Top 10 Kinderwecker Mädchen Ohne Ticken – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Honey's Heaven

#ad

Hodiny na učení, hodiny, budík, Honey's Heaven Dětský budík bez tikání – pro chlapce a dívky – učební budík, quartzový budík, snooze analogový quartzový budík růžový, dětské hodinky

#ad
Honey's Heaven #ad - Na výběr je 24 různých melodií včetně evergreenů jako Jingle Bells, Oh My Darling Valentine a mnoho dalších. Je to smysluplný dárek s vysokým efektem učení! Další podrobnosti viz popis produktu níže.

Tím je zaručena změna! hledáte vhodný dárek k vánocům, k narozeninám nebo k začátku školy? s těmito barevnými a praktickými hodinami budíte přesně to pravé – i pro vnoučata a kmotřence. Ovládání je tedy velmi snadné. Byl navržen tak, aby vyhovoval dětem a je robustní provedení. Tento barevný dětský budík pomůže vašemu dítěti zažít, naučit se a porozumět času. Výukový budík má quartzový strojek s "plíživou sekundou" tichý, tlačítko pro opakování buzení Snooze a osvětlení displeje a vypínač na pravé straně.
ZnačkaHoney's Heaven #ad
VýrobceXL Enterprises Ltd. #ad
Hmotnost0.44

2. TCJJ

#ad

Nicht Tickend Wecker Kinder MäDchen,Leiser Nachttisch Rosa Wecker,Klassischer Lauter Doppelglockenuhr Mit Hintergrundbeleuchtung,Geeignet FüR Schulgeschenke, TCJJ Einhorn wecker für Mädchen

#ad
TCJJ #ad - Die zeit ist genau und das runde Zifferblatt mit fetten, klaren Ziffern zeigt die Zeit an, damit Sie keinen wichtigen Moment verpassen. Led-hintergrundbeleuchtung:drücken sie einfach die taste auf der rückseite dieses einhorn-Weckers, um die Hintergrundbeleuchtungsfunktion zu aktivieren. Mit dem sanften gelben Nachtlicht kennen Sie die Nachtzeit genau.

Hinweis -wenn ein teil in irgendeiner Weise beschädigt ist, kontaktieren Sie uns bitte für einen kostenlosen Ersatz. Wir bieten 3 Monate Garantieservice. Völlig geräuschloser rosa wecker:das geräuschlose uhrwerk verwendet den sekundenzeiger, perfekt für diejenigen, um sich kontinuierlich um das Zifferblatt zu bewegen, ohne zu ticken und keinen Ton zu machen, die völlige Stille zum Einschlafen benötigen. Einhorngeschenke für mädchen:tcjj mädchenwecker ist mit niedlichen einhörnern gestaltet, hohe qualität und perfekte Größe. Einhornmuster implizieren fantasie, kreativität und Hoffnung, sondern auch schön, das rosa Aussehen ist bei kleinen Mädchen sehr beliebt, nicht nur praktisch, befriedigen sie mädchenhaft Herz.

Der rosa wecker ist das beste Geschenk für Ihre kleine Prinzessin zu Weihnachten/Halloween/Geburtstag/Schulanfang. Zeiteinstellung und alarmeinstellung sind bequem, kompakter Nachttisch, das Zifferblatt ist einfach und leicht verständlich, Schlafzimmer, und ältere Menschen und Kinder können es problemlos verwenden. Laute glocken:der einhorn wecker ist laut und hat keine schlummertaste für diejenigen, die in der Schule/Arbeit nicht aufwachen möchten. Kann ihrem kind eine gute Schlafqualität geben und eine gute Schlaf- oder Arbeitsumgebung schaffen.
ZnačkaTCJJ #ad
VýrobceTCJJ #ad
Výška4.92
Délka3.15
Hmotnost0.35
Šířka1.5
Číslo díluFC-1
Modelka1

3. Idota

#ad

Chlapce – zelená koala, tichý budík s lampou na noční světlo, dárek ke dni dětí pro dívky, dětský budík, Idota Budík pro děti bez tikání, dětský analogový budík

#ad
Idota #ad - Tichý dětský budík použijte ultralehký pohyb, nedělejte s vteřinovou ručičkou žádné rušivé zvuky, nepracujte tikají. Cestovní budíkmalý budík s malou velikostí, přenosný, můžeme ho nosit při kempování a cestování.

