Top 10 LEGO Chinese New Year – Stavebnice na hraní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEGO

#ad

LEGO Creator 3 in 1 Downtown Noodle Shop House, modulares Bauset, 31131, verwandelt sich vom Nudelladen zum Fahrradladen in eine Arkade, Spielzeuggeschenk für Kinder ab 8 Jahren

#ad
LEGO #ad - Dieses lego creator 3-in-1-bauspielzeug-set verfügt über ein Stadthaus und einen Nudelladen, einen Fahrradladen und Arcade-Modelle sowie 2 Minifiguren und Zubehör. Ermöglicht kindern das bauen und wiederaufbauen, um 3 verschiedene Stadtszenen zu genießen; das Bauspielzeug sieht toll aus auf dem Display in Kinderzimmern, wenn der Aufbau fertig ist.

Das fahrradladen-modell verfügt über einen zeitungskiosk und ein kunststudio und die Spielhalle verfügt über 3 Spielautomaten und ein cooles Konsolencontroller-Schild auf dem Dach! Mit 2 lego minifiguren und einer vielzahl von Zubehörteilen, ein Fahrrad mit Eiscreme, darunter ein Verkaufsautomat, einem Bonsai-Baum und einem aus Ziegeln gebauten Hund. Der coole nudelladen im erdgeschoss des 2-stöckigen LEGO Stadthausmodells verfügt über eine flache und mit einem Baum geschmückte Dachterrasse.

Die rückseite dieses stadthaus-spielzeugs öffnet sich für einfachen Zugang zu Räumen auf beiden Etagen mit Details und Spielzeugzubehör und bietet Kindern mehr Spielmöglichkeiten. Lego creator sets kommen mit interaktiver digitaler Gebäude-App, die es ermöglicht, den Build auf Smartphones und Tablets zu zoomen, zu drehen und zu visualisieren.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.22
Délka15.04
Hmotnost1.21
Šířka10.32
Číslo dílu6379829
Modelka6379829

2. LEGO

#ad

New 2021 5,685 Pieces, LEGO NINJAGO NINJAGO City Gardens 71741 Building Kit; Ninja House Playset Featuring 19 Minifigures

#ad
LEGO #ad - Zur feier des 10-jährigen jubiläums der Lego Ninjago Modelle ist auch Wu Legacy als goldene Minifigur enthalten. Das set „die gärten von ninjago city“ 71741 zum spielen und ausstellen ruft denkwürdige Szenen mit deinen Lieblingsninja in Erinnerung. Jede der drei etagen des modells lässt sich mühelos abheben, um leichter spielen zu können.

Mit dieser stattlichen Größe beeindruckt es auch als ausgestelltes Modell. Kombinierbar mit „the ninjago movie - ninjago City 70620" & „Ninjago City Hafen 70657. Hinten befindet sich eine Leiter, die sich nach oben oder unten ziehen lässt. Feiere das 10-jährige jubiläum der NINJAGO Themenwelt, indem du die anspruchsvolle Bauaufgabe meisterst. Als witziges gemeinsames Bauprojekt kann dieses Modell die Bindung der Eltern zu ihrem Kind festigen. Alle diese räume enthalten Zubehör und Details aus der reichhaltigen Geschichte der Ninja.

Inklusive goldener Wu Legacy Minifigur. Das spielset beinhaltet 19 minifiguren für spannende rollenspiele, misako, zane, hai, mei und tito. Dieses 5. 685-teilige ninja-spielset ist ein tolles Geburtstagsgeschenk für Ninjago oder Lego Fans. In dem modell befinden sich unter anderem eine eisdiele, cece, den Urbanen Cole, Kai, Wu Legacy, unter anderem den jungen Lloyd, die Urbane Nya, Chens Nudelhaus, Ronin, den Urbanen Jay, ein Ninja-Kontrollraum und ein Museum.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLego #ad
Výška6.69
Délka18.9
Šířka22.91
Číslo dílu6332523
Modelka6332523

3. LEGO

#ad

Dárek pro malé fotografy od 8 let 31147, LEGO Creator 3v1 retro kamera hračka se 3 modely pro dívky a chlapce, dekorace do kanceláře a pokoje, postavte se v televizi nebo videokameře

#ad
LEGO #ad - Modely k vystavení: všechny 3 retro přístroje lego jsou samostatné modely, které lze po hraní v dětském pokoji vystavit jako dekoraci na psací stůl nebo jako kancelářskou dekoraci. Sada 3 v 1 s mnoha funkcemi: hračka má pohyblivý objektiv, ovládací tlačítka na horní straně, zadní vložený film a nosný popruh; videokameru lze pro natáčení odklopit a televizor má anténu.

