Top 10 Küchenstuhl mit Rollen – Stoličky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VERSEE

#ad

VERSEE Výškově nastavitelná pracovní stolička LIBER z pravé kůže – černá – komfortní polstrování – nosnost do 150 kg – ideální do kanceláře a ordinace

#ad
VERSEE #ad - Materiál – masivní hliníkový kříž leštěný – bezpečnostní dvojitá kolečka pro měkké podlahy – stabilní a bezpečná mobilita s elegantním designem pro vaši kancelář nebo domácí kancelář.

Novinka: výška sedáku nyní až 62 cm – pravá kožená sedací plocha – masivní kovový rám – stolička s nosností do 150 kg – komfort a stabilita pro náročné použití ve vaší praxi. Praktické – plynulé nastavení výšky sedadla pomocí kroužku – už není nutné hledat nastavovací páčku – jednoduché přizpůsobení výšky sedáku pro maximální komfort a ergonomickou podporu. Bezpečnost – testováno tÜv pro kůži a plynovou pružinu + testováno sgS pro mechaniku, plynovou pružinu a kolečka – nejvyšší bezpečnostní standardy a kvalita pro vaši kancelářskou židli.

Komfort – plynule výškově nastavitelná kancelářská židle, pracovní stolička se silným polstrováním a robustním hliníkovým podstavcem pro mnohostranné použití a nejvyšší komfort.
ZnačkaVERSEE #ad
VýrobceVersee #ad
Výška18.11
Délka22.83
Hmotnost26.46
Šířka22.83
Číslo dílu3.0909.L.113-2
Modelka3.0909.L.113-2

2. WOLTU

#ad

Výškově nastavitelná, samet BS127dgr, otočná stolička, pracovní stolička tmavě šedá, výška sedáku 43 – 54,5 cm, rolovací rocker s nízkou opěrkou, WOLTU Kancelářská stolička s kolečky

#ad
WOLTU #ad - Stabilní a bezpečná: tato otočná stolička je vybavena robustní chromovanou kovovou nohou a má dobrou stabilitu a vysokou nosnost 120 kg. Výškově nastavitelná a flexibilní: výška této stoličky s nízkou opěrkou zad je nastavitelná mezi 53 a 65, 5 cm.

UpozornĚnÍ: před montáží odstraňte ochranný kryt plynové pružiny. 5 polyuretanových koleček na noze tiše roluje, chrání podlahu a nezanechávají žádné stopy. Nastavitelná výška se perfektně hodí k vašim potřebám a nízké opěradlo může lépe podporovat spodní část zad. Snadná montáž: díky dodávanému příslušenství a snadno srozumitelnému návodu český jazyk nelze zaručit můžete pracovní stoličku WOLTU obratem ruky sestavit.

Sedadlo otočné o 360° a kolečka vám umožňují volně se otáčet a pohybovat se při různých příležitostech. Stylové a komfortní: opěradlo a sedák této kancelářské židle jsou potaženy měkkým sametem šetrným k pokožce a jsou polstrované pěnovou hmotou, což zajišťuje elegantní vzhled a také optimální pocit při sezení. Ergonomická stolička: tato stolička na kolečkách byla vyvinuta s ohledem na komfort a ergonomii.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška25.79
Délka11.81
Hmotnost11.02
Šířka11.81
Číslo díluBS127dgr

3. KKTONER

#ad

Otočná z umělé kůže, výškově nastavitelná, KKTONER Rolovací barová stolička, pracovní stolička, černá, 51–67 cm

#ad
KKTONER #ad - Pohodlná a pohyblivá: s 5 kolečky s lehkým chodem se s touto stoličkou snadno pohybuje. Nosnost: až 136 kg. Odolná a snadná péče: se zesílenou konstrukcí sedadla a umělou kůží je tato stolička odolná a snadno se čistí.

Mnohostranně použitelný: ideální pro kadeřnické salony, tetovací umělce a kosmetičky. 10 cm silná sedací plocha vám poslouží extra komfort. Max. Výškově nastavitelná: otočná židle je plynule výškově nastavitelná pákou od 51 cm do 67 cm, otočná o 360 stupňů. Snadná montáž: pomocí přiloženého montážního návodu lze otočnou židli snadno sestavit. Lze použít také doma v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo v kanceláři.
ZnačkaKKTONER #ad
VýrobceKKTONER #ad
Výška7.4
Délka16.7
Hmotnost9.48
Šířka16.5
Číslo díluBBS0301
ModelkaBBS0301

4. WOLTU

#ad

Sametová, kolečková stolička, plynule výškově nastavitelná, otočná stolička, růžová BS76rs, kancelářská židle, židle k psacímu stolu, WOLTU 1 x pracovní židle, otočná

#ad
WOLTU #ad - Solidní a robustní, je odolný proti opotřebení, že při používání, který se může otáčet o 360 stupňů a má dlouhou životnost, což zajišťuje, který je pevný a s dlouhou životností; podstavec je vybaven pětihvězdičkovým křížem z nylonu, stabilní a s dlouhou životností: konstrukce židle woltu home office je vyrobena z vysoce kvalitního kovu, při pohybu a otáčení způsobuje vzácné zvuky a kývání a současně chrání vaši podlahu před poškrábáním.

