Top 10 Langschlitztoaster 4 Scheiben Mit Brötchenaufsatz – Topinkovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WMF

#ad

XXL, toustovač z ušlechtilé oceli, funkce zahřívání, WMF Skleněný toustovač Lono s nástavcem na pečivo, motorizovaný příjem toustů, 2 plátky, 7 stupňů opečení, matný

#ad
WMF #ad - Obsah: 1 x toustovač z ušlechtilé oceli cromargan, matný s okénkem 35 × 15, 1100–1300 w, 6 × 22 cm, délka kabelu 1 m a nástavcem na pečivo pro upékání rohlíků a croissantů – číslo výrobku: 0414140011.

Pomocí tlačítka stop lze opékání kdykoli přerušit. Osvětlená funkční tlačítka: funkce rozmrazování zmrazeného chleba; funkce zahřívání pro již vychlazené tousty/housky z předchozího dne. Vyjmutí toustu. 2, 6 cm silné a sendvičové tousty. Snadné čištění díky vyjímatelné zásuvce na drobky a vnitřnímu skleněnému okénku.

Motorizovaný příjem toustu: před a po opékání se záznam automaticky přesune do perfektní polohy – pro opékání, resp. Vhodné pro 2 plátky chleba nebo toustu až do velikosti 13 x 13 cm, max. 7 stupňů opečení pomocí tlačítek: od zcela lehkého až po silně tmavě hnědé. Integrované centrování chleba pro rovnoměrné opečení.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška12.72
Délka13.78
Hmotnost9.26
Šířka6.14
Číslo dílu3200000437
Modelka414140011
ZárukaZáruka výrobce.

2. Philips Domestic Appliances

#ad

Funkce rozmrazování, funkce zvedání, nástavec na pečivo, černý HD2581/90, automatické vypnutí, Topinkovač Philips – 2 štěrbiny na toustování, 8 stupňů

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Snadné čištění: vyjímatelná zásuvka na drobky pro snadné čištění – protiprachový kryt udržuje štěrbiny při nepoužívání bez prachu. Dodatečná bezpečnost: proces toustování lze kdykoli zastavit tlačítkem Stop – extra ochrana s automatickým vypnutím chrání produkt před zkratem.

Křupavý, zlatohnědý toust: topinkovač philips daily collection nabízí místo pro 2 plátky každé velikosti a nezávisle na typu chleba se každý den postará o perfektní výsledky toustování. Teplý toast během sekundy: funkce zahřívání zahřeje tousty během několika sekund – díky funkci rozmrazování můžete chléb rozmrazit a opékat v jednom kroku. Správné nastavení pro každý vkus: 8 stupňů opečení pro individuální preference.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška6.14
Délka7.4
Hmotnost2.36
Šířka10.83
Číslo díluHD2581/90
ModelkaHD2581/90
Záruka24 měsíců.

3. Philips Domestic Appliances

#ad

Automatické vypnutí, funkce rozmrazování, černý HD2637/90, nástavec na pečivo, Topinkovač Philips – 2 otvory na toustování, 7 stupňů, funkce zvedání

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Chutný, křupavý toust: ať už ručně nebo nařezaný – toustovač philips viva collection poskytuje vždy perfektní výsledky toustování bez ohledu na tloušťku plátku – o 10 % širší otvor na toustování*.

Teplý toast během sekundy: funkce zahřívání zahřeje tousty během několika sekund – díky funkci rozmrazování můžete chléb rozmrazit a opékat v jednom kroku. Obzvlášť bezpečné: automatické vypnutí chrání výrobek automatickým vypnutím před zkratem. Snadné čištění: vyjímatelná zásuvka na drobky pro snadné čištění – protiprachový kryt udržuje štěrbiny při nepoužívání bez prachu. Snadná obsluha: díky 7 stupňům opečení bude toast přesně takový, jaký máte rádi.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška7.91
Délka11.81
Hmotnost3.44
Šířka6.77
Číslo díluHD2637/90
ModelkaHD2637/91
Záruka24 měsíců.