6 nálepek pro každý retro přístroj: 6 nálepek znázorňuje fotografie, kempingový autobus, psa, které může vaše dítě použít; obrázky ukazují kytici květin, žirafu, kolečkové brusle a motocykl. Nespočet kreativních herních možností: tvé dítě může přijít s fascinujícími příběhy se 3 různými retro hračkami – fotoaparátem, videokamerou a televizí. 3 retro přístroje v 1 krabici: lego creator retro kamera je hračka 3 v 1 pro dívky a chlapce, která nechá děti od 8 let postavit 3 různé retro modely se stejnými LEGO kostkami.

Ještě více zábavy při stavbě se sadami 3 v 1: pořiďte si pro další napínavé herní zážitky také další sady LEGO Creator 3v1, které mimo jiné obsahují fantastická zvířata, skvělá vozidla a detailní městské kulisy. Retro dárek pro malé fotografy: tato retro hračka 3 v 1 nabízí chlapcům a dívkám od 8 let fascinující zážitek ze stavby a hraní a hodí se jako kreativní fotografický dárek pro děti nebo spontánní odměnu.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka1.81
Hmotnost0.83
Šířka10.31
Číslo dílu31147
Modelka31147
Zárukatbd

4. LEGO

#ad

Bauspiel für Kinder, Jungen und Mädchen ab 872 Teilen, LEGO Mond Neujahrsständer 80110

#ad
LEGO #ad - Einzelne anzeige oder paar: jedes dieser modelle zum bauen misst über 20, 3 cm. 21 cm breit und 7, 6 cm breit. Modell 1: enthält 2 baubare goldbarren im traditionellen yuan bao design, 2 Koifische für Glück und 2 rote Taschen, den Gruß "Zhao Cai Jin Bao", die gute Wünsche und Glück symbolisieren.

Tiefe: 8 cm. Geschenkidee fÜr kinder ab 8 jahren schenken sie dieses 872-teilige LEGO Bauset als Urlaubsgeschenk an Kinder, Freunde und Familie zum Mondneujahr. Modell 2: verfügt über eine große mutane-pfingstrosenblüte zum Bauen und kleine Moutan-Pfingstrosenblüten zum Bauen, sowie den Gruß "Hua Kai Fu Gui", was blühenden Wohlstand und Glück bedeutet. Höhe: 21 cm. Lunar new year display 80110 – erfassen sie die traditionellen festlichen Glückwünsche als Symbol für Reichtum, Wohlstand und Glück mit 2 LEGO Mond Neujahrsdekorationen aus Ziegeln.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška2.91
Délka18.9
Hmotnost3.55
Šířka11.1
Číslo dílu6426634
Modelka6426634

5. LEGO

#ad

Nápad na dárek, pokojová dekorace, Bonsaj Lego Icons 10281, dekorace do domácnosti, sada umělých rostlin na tvoření pro dospělé, botanická kolekce

#ad
LEGO #ad - Tato lego sada na tvoření v jedinečném designu třešňových květů je překvapivým dárkem pro muže, ženy, teenagery, přítelkyni nebo přítele – pro všechny kutily a fanoušky kutilství. Fanoušci lega budou nadšeni zbrusu novou stavební technikou a neočekávanými tvary a barvami v sadě „Bonsaj“.

Obsahuje umělý model bonsaje na tvoření pro dospělé s obdélníkovým květináčem a podstavcem se vzhledem dřevěných latí z kostek Lego. Botanická kolekce lego obsahuje prvky z rostlinného plastu, který je vyroben z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Pokojové dekorace botanické kolekce lego obsahují výběr modelů pro milovníky umělých květin a představují jedinečné výstavní kousky.