Snadný pohyb, volné nastavení: s intimním designem nohou s pěti koly a 360stupňovou otočnou technikou můžete s otočnou stoličkou WOLTU pracovat v klidu a volně se pohybovat; současně se pod sedadlem nachází nastavitelná plynová pružina, kterou lze libovolně nastavit do požadované výšky. Tvar sedací plochy odpovídá ergonomickému principu. Výšku sedáku lze nastavit mezi 43 – 52, 5 cm. Rozmanité možnosti použití, ale hodí se také do barů, kadeřnických salonů, splnění různých potřeb: ergonomickou pracovní stoličku od woltu lze použít nejen pro běžnou práci a zábavu v podnicích a rodinách, kaváren a dalších míst pobytu a konzumace.

Velikost sedací plochy je cca 46 × 41, 5 cm Š × h a výška opěradla činí cca 35 cm. Pohodlný pocit při sezení, pohodlná a lesklá. Hnědá stolička ze sametu je krásná a pohodlná a uvolňující. Měkká a pohodlná pěnová hmota s hustou strukturou se používá jako výplň, která je měkká a hladká, sledování maximálního zážitku: Kancelářská židle WOLTU s opěradlem je ze sametu, která vám může pomoci zmírnit tlak na pas a nohy, uvolnit vaše svaly a usnadnit tak práci a volný čas.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Hmotnost19.84
Číslo díluWOLTU

5. 1stuff

#ad

Otočná stolička, laminátových podlah, laboratorní stolička, koberců a všech tvrdých podlah – 11cm polstrování s dlouhou životností – otočná židle, pracovní stolička, do kadeřnictví, vč. parket, stolička pro lékaře, stolička do ordinace, výškově nastavitelná – Squash od společnosti 1stuff – s opěradlem zad – pohodlná výška sezení 52 až 72 cm – zátěž až 180 kg – otočná do 360 stupňů – kolečka z PU šetrná na podlahovou krytinu, Profesionální stolička s kolečky

#ad
1stuff #ad - Výška sedáku: 52–72 cm – průměr sedáku 35 cm – pěnové sedadlo s výškou cca 11 cm. Kvalitní stolička s kolečky vhodná pro profesionální i domácí použití, masážních salonů, do salonů s tetováním, pevné polstrování, do kadeřnictví, snadno udržovatelný materiál – ideální pro lékaře, kosmetičky, pro terapeuty atd.

Odolná, omyvatelná imitace kůže – robustní otočný kříž z nylonu s průměrem 56 cm. Nosnost: až 180 kg – plynová vzpěra třídy 3 podle DIN EN 4550 Dná levná plastová kolečka, laminátové podlahy, ale kvalitní kolečka z PU, obzvláště vhodné pro tvrdé podlahy parkety, dlažba.
Značka1stuff #ad
Výrobce1stuff #ad
Výška27.95
Délka22.05
Hmotnost12.57
Šířka22.05
Číslo dílu1312.BL

6. WOLTU

#ad

Plynulé nastavení výšky, 10 barev., chromovaná ocel, kvalitně čalouněné sedáky, Woltu #84 1/2 designové barové stoličky, protiskluzová pryž, barová stolička s páčkou, umělá kůže se snadnou údržbou

#ad
WOLTU #ad - Dobré čalounění a sedák s podnožkou zaručují vysoký komfort sezení. Neklouzavý potah sedáku z odolné umělé kůže, která se snadno udržuje a čistí. Plynulé nastavení výšky, páčka ke zvedání a spouštění, otočné o 360 stupňů. Rozměry: celková výška 52 – 67 cm / Ø sedací plochy cca 33, 5 cm / Ø nohy cca 38, 5 cm. Robustní podstavec z krásné leštěné chromované oceli.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška20.47
Délka13.19
Hmotnost24.25
Šířka13.19
Číslo díluBH14gr-2
ModelkaBH14gr-2

7. Promafit

#ad

Sedlová stolička / židle s kolečky z polyuretanu PU pro všechny typy podlah – ergonomická – plynule výškově nastavitelná – mnoho barev – otočná o 360 ° – pracovní stolička – stolička do ordinace – nevyžaduje použití nářadí

#ad
Promafit #ad - Přesto je sedlová židle s nosností 170 kg velmi odolná a stabilní. Idle je vybavena cca6, 5 cm silným polstrováním z bublinkové pěny, které je potaženo vysoce kvalitním PU potahem odpuzujícím olej a vodu.