Světelný budíkměkký design nočního světla, neoslňující, můžeme číst čas dokonce i ve tmě. Pěkná vzpomínka na klid, práci, studium a všední den bez poruch. Dárkový budík pro dětiroztomilý tvar zvířete, lze použít také jako vánoční dárek, lze použít jako dárek do nového semestru, novoroční a jiné vánoční dárky pro děti. Světlo automaticky bliká, když budík zazvoní. Upozornění: provoz na 1 aa baterii, není součástí dodávky. Pokud je baterie slabá, včas ji vyměňte. Pokud s tím máte nějaký problém, obraťte se na nás kdykoliv.
ZnačkaIdota #ad
VýrobceIdota #ad
Výška0.79
Délka4.33
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluLZ Night Light Clock - Green Koala
ModelkaLZ Night Light Clock - Green Koala

4. GUUMUXIN

#ad

GUUMUXIN Budík děti, hodiny na baterie, analogový budík pro děti, analogový budík bez tikání, budík s hlasitým alarmem, snooze, noční světlo, chlapci dívky

#ad
GUUMUXIN #ad - Funkce snooze nightlight snooze: stiskněte tlačítko světla pro zastavení alarmu. Vysoce kvalitní materiál na ochranu životního prostředí budík je z ekologického ABS materiálu, má dlouhou životnost, s krásným tvarem, barevné ciferníky spíše osloví děti.

Jemné zvýšení hlasitosti budíku hlasitost budíku se zvyšuje z pomalého na rychlý a od mírného až po hlasitý. Po cca po dobu 5 minut se alarm opakuje. Stiskněte tlačítko světla. Pokud musíte alarm znovu použít, musíte znovu zapnout tlačítko alarmu na zadní straně alarmu. Ideální pro probuzení v posteli, dekorace domova. Energeticky úspornénáš balíček neobsahuje žádné baterie, do školy, pro dlouhou životnost baterie a dobrou dobu provozu, kanceláře, ujistěte se, cestování venku, že používáte 1 uhlíkovou baterii AA.

Světlo: měkké, teplé světlo usnadňuje odečítání hodin v noci nebo ve tmě. Pro vypnutí světla. Stiskněte svítící tlačítko na zadní straně pro zapnutí funkce odloženého buzení a budík zazní po 5 minutách znovu. Tichý budík bez tikání budík přijímá tichý, aby bylo zajištěno, vteřinová ručička se pohybuje hladce, vysoce kvalitní hodinový strojek, tiše a bez tikání, že v noci budete klidně a pohodlně spát. Nebo jednoduše vypněte tlačítko alarmu.
ZnačkaGUUMUXIN #ad
VýrobceGUUMUXIN #ad
Výška4.33
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka1.5
Číslo díluZYX271
ModelkaZYX271

5. DASIAUTOEM

#ad

Analogový budík pro děti, dětský budík pro začátečníky ve škole, analogový, tichý, bez tikání budík s hlasitým alarmem, budík, děti růžový, DASIAUTOEM Budík pro děti dívky, bez tikání

#ad
DASIAUTOEM #ad - Skenovací technika je k dispozici. Případně můžete deaktivovat tlačítko alarmu a vypnout. Ideální na cesty. Funkce nočního světla: budík pro děti dívky bez tikání je vybaven funkcí jemného světla, která je velmi ohleduplná, aby mohl ciferník osvětlit v tmavém prostředí a zřetelně zobrazit čas, takže můžete v noci zkontrolovat čas.

Rozměry: 11, 2 x 5 x 11, 2 cm. Vysoce kvalitní materiál: budík pro děti je vyroben z ekologického abs materiálu, který má dlouhou životnost a krásný tvar, barevný ciferník spíše přitahuje děti. Udržuje hodinky chladné a přesné. Budík bez tikání: náš dětský budík pro začátečníky ve škole je vybaven vysoce kvalitním hodinovým strojkem. Budík na baterie: náš balíček neobsahuje žádné baterie, dlouhá výdrž baterie, ve škole, doporučujeme používat AA uhlíkovou baterii.