Díky vyměnitelným dílkům můžete umělou rostlinu vyhotovit s klasickými zelenými listy nebo jasně růžovými třešňovými květy. Obě sady listů lze aranžovat individuálně, abyste vytvořili jedinečnou dekoraci do pokoje, která upoutá pozornost v každé domácnosti nebo kanceláři.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.04
Délka2.78
Hmotnost1.61
Šířka10.31
Číslo dílu10281
Modelka6332925
ZárukaFalls bei Ihrem neuen LEGO Set Teile fehlen oder fehlerhaft sind, ersetzen wir die Teile kostenlos über unseren Kundendienst für Steine & Teile. Wir bemühen uns, in allen Ländern kostenlosen Ersatz anzubieten, behalten uns jedoch das Recht vor, die Verfügbarkeit dieses Service jederzeit ohne vorherige Ankündigung zu ändern.

6. LEGO

#ad

Nápad na dárek pro sběratele, muže a ženy, stavebnice Skyline s London Eye, dekorace do domácnosti a kanceláře, LEGO 21034 Architecture London Set, stavebnice pro dospělé, Big Ben, Tower Bridge

#ad
LEGO #ad - Tato lego sada nabízí hodnotný a relaxační zážitek ze stavby a je atraktivní dekorací do domácnosti nebo kanceláře. Modely lego architecture jsou kompatibilní se všemi kreativními modelovými sadami Lego a jsou ideální nápady na dárek k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti.

Londýnská temže je znázorněna průhlednými LEGO kameny na základní desce. Včetně sešitu s informacemi o designu, architektuře a historii budov. Postavte si detailní model lego architecture londýnského panoramatu se svými slavnými symboly! Stavebnice lego pro dospělé a děti od 12 let obsahuje Národní galerii, London Eye, Nelsonův sloup, Big Ben a Tower Bridge.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka10.31
Hmotnost0.44
Šířka2.4
Číslo dílu21034
Modelka21034
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

7. LEGO

#ad

Stavebnice, LEGO Ideas 21319, PŘÁTELÉ Central Perk Café

#ad
LEGO #ad - Jde například o rossovu klávesnici z lego kostiček a následující doplňky: Rachelin podnos a šálek na kávu, Phoebeina kytara a Guntherovo koště. Prostor na sezení pro hvězdy seriálu je odnímatelný a umožňuje tak snadnější hraní. Tato sada lego ideas obsahuje 7 minifigurek nové od září 2019: Ross Geller, Chandler Bing, Rachel Green, Monica Geller, Joey Tribbiani, Phoebe Buffay a Gunther.

Stavebnice kavárny central perk obsahuje ikonický prostor na sezení včetně pohovky, stojanu na deštníky se 2 deštníky, okna s logem central perk, pokladny, obslužného pultu, jeviště na hudební vystoupení s pohovkou, křesla, 2 židlí a stolu, krabičky na sušenky se 2 kousky sušenek, 3 polštářů v zelené barvě nové od září 2019, obslužného prostoru s kávovarem z lego kostiček, dalších možností sezení a stolů, menu a dalších autentických předmětů, vstupních dveří a 2 sestavitelných světelných systémů TV studia s průhlednými světelnými prvky.

Sada lego ideas obsahuje brožuru s návodem český jazyk nelze zaručit a informace o fanoušcích LEGO Ideas a návrhářích LEGO, kteří sadu vytvořili. Další příslušenství kavárny zahrnuje noviny, 15 šálků na kávu, cedulku „Rezervace“, 3 vázy a sestavitelné květiny. Tato lego sada a vzpomínka na Přátele obsahuje 1 079 dílků. S touto sběratelskou stavebnicí si můžete postavit, zahrát a vystavit své oblíbené scény z americké seriálové klasiky. Minifigurky mají vždy jeden doplňující prvek, kousek pizzy a „pánská kabelka“, joeyho krabice na pizzu, moničin muffin, který byl inspirován televizním seriálem.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška10.31
Délka3.7
Hmotnost2.91
Šířka15.04
Číslo dílu21319
Modelka21319
Záruka2 roky

8. LEGO

#ad

Dekorace do domácnosti Botanická kolekce, Sada orchideje Lego Icons 10311 pro dospělé na tvoření dekorace do pokoje s umělými rostlinami

#ad
LEGO #ad - Vytvořte si vlastní orchidej s touto dekorativní umělou rostlinou LEGO – speciální LEGO sada pro dospělé. Otáčejte stonky, kořeny a listy rostliny lego a přestavujte stonky, květy, abyste vytvářeli nová květinová aranžmá.