Velmi stabilní s 5 univerzálními pu kolečky pro všechny podlahové krytiny, zejména vhodná pro tvrdé podlahy parkety, laminát, dlažbu. Nastavení výšky v rozmezí cca 50 – 73 cm zaručuje optimální sezení pro každou velikost těla. Sedací plocha o průměru cca45 cm je dostatečně velká. Ergonomický a speciálně pro zdravé sezení koncipovaný tvar zaručuje stabilní držení těla a pohodlné sezení bez únavy. Montáž je velmi snadná, nejsou potřeba žádné nástroje. I při každodenním použití neuvidíte ani po letech žádné známky opotřebení.
ZnačkaPromafit #ad
VýrobcePromafit #ad
Výška19.69
Délka20.87
Šířka20.87
Číslo dílu600253321

8. WOLTU

#ad

WOLTU BS100 dgr 1 x pracovní stolička kancelářská stolička na kolečkách, samet, výškově nastavitelná, otočná stolička s kolečky, tmavě šedá, kosmetická stolička, kancelářská židle, kancelářská židle

#ad
WOLTU #ad - Lze jej také skvěle použít v obývacím pokoji a ložnici. Rozměry: celková výška: cca 63, 5 × 40, 5 cm, výška opěradla: cca 33, 5 × 40, 5 – 75 cm; výška opěradla: cca 33, 5 cm Š × H.

Nastavitelná výška: s integrovanou plynovou pružinou je nastavitelná výška židle, což je perfektní pro lidi podle vašich vlastních potřeb. Iroké použití: díky elegantnímu designu se tato stolička na kolečkách hodí zejména pro použití v kanceláři. Vysoký komfort sezení: silně polstrovaný sedák ze sametu vám nabízí velmi příjemný pocit při sezení.

Snadná mobilita díky kolečkům a vysoce kvalitní podnožový kříž z chromované oceli zaručuje stabilitu. Ergonomický design: židle má ergonomický tvar, takže na ní můžete sedět s nejpohodlnějším držením těla a lépe se uvolnit. Na něm strávíte dlouhou dobu studia nebo práce, nebudete se cítit unaveni. Navíc je stolička otočná také o 360°.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Hmotnost15.87
Číslo díluWOLTU

9. KKTONER

#ad

KKTONER Židle na kolečkách, pracovní stolička z umělé kůže, barová stolička, kancelářská, výškově nastavitelná, otočná

#ad
KKTONER #ad - Díky potahu z umělé kůže je tato stolička odolná vůči oleji a vodě, snadno se udržuje a čistí. Dobré polstrování sedací plochy s podnožkou zaručuje vysoký komfort sezení, salonu, domů, ideální do lázní, práce, kuchyně, obchodů a barů.

S rukojetí je tato židle na kolečkách lehce plynule výškově nastavitelná, 5 cm do 62 cm, otočná o 360 stupňů. Tato stolička na kolečkách je jednoduchá a stylová. Robustní konstrukce, od 47, pěkně leštěná. Nosnost: až 110 kg. Max. Pomocí přiloženého montážního návodu lze židle snadno sestavit. Celková hmotnost pouze cca 3, 5 kg, velmi snadno se pohybuje. Sedací plocha průměr 36 cm.
ZnačkaKKTONER #ad
VýrobceKKTONER #ad
Výška5.51
Délka17.32
Hmotnost9.08
Šířka15.75
Číslo díluPBS0401

10. display4top

#ad

5 Wheels, display4top schwarz verstellbar drehbar Rolling Kissen Tattoo Massage Hydraulische Salon Hocker mit Rücken

#ad
display4top #ad - Es bedeutet auch, dass es kann zerlegt für einfache Handhabung. Leicht und kompakt für einfachen Transport; keine Werkzeuge erforderlich.

Sitzpolster aus pu, spa, pubs, schwamm gepolstert, Massage, angenehme Sitzfläche. Modernes design, ideal für Bars, Salon, Arztpraxis etc. Die montage der salon hocker wird flach verpackt geliefert, und kann innerhalb von ein paar Minuten nach den Anweisungen. Drehbar 360 grad anhaltenden höhenverstellbar gasdruckfeder niedrigste Sitzhöhe mit Kissen: 42 cm – höchste: 60 cm, Sitz-Kissen 35 cm Ø. Große, gepolsterte sitzfläche, PU-Leder mit Formschaum widerstehen Wasser, Öl und Kratzen.
Značkadisplay4top #ad
VýrobceDisplay4top #ad
Výška8.31
Délka18.03
Hmotnost11.38
Šířka17.48