Top 10 Kiffer Zubehör – Příslušenství k doutníkům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gizeh

#ad

Recyklovatelné – balení po 26 kusech á 34 prémiových rolovacích papírů 14 g/m² + 34 tipů, GIZEH BLACK King Size Slim + Tips – otočné letáky – balení s magnetickým uzávěrem

#ad
Gizeh #ad - Extra jemné plátky: tenký papír slim váží 14 g/m² a má přirozenou gumovou vrstvu z arabské gumy. Letáky jsou vyrobeny ze 100% celulózy a mají King Size Slim formát 44 x 107 mm.
ZnačkaGizeh #ad
VýrobceGizeh #ad
Výška3.15
Délka4.72
Šířka5.91
Číslo dílu15558
Modelka15558

2. RAW

#ad

RAW Rolovací podnos pruhovaný, magneticky uzavíratelný, Backflip, béžová, limitovaná podložka

#ad
RAW #ad - Barva: béžová. Hmotnost balení: 567 g. Země původu: Čína. Rozměry balení d x Š x v: 4, 446 zm x 23, 572 cm x 12, 622 zm.
ZnačkaRAW #ad
VýrobceRAW #ad
Výška1.73
Délka9.49
Šířka5.08
Číslo díluRAWTRAYBAMBOOSTRIPED
ModelkaBackflip

3. JWARE

#ad

Kónické předválené kloubové kužely, King Size Pre Rolled Cones, Jiwa 200 předtočených pouzder, předem srolované papírky 109 mm s filtrem 26 mm, s plnicím prostředkem

#ad
JWARE #ad - S plnicím prostředkem. Tento produkt je dodáván v krabičce Amazon, takže obsah není vidět. Jware je nyní jiwa: s vyhlídkou na úsměv více lidí na celém světě nás velmi těší, že oznamujeme, že jsme přejmenováni z JWARE na Jiwa. Vysoce kvalitní papír a velmi precizně srolovaný. Délka dutinek: 109 mm, délka filtru: 26 mm. Kónické předšroubované rukávy King Size, 200 kusů. Neuvěřitelně snadné plnění shora a okamžitě připraveno pro nesrovnatelný zážitek z kouření.
ZnačkaJWARE #ad
VýrobceJware #ad
Číslo dílulocalization_B07JHKWY6N

4. UBUNG

#ad

UBUNG 50 Stück King Size Rosa Konisch vorgedrehte Hülsen mit Filter Tips und 1 Einfülltrichter und 1 Joint Hülsen

#ad
UBUNG #ad - Verpackung: alle Artikel werden in einem versiegelten Glas platziert. Papier: rosa Pflanzenfaserpapier mit langsamer Geschwindigkeit. Zubehör 1: ein satz von handwerkzeugen Lader + Packstab für einfaches Verpacken. Zubehör 2: 1 doob Tube, die leicht zu tragen ist. Hauptprodukte: 50 rosafarbene Papierröhren.
ZnačkaUBUNG #ad
VýrobceUBUNG #ad
Výška5.91
Délka2.56
Šířka2.56
Číslo díluU-F050-TRL-EU-211210

5. Aktivkohlefilter

#ad

Aktivkohlefilter Růžová sada, 50 Purize Xtra Slim 5,9mm + 2X 32 ZETLA Kingsize Slim Papers růžové + pouzdro na joint pink + Hybrid Shop Rasta -Button

#ad
Aktivkohlefilter #ad - Hybrid-shop rasta-legalize-button tato sada je k dostání výhradně u Hybrid-Shop. 2x booklets zetla king size slim papers pink a 32 letáků - ze 100% konopných vláken - rozměry cca 110 x 44 mm – extra tenké, pomalu hořící, s přírodní arabskou gumou.

1 x znovu uzavíratelný sáček purize 5, 9 mm x 26, 9 mm aktivkohlefilter 50 kusů pink xtra slim - snižuje absorpci škodlivých látek a zajišťuje chladný, suchý a aromatický zážitek z kouření. Hybrid-shop pink sada 1, skládající se z:. 1 x pouzdro na joint tube délka 120 mm s klipovým víkem růžové obdržíte 1 z 5 vyobrazených motivů náhodně. Od jiných prodejců obdržíte sadu neúplně! . Vč. Rozměry: ø 5, 9 mm se 2 keramickými krytkami.
ZnačkaAktivkohlefilter #ad
VýrobcePurize Mascotte #ad

6. Reds Global

#ad

Reds Exklusiv kovová dóza RAW cigareta, Travel kónické dutinky a dřevěné tyčinky, Stash

#ad
Reds Global #ad - Raw rolling papers neobsahují na rozdíl od konkurenčních značek žádná další křída nebo barviva. 100% veganské. Tento speciální vodoznak pomáhá zabránit rychlému spálení a zajišťuje rovnoměrné hoření, pro které je RAW známý.