Sady na tvoření pro dospělé jsou dárkem pro přátele nebo Vás samotné a nabízejí uvolnění od stresujícího všedního dne. Model je vytvořen podle skutečné orchideje a obsahuje 6 velkých květů, 2 čerstvě otevřené květy a rýhovanou vázu. V botanické kolekci lego jsou skryté prvky, které jsou inspirovány jinými sadami – zkuste najít všechny. S touto lego orchidejí můžete vytvořit snadno udržovatelný, ale originální komplet a použít jej jako dekoraci do pokoje nebo domácnosti. Umělé rostliny se neuvěřitelně blíží skutečnému vzoru s úžasnou láskou k detailu ve tvaru a barvě.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška15.35
Délka9.45
Hmotnost1.54
Šířka11.81
Číslo dílu10311
Modelka10311
ZárukaHerstellergarantie

9. LEGO

#ad

LEGO 60283 City silná vozidla, vzdělávací hračka, autíčko na hraní kempingový autobus, dárek pro chlapce a dívky s minifigurkami, prázdninová karavanová hračka

#ad
LEGO #ad - Toto autíčko pro chlapce a dívky od 5 let je perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo jakékoli jiné příležitosti pro fanoušky LEGO City. K příslušenství patří cool dětské nosítko, kempinkový vařič a pánev se sázeným vejcem a croissant, smoothie maker, láhev na pití, fotoaparát a hrníčky.

Součástí kempovacího autobusu je sladké dítě, jakož i stůl, které jedou do kempu, minifigurky matky a otce, kuchyňku a prostor na spaní. Včetně tištěného návodu český jazyk nelze zaručit a instructions PLUS – část bezplatné aplikace LEGO Building Instructions pro chytré přístroje.

Děti se mohou vydat na své oblíbené místo na výlety, najít perfektní místo pro kempování a pak vybalit vybavení pro kempování a vychutnat si chutný piknik. Obsahuje hračku pro obytný vůz se zařízeným interiérem, výklopnou boční stěnou a odnímatelnou střechou pro aktivní hry na dovolenou.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška7.52
Délka2.4
Hmotnost0.79
Šířka10.31
Číslo dílu60283
Modelka60283
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.

10. LEGO

#ad

Koleje a příslušenství, LEGO 60198 City nákladní vlak, dálkové ovládání Bluetooth, 3 vagony, sada s motorem na baterie

#ad
LEGO #ad - V horní části dvou kontejnerů, jsou umístěna přepravní oka pro nakládání. Obsahuje motorizovanou lokomotivu s bluetooth dálkovým ovládáním 10 rychlostních stupňů, snímač proudu na střeše a kabinu strojvedoucího s ovládacím pultem.

K příslušenství patří klíč na šrouby, 12 zlatých prutů a 4 bankovky, 2 stavitelné palety, 3 klády a sněžný skútr. Obsahuje 6 lego minifigurek: 4 pracovníky dráhy, bezpečnostního technika a lupiče. Obsahuje řídicí centrum s žebříkem a signálními světly, kompletní železniční trať sestávající z 16 zakřivených a 16 rovných kolejnicových segmentů a také výhybku s pákou, transportér peněz s výklopnými dveřmi a funkční vysokozdvižný vozík s výklopným ochranným obloukem.

K dispozici je také dřevěný vůz, do kterých lze nakládat palety, jeřábový vůz s otočným a výsuvným ramenem a kontejnerový vůz. Nákladní vlak lego city je vzrušující dárek pro holky a kluky od 6 let, kteří si mohou hrát a objevovat svět lokomotiv po mnoho let.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška18.9
Délka22.91
Hmotnost0.66
Šířka4.88
Číslo dílu60198
Modelka60198
ZárukaPokud u vaší nové sady LEGO chybí díly nebo jsou vadné, vyměníme díly zdarma prostřednictvím našeho zákaznického servisu pro kameny a díly. Snažíme se nabízet bezplatnou náhradu ve všech zemích, vyhrazujeme si však právo kdykoli změnit dostupnost této služby bez předchozího upozornění.