Top 10 laser Wasserwaage Mit stativ – Laserová měřicí zařízení a příslušenství

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bosch Professional

#ad

Max. pracovní plocha: 30 m,, přijímač LR 7, červený laser, univerzální držák BM 1, Bosch Professional 12V systém liniový laser GLL 3-80 C 1x akumulátor 12 V, m. funkce aplikace, vnitřní prostor

#ad
Bosch Professional #ad - Rozsah dodávky: čárový laser gll 3-80 c, držák přijímače, 1 x akumulátor 12 v, laserová cílová deska, přijímač LR 7, rychlonabíječka, univerzální držák bm 1, taška, L-Boxx.

Přesnost ± 0, 2 mm/m*/*. Simply connected: pomocí aplikace pro vyrovnávání na smartphonu jednoduše nastavte a ovládejte přístroj přes Bluetooth. Sledování cal guard: červené led světlo varuje uživatele před možnými chybami kalibrace, které mohou být v aplikaci podrobně zobrazeny. Duální napájecí zdroj: pro větší flexibilitu lze přístroj používat s 12voltovým lithium-iontovým akumulátorem nebo přes adaptér baterie AA. Současná historická a vertikální nivelace: paralelní vyrovnání podlah, stropů a stěn s jednou vodorovnou a dvěma svislými liniemi.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Professional #ad
Výška5.04
Délka24.29
Hmotnost4.85
Šířka12.68
Číslo dílu0601063R05
ModelkaGLL 3-80 C
ZárukaDvouletá záruka.

2. LASGOO

#ad

Dobíjecí lithiová baterie, LasGoo Křížový čárový laser samonivelační 3 x 360°, dálkové ovládání, zelená 3D laserová vodováha pro konstrukci a vyrovnání, magnetický otočný stojan – LG-3Dx

#ad
LASGOO #ad - Uživatelsky přívětivý design – křížový čárový laser lg-3dx zelený je vybaven jednoduchým ovládacím panelem tlačítek, které usnadňuje ovládání bez námahy. Vysoká přesnost – křížový čárový laser lg-3dx využívá zelenou laserovou technologii pro zlepšení jasu a viditelnosti.

Baterie 4000 mah s vysokou kapacitou a provozní dobou 10 hodin zajišťuje kompletní dokončení úkolů. Součástí dodávky je dálkové ovládání pro dálkové ovládání, které výrazně zvyšuje efektivitu práce. V samonivelačním režimu lze laser automaticky vyrovnávat v rozsahu 4°. Rozsah dodávky – balíček obsahuje laserovou váhu lasgoo lg-3dx, dálkové ovládání, kabel typu c, magnetický otočný stojan, návod k obsluze a přenosnou úložnou tašku. Ideálně se hodí pro domácí dekoraci nebo stavební projekty. Tento laserový nivelační přístroj vysílá jasný, jasně zelený laserový paprsek, který je viditelný na vzdálenost až 30 metrů, což umožňuje přesné výsledky.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Uživatelé mohou laser přepnout do manuálního režimu, dlaždic, stropů atd. Uživatelé mohou podle potřeby měnit kombinaci ozařovacích laserových linií. Různá použití – liniový laser lg-3dx nabízí samonivelační režim a manuální režim, pokud je nutné vyrovnání z různých úhlů. Bezpečnostní třída je ii a výstupní výkon je pod 1 mW.
ZnačkaLASGOO #ad
VýrobceLASGOO #ad
Hmotnost2.07
Číslo díluLG-3Dx
ModelkaLG-3Dx

3. Weytoll

#ad

16 Line Laser Level IP54 vodováha, baterie 2400 mAh *2, Weytoll Křížový čárový laser se stativem, linkový laser s teleskopickým stativem pro pokládku podlahových dlaždic, instalace dělicích příček

#ad
Weytoll #ad - Profesionální křížový čárový laser 4 × 360° náš kvalitní křížový čárový laser nabízí dvě horizontální a dvě vertikální 360° linie, 2 mm/10 m, stěn a stropů v místnosti. Cyklické nabíjení podporuje ochranu životního prostředí a nabíjení je díky dodávanému nabíjecímu příslušenství snadné.

Baterie s dlouhou životností s velkou kapacitou náš liniový laser se dodává se 2 lithiovými bateriemi s 3, 7 V a 2400 mAh a vysokou kapacitou. Hladinu laseru lze ovládat mobilním telefonem přes BT spojení. Režim náklonu lze aktivovat podržením tlačítka OUTDOOR po dobu 3 sekund po zapnutí. Bezdrátové připojení a aplikace laserové úrovněnaskenováním qr kódu na zadní straně dálkového ovládání si můžete stáhnout aplikaci na mobilní telefon.

