Top 10 LAMY Füller – Plnicí pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamy

#ad

Vč. laserového gravírování, Lamy Plnicí pero nexx model 86, pero A, barva limetková zelená

#ad
Lamy #ad - Obsah: 1 plnicí pero vč. Balení: dodávka včetně dárkového balení Lamy. Pružina: a pero začátečník psaní pro praváky. Důležité: s laserovým gravírováním od all4myoffice – pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". 1x inkoustová kazeta T10 Materiál: Hliník/plast.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu20452G

2. Lamy

#ad

LAMY Safari vista transparentní plnicí pero 012 z plastu s výraznými prohlubněmi pro uchopení a ocelovou pružinou šířka stehu M, na univerzitu nebo, ideální do školy, vč. inkoustové patrony LAMY T 10

#ad
Lamy #ad - Rozsah dodávky: 1x lamy safari vista plnicí pero v průhledné s tloušťkou pera m - vč. 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem.

Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, která plně rozpozná "vnitřek", lze díky průhledné variantě, perfektně rozpoznat. Zvláštností tohoto plnicího pera lamy safari vista je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Všechna plnicí pera lamy jsou vybavena velkokapacitní inkoustovou patronou lamy t 10, červená, tyrkysová, černá, která je k dostání v dalších barvách: královská modrá vymazatelná, fialová, modročerná a zelená.

Robustní pružina z ušlechtilé oceli s dlouhou životností zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s pružinou pro leváky.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.87
Délka5.83
Hmotnost0.02
Šířka0.87
Číslo díluF/P 12 M
ModelkaF/P 12 M
ZárukaBez záruky

3. Lamy

#ad

Lamy Plnicí pero abc 10 – plnicí pero z javorového dřeva v červené barvě s ocelovým perem – tloušťka pera A, vč. laserového gravírování, 1 kus balení 1 ks

#ad
Lamy #ad - 1 x velkokapacitní inkoustové patrony t 10 v modré – kompatibilní s konvertorem Z28 pro udržitelné používání. Plnicí pero pro výuku psaní s krytem z javorového dřeva a plastu zaujme svým pedagogickým designem vhodným pro děti.

Made in germany – na lamy se můžete spolehnout: vysoká kvalita v kombinaci s velkým výběrem atraktivních barev a různých šířek peří podporuje individuální styl psaní. Rozsah dodávky: 1 x lamy abc plnicí pero 010 v červené barvě s tloušťkou pera a – vč. Ocelová pružina v tloušťce a pro začátečníky je perfektně přizpůsobena peru pro výuku psaní. Díky pogumované a protiskluzové rukojeti leží pero LAMY bezpečně v ruce – pro dětský a pedagogický pocit při psaní.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLAMY #ad
Výška0.51
Délka5.24
Hmotnost0.03
Šířka0.51
Číslo dílu16725G
Modelka1216725
Zárukabez záruky

4. Lamy

#ad

Lamy Lx Plnicí pero

#ad
Lamy #ad - Kovový klip a detaily pozlaceny nebo potaženy paladiem nebo rutheniem. S inkoustovou náplní LAMY T 10 modrá barva. Připraveno pro převodník LAMY Z 28. Hliník eloxovaný ve zlatě, palladiu nebo rutheniu Barevná ergonomická rukojeť z plastu. Ocelové pero, černé, lesklé PVD.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo dílu1231320
Modelka1231320
Zárukabez záruky

5. Lamy

#ad

Vč. inkoustové patrony LAMY T 10 modré, LAMY AL-star lehké plnicí pero 023 z hliníku v turmalínu s ergonomickou rukojetí a leštěnou ocelovou pružinou šířka stehu M

#ad
Lamy #ad - 1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Robustní, trvanlivá stříbrná pružina z ušlechtilé oceli zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s perem pro leváky.