4. Ariete

#ad

2 plátky, Ariete Toustovač Vintage 155, 810 W, kryt z ušlechtilé oceli, vyjímatelná přihrádka na drobky, funkce rozmrazování, retro toustovač s 6 stupni toustování, automatické vyhazování, béžový

#ad
Ariete #ad - Přihrádka na drobky: vyjímatelný plech na drobky zajišťuje snadné čištění a zapuštěná přihrádka na kabel umožňuje prostorově úsporné uložení toustovače. 2 plátky současně: elektrický toustovač vintage má 2 otvory na opékání plátků chleba v 6 různých stupních pražení.

Ariete vintage řada: s toustovačem ariete vintage s jednoduchým designem, decentními barvami a ušlechtilými povrchy vnesete do své kuchyně nádech retro stylu. Během několika sekund budou vaše plátky chleba opečené a opečené. 6 stupňů opékání: můžete si vybrat stupeň toustu, který vám vyhovuje, jednoduše nastavením regulátoru. Automatický výhoz: jakmile je dosaženo nastaveného stupně pražení, plátek chleba se automaticky vyhozí z toustovače a je připraven k přípravě vašeho oblíbeného toustu.
ZnačkaAriete #ad
VýrobceD63SR #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost3.53
Šířka7.48
Číslo dílu00C015503AR0
Modelka155/03 - beige
Záruka2 roky výrobce.

5. Arendo

#ad

Toustovač z ušlechtilé oceli, 4 plátky – funkce rozmrazování – tepelně izolační kryt – s integrovaným nástavcem na housky – zásuvka na drobky – displej s ukazatelem, dlouhý rozparek, Arendo

#ad
Arendo #ad - Výkonný toustovač 1500 w má dva otvory, do kterých se vejdou celkem čtyři plátky toustu. Nejisté čekání jako u jiných zařízení patří minulosti. Centrování plátku chleba zajišťuje rovnoměrné zhnědnutí obou stran chleba. Design přístroje šetří místo a opticky elegantní. Certifikováno GS.

Tak toustování jde s komfortem: díky displeji s ukazatelem zbytkového času přesně víte, jak dlouho aktuální proces opékání ještě vydrží. Ať už jemně opečené, křupavé nebo křupavé: stupeň opečení můžete pohodlně nastavit v šesti stupních a dosáhnout tak optimálního výsledku opečení. Vlastnosti: funkce odmrazování/rozmrazování s modrou kontrolkou led / tlačítko reheat / tlačítko cancel/stop | otočný regulátor pro stupně opečení 1 – 6 | displej se zobrazením zbytkového času a stupněm toustování | integrovaný nástavec na pečivo | zásuvka na drobky | navíjení kabelu | gumové nožky | dvojité pouzdro.

Pro dosažení optimálního výsledku opečení doporučujeme použít pro toasty a sendviče stupně 1 – 4. Rozměry bez nástavce na pečivo, 5 x 38, v x Š x d: 19, 5 x 19 cm | délka síťového kabelu: 88 cm / průměr kabelu: 6 mm | hmotnost: g | materiál: Plast a kartáčovaná ušlechtilá ocel | Rozsah dodávky: Arendo Frukost 4kotoučový nerezový toustovač s dlouhým rozparkem + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit GER. Z toho se těší u dvojitého toustovače frukost celá rodina, protože přístroj vás hned zásobuje 4 plátky toustu pro každý proces toustování.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceArendo #ad
Výška7.68
Délka15.16
Hmotnost4.27
Šířka7.48
Číslo dílu1
Modelka722304659722

6. Arendo

#ad

Dlouhý rozparek, Arendo, Toustovač z ušlechtilé oceli, 4 plátky – funkce rozmrazování – tepelně izolační kryt – s integrovaným nástavcem na housky – zásuvka na drobky – displej s ukazatelem

#ad
Arendo #ad - Vlastnosti: funkce odmrazování/rozmrazování s modrou kontrolkou led / tlačítko reheat / tlačítko cancel/stop | otočný regulátor pro stupně opečení 1 – 6 | displej se zobrazením zbytkového času a stupněm opečení | integrovaný nástavec na pečivo | zásuvka na drobky | navíjení kabelu | gumové nožky | dvojité pouzdro.

