo, plastové povrchy atd. Dlaždice, kov, keramika, ale neinstalujte na nerovný povrch stěny nebo na prašné povrchy.
ZnačkaHQahnekme #ad
VýrobceHQahnekme #ad
Výška2.17
Délka2.36
Hmotnost0.26
Šířka2.36
Číslo dílu1
Modelka1

8. A/N

#ad

Koupelnová lišta, háčková lišta, kuchyňská lišta, závěsná lišta, A/N PEPAXON lišta s háčky, kuchyňská lišta, závěsná lišta, držák pánve 30 cm – 5 háčků

#ad
A/N #ad - Samolepicí kuchyňská závěsná kolejnice je vyrobena z hliníku, který chrání tento kolejnicový regál před korozí a korozí. Perfektní k zavěšení lžící, odměrek, šálků na čaje, vidliček, nožů, šálků na kávu, pánví, obraceček atd.2 možnosti montáže: nalepení lepidla - bez vrtání a bez poškození povrchu; šrouby - silnější a nosnější. Regál můžete instalovat téměř všude v kuchyni, šatně, koupelně, na balkóně. Délka: 30 cm s 5 háčky.
ZnačkaA/N #ad
VýrobcePEPAXON #ad
Hmotnost0.53

9. Poprkdre

#ad

Samolepicí kuchyňská lišta se 7 háčky, matná povrchová úprava, háčky na šaty bez vrtání, černá, Poprkdre Lišta s háčky do kuchyně bez vrtání, nosnost 20 kg, hliník

#ad
Poprkdre #ad - Zbývající lepidlo lze také snadno odstranit a stěnu udržet čistou. Snadná montáž – lepidlo je chronické a velmi silné. Iroké použití – pojme nejen kuchyňské potřeby, hrnce atd.

Ale také pověsit kabát, ručníky, župan bundy atd. Snadné odstranění a opětovná instalace – samolepicí tyč s háčky lze v případě potřeby snadno vyjmout a nainstalovat na jiné místo. Nerezový – závěsná lišta je vyrobena z kvalitního hliníku, odolává rzi, každodennímu poškrábání, korozi a zčernání. Po montáži závěsné tyče musíte před použitím počkat pouze 72 hodin. Silné lepidlo – pevnější než jiné samolepicí závěsné lišty, vydrží až 20 kg.
ZnačkaPoprkdre #ad
VýrobcePoprkdre #ad
Výška1.57
Délka15.35
Hmotnost0.44
Šířka3.15

10. Designfabrik Hamburg

#ad

Samolepicí, tyč na kuchyňské náčiní, matná černá, kuchyňská lišta, kuchyňský držák bez vrtání | 6 pohyblivých háčků | moderní design, 40 cm, Designfabrik Hamburg Lišta s háčky, závěsná lišta

#ad
Designfabrik Hamburg #ad - Připraveno. Etří praktický úložný prostor a upoutá pozornost. V kuchyni, koupelně, na dveřích nebo jiných površích. Br>z plného hliníku, pískované a eloxované pro elegantní, matný povrch "kuchyňské lišty".

Závěsná lišta kuchyňského pomocníka je decentní, nenápadná a elegantní. Díky štíhlé konstrukci stojí lišta těsně na stěnu a bez problémů se vejde do každého prostoru. Lze bez problémů upevnit na jakýkoli hladký a odolný povrch. Ať už jako kuchyňské zábradlí nebo kuchyňské držáky, držák na nádobí, držák kuchyňského pomocníka, držák na pánev nebo klíčová lišta.

Kuchyňské ližiny nalepte pomocí přiložených, samolepicích polštářků. Pro flexibilní možnosti kombinací. Pokoj díky modernímu, jednoduchému designu. Pokoj bez vrtání a nářadí. Nerezový a odolný proti poškrábání. Použitelné již po 24 hodinách. Jednoduše rozšířitelné díky dodatečným lištám pro celkový stylový vzhled.
ZnačkaDesignfabrik Hamburg #ad
VýrobceDesignfabrik Hamburg #ad
Výška1.18
Délka15.75
Hmotnost0.48
Šířka0.31
Číslo díluA202001
ModelkaDFHH HL