Kromě toho disponuje montážními závity 1/4 a 5/8, které jsou kompatibilní se stativy, který lze s odstupem 7 mm připevnit na podlahové dlaždice, pro různé způsoby montáže. Jas laserového světla lze jednoduše nastavit dlouhým stisknutím tlačítka V/H. Pokud se přístroj nachází mimo 3 stupně, laserové paprsky rychle blikají. Díky základně otočné o 360° lze úhel laseru bez problémů přizpůsobit. V tomto manuálním režimu můžete aretovat čáry v každém úhlu.
ZnačkaWeytoll #ad
VýrobceWeytoll #ad
Číslo díluLaser en croix-gr
ModelkaLaser en croix

4. Bosch Professional

#ad

Bosch Professional bodový a liniový laser

#ad
Bosch Professional #ad - Funkce: horizontální a vertikální laserové linie a dva středové olovnice s optimální viditelností. Mnoho použití: flexibilní použití a všestranné možnosti upevnění díky otočnému multifunkčnímu držáku Rm 1 Professional.

Profesionální použití: křížový čárový laser bosch s olovnicemi, kompaktní a mnohostranně použitelný pro všechny nivelační práce na krátké vzdálenosti. Rozsah dodávky: gcl 2-15 s otočným držákem rm 1 professional, laserová cílová deska, 3 x AA baterie, ochranná taška, vložka L-Boxx. Technické údaje: laserová třída 2, ip 54, samonivelační rozsah ± 4°, nivelační přesnost ± 0, 3 mm/m.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Professional #ad
Výška3.94
Délka13.39
Hmotnost1.45
Šířka8.27
Číslo dílu0 601 066 E00
Modelka0601066E00
ZárukaZáruka 24 měsíců.

5. Dewalt

#ad

Laser s křížovou linií DeWALT samonivelační, horizontální a vertikální linie, baterie a pouzdra DW088K, třída laseru 2, vč. nástěnného držáku, barva laseru červená, 2tlačítkové ovládání

#ad
Dewalt #ad - Snadná manipulace: 2tlačítkové ovládání vám umožňuje rychlé a přesné měření. Magnetický úhel lze snadno umístit a upevnit na kovových plochách. Přesná, samonivelační projekce křížových linií pro horizontální a vertikální vyrovnání. Rozsah dodávky: 1 × křížový laser, 1 × držák na stěnu, 3 × lr6 baterie, 1 × kufr. Robustní celopryžové pouzdro chráněné před vlhkostí pro použití ve ztížených podmínkách IP54.
ZnačkaDewalt #ad
VýrobceDewalt #ad
Výška4.41
Délka9.65
Hmotnost1
Šířka9.25
Číslo díluDW088K-XJ
ModelkaDW088K
ZárukaZáruka výrobce.

6. Bosch Professional

#ad

Křížový laser GLL 3-80 CG s funkcí aplikace, ochranné pouzdro, nabíječka, 12 voltů, pracovní dosah s přijímačem:120 metrů, akumulátor 1 x 2,0 Ah, zelený laser

#ad
Bosch Professional #ad - Obsah balení:křížový laser gll 3-80 cg, univerzální držák bm 1, látková taška, cílová destička, 0 ah, akumulátor 1 x 12 V 2, nabíječka, L-BOXX 136 3165140888424. Přesné měření při přesnosti nivelace ± 0, 2 mm/m. Precizní práce díky bezdotykovému ovládání přístroje přes rozhraní Bluetooth a funkci aplikace. Jednoduché a efektivní použití díky 3 čarám s projekcí 360 stupňů. Křížový laser gll 3-80 cg – se zeleným laserovým paprskem pro optimální viditelnost, i na velké vzdálenosti.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Professional #ad
Výška5.39
Délka17.32
Hmotnost4.85
Šířka14.17
Číslo dílu0601063T00
Modelka0601063T00
Záruka2.

7. Bosch Professional

#ad

V řemeslném kufru, Bosch Professional Linkový laser GLL 3-80 červený laser, max. pracovní rozsah: 30 m, modrý, 4x AA baterie

#ad
Bosch Professional #ad - Současné horizontální a vertikální vyrovnání: paralelní vyrovnání na podlahy, stropy a stěny s vodorovnými a dvěma vertikálními liniemi.

Samonivelační: pro snížení manuálního nastavení nabízí čárový laser Bosch samonivelaci na površích se sklonem až ± 4°. Dobrá viditelnost: výkonné laserové diody zajišťují vysokou viditelnost laserových linií. Přesné výsledky: pro velmi přesné měření poskytuje laserový měřič výsledky s přesností ± 0, 3 mm/m. Rozsah dodávky: linienlaser gll 3-80, laserová terč, 4x aa baterie, taška, kufřík pro řemeslníky.
ZnačkaBosch Professional #ad
VýrobceBosch Professional #ad
Výška58.66
Délka55.91
Hmotnost1.81
Šířka33.07
Číslo dílu0601063S00
Modelka0601063S00
ZárukaDvouletá záruka.