Rozměry bez nástavce na pečivo, 5 x 38, v x Š x d: 19, 5 x 19 cm | délka síťového kabelu: 88 cm / průměr kabelu: 6 mm | hmotnost: 1938 g | materiál: Plast a kartáčovaná ušlechtilá ocel | Rozsah dodávky: Arendo Frukost 4kotoučový toustovač s dlouhým rozparkem + návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pro dosažení optimálního výsledku opečení doporučujeme použít pro toasty a sendviče stupně 1 – 4. Certifikováno GS. Z toho se těší u dvojitého toustovače frukost celá rodina, protože přístroj vás hned zásobuje 4 plátky toustu pro každý proces toustování.

Ať už jemně opečené, křupavé nebo křupavé: stupeň opečení můžete pohodlně nastavit v šesti stupních a dosáhnout tak optimálního výsledku opečení. Výkonný toustovač 1500 w má dva otvory, do kterých se vejdou celkem čtyři plátky toustu. Centrování plátku chleba zajišťuje rovnoměrné zhnědnutí obou stran chleba. Design přístroje šetří místo a opticky elegantní. Nejisté čekání jako u jiných zařízení patří minulosti.
ZnačkaArendo #ad
Výrobcearendo #ad
Výška7.48
Délka14.96
Hmotnost4.37
Šířka7.48
Číslo díluA305023x1
ModelkaA305023x1
Záruka2 roky.

7. Arendo

#ad

Automatický toustovač, 4 plátky z ušlechtilé oceli – až čtyři sendviče a plátky na tousty – stupeň opečení 1–6 – funkce zahřívání a rozmrazování – zásuvka na drobky – 1630 wattů –, Arendo

#ad
Arendo #ad - Gs testovaná bezpečnost | 305894. Centrování plátku chleba zajišťuje, že plátky budou rovnoměrně opečené z obou stran. Jemně opečené, křupavé nebo křupavé? s regulátorem stupně pražení můžete nastavit stupeň opečení ve stupních 1 – 6 a dosáhnout tak přesně požadovaného opečení.

Díky funkci zahřívání bude již opečený chléb stisknutím tlačítka opět čerstvý a teplý. Topinkovač se 4 plátky se dvěma samostatnými praženými jednotkami | extra široké štěrbiny na pražení pro americký toast | automatické centrování plátků chleba | stupně opečení 1 – 6 | funkce rozmrazování, ohřívání a zastavení | snadné čištění díky dvěma vyjímatelným zásuvkám na drobky | 2 x 3 tlačítka cancel/resheat/defrost se stavovou LED červená | Integrovaný kabelový převinvinvinvin.

Pomocí tlačítka "rozmrazování" lze zmrazený chléb rozmrazit přímo v přístroji. Rozměry: l 26 cm h 28, 5 cm v 19 cm | délka síťového kabelu: cca 1, 2 m | Typ konektoru: Schuko Typ F CEE 7/7 | Hmotnost: 2146 g. Topinkovač pro celou rodinu: se svými čtyřmi přihrádkami zajišťuje breakfast X2 u snídaňového stolu rychlé doplnění a uspokojí všechny dobroty zároveň.
ZnačkaArendo #ad
VýrobceArendo #ad
Číslo díluHU-XI-64
Modelka722305894722

8. WMF

#ad

WMF Topinkovač WMF LONO ušlechtilá ocel NOVÝ

#ad
WMF #ad - Snadné čištění díky vyjímatelné zásuvce na drobky. Integrované centrování chleba a 7 variabilně nastavitelných stupňů opečení pomocí regulátoru: podle chuti lze toast opékat od velmi lehkého až po intenzivní, tmavě opečené.

Dvojitý toustovač: vhodný pro plátky chleba, housky, 2 xxl plátky toastu až do velikosti 11 x 11 cm, kvasnicové copánky a podobné pečivo s maximální tloušťkou 3 cm. Ochrana proti přehřátí přeruší proces opékání při příliš vysoké teplotě. 3 funkční tlačítka: funkce rozmrazování zmrazeného chleba, funkce zahřátí pro již vychlazené tousty nebo housky z předchozího dne.