Hladké zvýšení hlasitosti budíku : hlasitost dětského budíku se zvyšuje z pomalého na rychle, od malých po velké, stiskněte tlačítko nočního světla na zadní straně po dobu 5 minut a pak znovu zazvoněte. Noční světlo nám umožňuje snadno odečíst čas i ve tmě. Dlouhá životnost, na cestách venku, vydrží dobrou výdrž baterie. Provoz na jednu aa baterii není součástí dodávky. Ideální pro probuzení v posteli, v kanceláři, jako domácí dekorace.
ZnačkaDASIAUTOEM #ad
VýrobceDASIAUTOEM #ad
Výška1.97
Délka4.33
Hmotnost0.57
Šířka1.5
Číslo díluPB-007-ETZJNZ-01-BT-
ModelkaPB-007-ETZJNZ-01-BT-LJW

6. TENOCK

#ad

Dekorace do pokoje pro dívky růžový, Analogový budík pro děti, jednorožec budík pro dívky, nastavitelná hlasitost a snadno čitelný čas, budík bez tikání pro děti, pestrý světelný budík

#ad
TENOCK #ad - Noční světlo pro děti tento budík má veselý a barevný přechod svítí, když se udeří nebo vibruje. Stiskněte tlačítko světla pro přepínání mezi barevným a teplým světlem, aby vaše dítě mohlo v noci snadněji odečítat čas. Budík pro dívky s hudbou na výběr má 6 druhů příjemných hudebních vyzváněcích tónů, stiskněte tlačítko hudby na 5 sekund.

Dekorace dětského pokojetento dětský budík bez tikání je vyroben z hodinového strojku taiwan sun s přesným měřením času a bez zvuku, perfektní pro dekoraci dětských pokojů a pracoven. Snadné používání skryté tlačítko nastavení, nejsou součástí dodávky! ! pro prodloužení životnosti budíku můžete zvolit alkalické baterie. Malý budík s jednorožcem – bez tikání tento budík pro děti s novým, vylepšeným obličejem může vašemu dítěti pomoci naučit se čas a porozumět mu, 0 cm, design jednorožce je velmi oblíbený u dívek; malý roztomilý vzhled: 8, příjemný na dotek, ABS materiál je robustní a má dlouhou životnost.

Hlasitost vyzvánění je nastavitelná mezi 1 – 13 stupni, takže můžete nastavit hlasitost podle citlivosti vašeho dítěte na hluk. Je ! Je to jeden z dárků pro dětské narozeniny/Vánoce/sezónu pro začátek školního roku. 2 x aaa baterie pro napájení, kontaktujte nás prosím ihned. Kromě toho má tento budík design bez tikání, 2 × 9, 7 × 7, což je perfektní pro děti citlivé na hluk.
ZnačkaTENOCK #ad
VýrobceTENOCK #ad
Výška3.54
Délka3.43
Hmotnost0.3
Šířka1.5
Číslo díluTB-666
ModelkaTB-666

7. Yuragim

#ad

Digitální budík pro děti, analogový budík pro děti, dárek pro děti, dívky, výukový budík s nočním světlem, Yuragim Dětský budík bez tikání, dětský budík pro dívky

#ad
Yuragim #ad - Když se vaše dítě učí nebo spí, houpá se tiše. Budík pro dívky bez tikání může být také dárkem pro děti, chlapce. Budík bez tikání je vhodný pro dospělé nebo děti. Pěkný budík pro děti náš analogový budík yuragim používá vysoce kvalitní abs plast, odolný proti pádu a má dlouhou životnost.

Tichý dětský budík přesný a promyšlený quartzový strojek. Nejlepší dárekkrásný, školním oslavám atd. Dětský budík pro učení, 11 × 11 × 5, 2 cm, lehký, zabírá malou plochu a má roztomilý design. Tento budík mohou používat i lidé, kteří mají špatnou kvalitu spánku nebo jsou často nespokojeni s kvalitou spánku. Lze jej použít jako dárek k narozeninám, snadno se obsluhuje pro děti, přátele, dívky, stručný vzhled, Vánocům, Halloweenu, rodinu nebo staré. Tichý budík, který neteče.