8. Bosch Home and Garden

#ad

Bosch Home and Garden Křížový laser Bosch AdvancedLevel 360 s prémiovým stativem 3 laserové linie vč. 360° pro vyrovnání v celém prostoru

#ad
Bosch Home and Garden #ad - Výběr laserových linií stiskem tlačítka: liniový laser nabízí 1 horizontální 360° laserovou linku a 2 vertikální čáry v úhlu 90° a 1 olovnici pro maximální flexibilitu.

Přesné výsledky: křížový čárový laser bosch poskytuje přesné výsledky s přesností ± 0, 4 mm/m linky a ± 1, 0 mm/m pájecí bod. Plus odchylka závislá na použití. Samonivelační: liniový laser je samonivelační až do sklonu ± 4° nebo jej lze přepnout do režimu sklonu pro projekci diagonálních linií. Až 4krát lepší viditelnost: se zelenou laserovou technologií nabízí liniový laser až 4krát lepší viditelnost než čárový laser s červenými laserovými liniemi. Uživatelsky přívětivé: zap/vyp posuvný spínač a ovládací panel se dvěma tlačítky umožňují ovládání zeleného čárového laseru jednou rukou.
ZnačkaBosch Home and Garden #ad
VýrobceBosch #ad
Výška4.96
Délka4.61
Hmotnost5.51
Šířka3.15
Číslo dílu0603663B04
Modelka0603663B04
Záruka2 roky výrobce.

9. Bosch Professional

#ad

Bosch Professional Laserový měřič vzdálenosti GLM 50-27 CG a stavební stativ pro laserové a nivelační přístroje BT 250

#ad
Bosch Professional #ad - Výrobek 2: pracovní výška: flexibilní nastavení výšky od 97, 5 cm do 250 cm. Výrobek 2: vysoká stabilita: absolutně bezpečná stabilita na každém podkladu díky robustní hliníkové konstrukci. Výrobek 2: snadnÝ pŘeprava: snadné nošení díky lehké hliníkové konstrukci.

Výrobek 1: velmi robustní: laserový měřič vzdálenosti je mimořádně robustní díky stupni krytí IP65 a pro drsné staveniště je tak vždy připraven k použití – přežije pády z výšky 1, 5 m na tvrdém betonu. Výrobek 1: silná viditelnost: zelený laserový bod je lépe viditelný než červený, a proto je obzvláště vhodný pro velké vzdálenosti ve světlých prostorách. Produkt 2: kompatibilní s: nivelační přístroje a laser se závitem 14".

Produkt 1: inteligentní uživatelské rozhraní: přístroj má barevný displej a vibrační motor pro zpětnou vazbu při měření – k tomu je přidána funkce nápovědy s intuitivními animacemi pro každý režim. Produkt 1: připojení + aplikace mesureon: jednoduchá dokumentace půdorysů na místě, měření, fotografií a poznámek ve spojení s přístupem k projektu přes cloud na každém místě a na všech zařízeních.
ZnačkaBosch Professional #ad

10. Huepar

#ad

3D Bluetooth spojení, Huepar 3 x 360° samonivelační laserová úroveň s LCD displejem, zelený paprsek, laserové nářadí – 360° horizontální/vertikální laser S03DG-C, zaměřovací kříž

#ad
Huepar #ad - Lcd obrazovka a technologie bluetooth – hladina laseru má lcd displej, aby se na displeji snadno zobrazil stav baterie, kyvadla a pulsní režim. Osram green laserové linie: křížový čárový laser přebírá zelenou laserovou jednotku světlého osram, smaragdově zelená, která je odolná vůči teplotám a stabilnější.

3 x 360° s podlahovým laserem: toto laserové nářadí promítá horizontální 360° laserovou linii pro pokládku dlaždic. Aplikace a dálkové ovládání umí vypnout laserové linky a režim pulsu, úhlu, zvolit laserovou hladinu. Jakmile je kyvadlo uzamčeno, aby se linie pro použití v každém úhlu uzamkly. Linkový laser pípá mimo samonivelační rozsah ± 3, přejde do manuálního režimu, 5°. Tento laserový nivelační přístroj 3 x 360 je kompletní nástroj pro zakrytí podlahy, 54" výškou. Kovové laserové okno s ip54 odolností proti vodě/prachu odolá tvrdým podmínkám stavby a lze jej vyjmout a nahradit šroubovákem.

Se zvedací základnou lze 360° zemní laser zvednout z povrchu a promítat přes nerovné povrchy nebo překážky mezi 1" a 3, které se protínají v úhlu 90°, umožňují uživateli. Kromě toho lze tuto 4d laserovou úroveň používat při práci a lze jej použít při vyjímání baterie. S inteligentním kyvadlem se laserové nářadí samoniveluje a ukazuje stav mimo nivelační oblast, zatímco se kyvadlo odemkne.
ZnačkaHuepar #ad
VýrobceHuepar #ad
Číslo díluS03DG-C
ModelkaS03DG-C