Obsah: 1 x dvojitý toustovač z ušlechtilé oceli cromargan, 5 × 19 cm, délka kabelu 0, 900 w, 5 × 16, matný 29, 8 m s nástavcem na pečivo na pečení rohlíků a croissantů – číslo výrobku: 0414090011. Navíjení kabelu na dně zajišťuje přizpůsobenou délku kabelu. Pomocí tlačítka stop lze opékání kdykoli přerušit.
ZnačkaWMF #ad
VýrobceWMF #ad
Výška7.68
Délka12.6
Hmotnost4.41
Šířka9.06
Číslo dílu6130245131
Modelka414090011
Záruka24 měsíců.

9. Ariete

#ad

4 plátky, retro toustovač s 6 stupni toustování, Ariete Toustovač Vintage 156, modrý, kryt z ušlechtilé oceli, funkce rozmrazování, automatické vyhazování, 1600 W, vyjímatelná přihrádka na drobky

#ad
Ariete #ad - 6 stupňů opékání: můžete si vybrat stupeň toustu, který vám vyhovuje, jednoduše nastavením regulátoru. Přihrádka na drobky: vyjímatelný plech na drobky zajišťuje snadné čištění a zapuštěná přihrádka na kabel umožňuje prostorově úsporné uložení toustovače.

Během několika sekund budou vaše plátky chleba opečené a opečené. Ariete vintage řada: s toustovačem ariete vintage s jednoduchým designem, decentními barvami a ušlechtilými povrchy vnesete do své kuchyně nádech retro stylu. 4 plátky současně: elektrický toustovač vintage má 4 otvory na chléb se samostatnými ovládacími prvky, aby se krajíce chleba v 6 stupních pražení nezávisle opékaly.

Automatický výhoz: jakmile je dosaženo nastaveného stupně pražení, plátek chleba se automaticky vyhozí z toustovače a je připraven k přípravě vašeho oblíbeného toustu.
ZnačkaAriete #ad
VýrobceD63SR #ad
Výška8.07
Délka12.56
Hmotnost2.2
Šířka11.38
Číslo dílu0156BL
Modelka156/05 - blue

10. Steinborg

#ad

Steinborg Toustovač s dlouhým rozparkem | digitální displej s odpočítáváním | podsvícená tlačítka | 4 plátky toustovače | XXL toustovač | 1630 wattů | nástavec na pečivo | funkce rozmrazování |

#ad
Steinborg #ad - Elegantní, ušlechtilý design nabízí kryt Cool-Touch nebude teplý a dodává vám chutné zlatohnědé toasty. Nabízí vám široké otvory pro celkem 4 plátky toustů/chleba. Přednosti: 1630 w 4 plátky dlouhý rozparek toustovač s nástavcem na pečivo, led indikační světla, snadno vyprázdnitelný plech na drobky, variabilní funkce centrování.

Zvláštností je, že 2 pravé štěrbiny lze nastavit odděleně od 2 levých drážek. Tím vám toustovač umožňuje individuální opékání pro každý vkus a díky flexibilní zásuvce na drobky je čištění výrazně jednodušší. Dodávaný nástavec na pečivo lze volitelně nasadit a v případě potřeby jej lze opět odstavit. Topinkovač má rovněž funkci rozmrazování a led indikátor na jednotlivých tlačítkách.

Optimálně se přizpůsobí každé velikosti! funkce odlomení, 2 x digitální displeje s funkcí odpočítávání rozmrazování, tepelně izolovaný kryt. Detaily: pevný napájecí kabel: cca 110 cm, 1630 wattů. Rozměry: cca 28, 50/60 hz, napájení 230 v, 5 × 26 × 18 cm Š × H × V. Všechna nastavení jsou viditelná na 2 digitálních displejích. Tento dlouhý toustovač s 1630 w opéká váš chléb, housky a jiný chléb všeho druhu, přičemž lze individuálně nastavit nejen stupeň opečení.
ZnačkaSteinborg #ad
VýrobceSteinborg #ad
Výška7.09
Délka10.24
Hmotnost4.63
Šířka11.22
Modelka2080