Budíkové hodiny vhodné pro obývací pokoje, učebny, kuchyně, světlý design ozdobte a zkrášlete svůj dětský pokoj, jednoduchý, ložnice, dětské pokoje a jiné prostory. A my jsme vybaveni funkcí nočního světla a jasně vidíte čas, kdy je tma. Iroké možnosti použití kompaktní tělo nezabírá místo, hernu, psací stůl aj. Bude to krásný a užitečný budík na noční stolek. Velký ciferník + noční světlo roztomilý velký ciferník upoutá pozornost dětí a podpoří kultivaci jejich dobrého zvyku věnovat pozornost času.
ZnačkaYuragim #ad
VýrobceYuragim #ad
Výška3.15
Délka1.97
Hmotnost0.55
Šířka1.5
Číslo díluETNZ01
ModelkaETNZ-01

8. Atrium

#ad

Atrium Dětský budík pro dívky Siabelle kůň růžový fialový bílý analogový quartz bez tikání se světlem a snooze A932-17

#ad
Atrium #ad - Kvalitní budík značky atrium, provoz na baterie, zajištěná přihrádka na baterie. Bezhlučné, bez tikání díky plíživé vteřině; osvětlení ciferníku; alarm s opakováním buzení snooze a velkým tlačítkem ON/OFF na boku. Zaoblené pouzdro; snadná obsluha pouze jedním nastavovacím knoflíkem; stabilní; velikost 11, 5 x 11 x 7 centimetrů. Dětský quartzový budík s kouzelným motivem koně. Jedinečný ciferník s minutovým rozdělením, čtvrthodinovým rozdělením alarmu a svítícími ručičkami.
ZnačkaAtrium #ad
VýrobceAtrium #ad
Výška4.53
Délka4.33
Hmotnost0.32
Šířka1.5
Číslo díluA932-17
ModelkaA932-17
ZárukaZáruka 2 roky na hodinový strojek.

9. Omiurar

#ad

Dětský budík, učební budík, Omiurar Dětský budík bez tikání, buzení, dívky a studenty, budík pro chlapce, quartzový budík zajíc, analogový, hodiny na učení, hodiny na učení, s nočním světlem

#ad
Omiurar #ad - Tlačítko odloženého buzení a tlačítko světla jsou stejné tlačítko. Všechny naše výrobky mají záruku vrácení peněz. Funkce buzení a buzení poplašný zvonek na začátku klidně zazvoní, aby pomohl lidem probudit se, pak bude hlasitější, i když se spánek nemusí bát spánku.

Jedná se o tichý budík na noční stolek a také roztomilý stolní budík pro děti. Lze jej použít jako dárek k narozeninám, dívky, Halloweenu, stručný vzhled, Vánocům, školním oslavám atd. Stůl/noční budík velikost tohoto analogového budíku činí 9, 5 × 9, 5 × 7 cm d × v × Š. Poznámkadoporučuje se používat zinkové uhlíkové baterie. Můžete nám také poslat e-mail na naši poštovní schránku po prodeji: Omiurar-aftersales@outlook. Com. Vhodné dárky krásný, snadno se obsluhuje pro děti, chlapce. Velmi tiché použití na rozdíl od běžných tikajících hodin běží tyto hodiny tiše, žádný nepříjemný hluk z klíšťat kvůli tichému houpání vteřinových ručiček.

ZÁrukapokud si objednáte naše výrobky, která je uvedena v části "koupit nyní", klikněte na stránce s podrobnostmi o produktu amazon na adresu url prodejce, je váš nákup plně chráněn. Zinko-uhlíkové baterie se dobře hodí pro nízkoproudé přístroje, jako jsou budíky. Vyrobeno z japonského hodinového strojku, takže hodinová a minutová ručička zobrazuje přesně čas.
ZnačkaOmiurar #ad
VýrobceOmiurar #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.26
Šířka1.5
Číslo díluSA127

10. Atlanta

#ad

2127/17 BU, Atlanta Dětský budík pro dívky bez tikání + dětská kniha Conni Čas růžový

#ad
Atlanta #ad - Budík má "plíživou sekundu": netlačí. Dětský budík + učební kniha "conni" – ideální dárek k nástupu do školy, k Vánocům, Velikonocům nebo k narozeninám. Kompaktní rozměry: Ø cca 8 cm. Tlačítko snooze / odložené buzení přeruší alarm po dobu 5 min. Osvětlení ciferníku stiskem tlačítka, přídavná svítící ručička. Precizní quartzový strojek, provoz na baterie. Dobře čitelný ciferník pro naučení času.
ZnačkaAtlanta #ad
VýrobceAtlanta #ad
Výška3.15
Délka2.95
Hmotnost0.44
Šířka1.5
Číslo dílu2127/17 BU
Modelka2127/17 BU
Záruka24měsíční zákonná záruka.