Značka vyrábí pouze přírodní a ekologické produkty. Jedinečný kuželovitý design podporuje rovnoměrné hoření na začátku a následně je s každým tahem zapotřebí stále méně intenzity. Classic king-size cones jsou proto světle hnědé barvy. Raw kužely používají gumu na bázi vody, která dlouho uschne. Produkty raw jsou zaměřeny na kvalitu a nezapomenutelné zážitky. Kužely jsou opatřeny filtrem ve tvaru W, aby při kouření nemohly přijít žádné kousky.

Raw cones jsou vyrobeny z čistého, neošetřeného a neběleného papíru. Raw je jednou z největších značek kuřáckého zboží na světě. To znamená, že první vlak je stejně silný a efektivní jako ten poslední. 100% přírodní. Každý papír je opatřen patentovaným vodoznakem criss cross od raw. Pokud se surové kužele stočí, než je lze stohovat a zabalit, musí ležet 24 hodin, což vede k velmi pomalému zpracování.
ZnačkaReds Global #ad
VýrobceREDS - RAW #ad
Číslo díluRRT

7. PURIZE

#ad

PURIZE Filtr s aktivním uhlím Xtra Slim Size Set – 100 filtrů + papírů + 1/10 nálepek – Ø 5,9 mm prémiový filtr – aktivní uhlí na bázi kokosového ořechu růžová

#ad
PURIZE #ad - Optimálně zabaleno: naše filtry s aktivním uhlím xtra slim size se dodávají v uzavíratelném sáčku – perfektně chrání před vnějšími vlivy a zajišťuje bezstarostnou přepravu. Naše filtry jsou pro vás vyráběny pod pečlivou kontrolou kvality! - 100% "Made in Germany".

Makes smoking nize: aktivní uhlí na bázi kokosového ořechu výrazně snižuje absorpci škodlivých látek a poskytuje vám chladný, suchý a aromatický zážitek z kouření, který prospívá vašim plicím. Dlouhé papíry: vhodné k vašim filtrům s aktivním uhlím získáte v sadě také hned papíry king size Slim Papers s 32 letáky – organické a nebělené – nejlepší chování při hoření a absolutně chuťově neutrální.

Purize filtry: příjemný vzduchový tok, žádné ucpávání a plná chuť. Rozsah dodávky: 100 filtrů s aktivním uhlím purize xtra slim size ø 5, 9 mm x 26, 9 mm + purize king size slim papers + 1/10 skvělých nálepek - Pouze nejlepší kvalita - Vhodné pro všechny druhy vlastnoručně otočených - Přesvědčte se sami! .
ZnačkaPURIZE #ad
VýrobcePURIZE® Filters #ad
Číslo dílu1
Modelka20384

8. JWARE

#ad

Jiwa 100 předtočených pouzder, s plnicím prostředkem, King Size Pre Rolled Cones, kónické předválené kloubové kužely, předem srolované papírky 109 mm s filtrem 26 mm

#ad
JWARE #ad - Vysoce kvalitní papír a velmi precizně srolovaný. Neuvěřitelně snadné plnění shora a okamžitě připraveno pro nesrovnatelný zážitek z kouření. S plnicím prostředkem. Kónické předšroubované rukávy King Size, 100 kusů. Tento produkt je dodáván v krabičce Amazon, takže obsah není vidět. Délka dutinek: 109 mm, délka filtru: 26 mm. Jware je nyní jiwa: s vyhlídkou na úsměv více lidí na celém světě nás velmi těší, že oznamujeme, že jsme přejmenováni z JWARE na Jiwa.
ZnačkaJWARE #ad
VýrobceJware #ad
Číslo díluXUEONI
ModelkaXUEONI

9. RAW

#ad

RAW Rolling TRAY Kit or SET King Size + miska + Hydrostone + Roller + Papírové tipy

#ad
RAW #ad - Raw - kovová nádoba na kolečkách – mini 18 × 12, 5 cm. Surový papír tin king size a rAW Terracota zvlhčující kámen. Raw -eco-plastic king Size soustruh 110 mm. 2 booklet raw connoisseur king Size x 32 papírů + TIPS.
ZnačkaRAW #ad
VýrobceRAW #ad
Hmotnost250
Číslo dílu0678021376147
ModelkaRaw Mini Tray Bundle 12

10. UBUNG

#ad

UBUNG | 50 King Size Lila Kuželovitý předem srolovaný | Papírové kloubové obaly s filtry | fialový cigaretový papír | Purple Pre Rolled Cones Rolling Paper

#ad
UBUNG #ad - Příslušenství: trychtýř a balicí tyče pro rychlé balení. Balení: vzduchotěsná dóza. Main: 50 předsrolovaných fialových kuželů s filtračním hrotem. Materiál: fialový papír z rostlinných vláken a rostlinné lepidlo. Ubung: zkuste tento proces zjednodušit.
ZnačkaUBUNG #ad
VýrobceUBUNG #ad
Číslo díluEU220706-ZI-050
ModelkaEU220706-ZI-050