Zvláštností tohoto plnicího pera lamy al-star se samozavíracím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Rozsah dodávky: 1x lamy al-star plnicí pero v turmalínu s tloušťkou pera m vč. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat. Dalším zlatým hřebem je průhledná rukojeť lamy al-star: umožňuje názorný pohled na vnitřní mechaniku inkoustového žebříku.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo dílu1234721
Modelka1234721
Zárukabez záruky

6. Lamy

#ad

Inkoustové náplně Lamy T10

#ad
Lamy #ad - Pro všechny modely plnicích per Lamy na bombičky. Velkokapacitní náplň s velkým objemem inkoustu.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Výška0.47
Délka5.67
Hmotnost0.04
Šířka0.47
Číslo dílu1234847
Modelka1234847
Zárukabez záruky

7. Lamy

#ad

Vč. laserového gravírování, Lamy Plnicí pero nexx model 046, pero A, barva růžová

#ad
Lamy #ad - Dárkového balení Lamy. Peří: a pero začátečník psaní pro praváky. 1x inkoustová kazeta T10 Důležité: laserovým gravírováním od all4myoffice - pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit". Materiál: Hliník/plast. Balení: dodávka vč. Obsah: 1 plnicí pero vč.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu1233531G

8. Lamy

#ad

V60, s rytinou laserové gravírování, Lamy AL-star turmalínové plnicí pero model 023, tloušťka pera M

#ad
Lamy #ad - Obsah: 1 x plnicí pero m vč. A, velikosti, a, lze gravírovat ve druhu písma 2-10, u jiných údajů se text automaticky vyryje ve stylu písma 1. Barva gravírování: bílá/šedá. Text rytiny: pouze písmena latinské abecedy vč. 1x inkoustová kazeta t10 modrá, 1x laserové gravírování a 1x vyobrazené balení. Symbol: pokud není uvedena poloha, je symbol vyryt podle konce textu. Důležité: pro design vaší rytiny e-shop-muehlheim, klikněte prosím na "Přizpůsobit nyní". Materiál: kryt z hliníku a rukojeť z plastu.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy #ad
Číslo dílu34721LG
Modelka023

9. Lamy

#ad

Barva smaragdově zelená, Lamy Plnicí pero nexx model 064, vč. laserového gravírování pero A

#ad
Lamy #ad - 1x inkoustová kazeta T10 Materiál: Hliník/plast. Balení: dodávka včetně dárkového balení Lamy. Obsah: 1 plnicí pero vč. Pružina: a pero začátečník psaní pro praváky. Důležité: s laserovým gravírováním od all4myoffice – pro zadání gravírování stiskněte "nyní přizpůsobit".
ZnačkaLamy #ad
Výrobceall4myoffice #ad
Číslo dílu1229
Modelka064

10. Lamy

#ad

LAMY Plnicí pero AL-star 023 – plnicí pero z hliníku v barvě turmalínu s průhlednou rukojetí a ocelovým perem...

#ad
Lamy #ad - Rozsah dodávky: 1x lamy al-star plnicí pero v turmalínu s tloušťkou pera f vč. Robustní, trvanlivá stříbrná pružina z ušlechtilé oceli zajišťuje příjemný, rovnoměrný tok inkoustu: je k dostání v různých šířkách pružin a také s perem pro leváky.

1x velkokapacitní inkoustová kazeta lamy t 10 modrá - připraveno pro konvertor LAMY Z 28 pro použití s inkoustovým sklem. Ať už je v kazetě nebo v konvertoru ještě dostatek inkoustu, lze díky malému okénku v rukojeti perfektně rozpoznat. Zvláštností tohoto plnicího pera lamy al-star se samozavíracím kovovým klipem je ergonomicky tvarovaná úchopová zóna, která zajišťuje optimální držení ruky a dlouhé psaní bez únavy. Dalším zlatým hřebem je průhledná rukojeť lamy al-star: umožňuje názorný pohled na vnitřní mechaniku inkoustového žebříku.
ZnačkaLamy #ad
VýrobceLamy GmbH #ad
Výška0.51
Délka5.47
Hmotnost0.05
Šířka0.51
Číslo dílu1234720
Modelka1234720
Zárukabez záruky