Top 10 Müllsackständer Gelber Sack – Držáky na pytle na odpadky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KUEFA

#ad

KUEFA BSC6-60L odpadkový koš/stojan na odpadkové pytle / stojan na žlutý pytel žlutý

#ad
KUEFA #ad - Upevňovacího systému pro pytle na odpadky o šířce > 59 cm. Vč. Průměr víka: 40, 5 cm. Objem: 60 litrů, výška: 73 cm, max. Robustní víko s rukojetí odolnou vůči nečistotám. Vhodné pro většinu velikostí žlutého pytle v Německu. Solidní a s dlouhou životností pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaKUEFA #ad
VýrobceAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Výška28.74
Délka15.94
Hmotnost5.18
Šířka15.94
Číslo díluK966-50

2. KUEFA

#ad

Nádoba na odpadky/stojan na odpadkový pytel, KUEFA BSC6 – 60l

#ad
KUEFA #ad - Objem:60 litrů, max. Průměr víka: 40, výška:73 cm, 5 cm. Robustní víko s rukojetí odolnou vůči znečištění,. Včetně:upevňovacího systému pro sáček na odpad, šířka > 59 cm. Vhodné pro většinu velikostí sáčků na odpadky. Solidní a trvanlivé pro vnitřní a venkovní prostory.
ZnačkaKUEFA #ad
VýrobceAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Výška28.74
Délka15.94
Hmotnost5.18
Šířka15.94
Číslo díluK966-74
ModelkaK966-74

3. Handfill

#ad

Odpadkový koš – stabilní odpadkový koš žlutý pytel, Handfill Stojan na žlutý pytel z bambusu – praktický stojan na pytle na odpadky pro žluté pytle – popelnice, ideální jako žlutý pytel

#ad
Handfill #ad - Vhodné pro všechny pytle s cennými látkami – náš stojan na odpadky lze perfektně použít jako žlutý pytel na odpadky. Udržitelný materiál – odpadkový koš se žlutým pytlem je velmi ekologický systém třídění odpadu a skládá se z obnovitelných surovin.

Tento stojan pro žlutý pytel je ideálním pomocníkem v domácnosti k použití jako žlutá nádoba. Moderní design – náš stojan se žlutým pytlem v nadčasovém designu se hodí do každé kuchyně a je krásný jako žlutý pytel. Nadčasový vzhled pro váš žlutý stojan. Držák na odpadkové pytle lze použít také s běžnými pytle na odpadky jako popelnici. Dlouhá životnost – díky bambusovému dřevu je odpadkový koš na žlutý pytel po mnoho let vaším každodenním pomocníkem jako držák žlutého pytle.

Schova odolná proti zápachu – žádné nepříjemné pachy díky sklopnému víku. Stabilní stojan na pytle z bambusu – robustní stojan na odpadkové pytle je velmi stabilní a má praktické sklopné víko pro vhazování odpadu. Nebo jako zálohovaná nádoba na sběr lahví pro uložení zálohových lahví. Mnohostranné použití – využijte žlutou nádobu také jako úložný box s víkem a uložení hraček.
ZnačkaHandfill #ad
VýrobceHandfill #ad
Výška23.62
Délka13.78
Šířka13.78
Číslo díluGSS-01
ModelkaGSS-mD-01

4. KUEFA

#ad

KUEFA 60l odpadkový koš s plochým víkem – pro žluté pytle na odpadky

#ad
KUEFA #ad - Víko odolné vůči povětrnostním vlivům bez závěsu se snadno čistí a v našem shopu na Amazonu je dostupné ve žluté, šedé, modré a světle šedé barvě. Paušální zasílací náklady. Nepropustná uzavřená plastová nádoba s víkem nepropustným vůči zápachu a upevňovacím kruhem z pozinkované oceli. Výška: 70, 5 cm, 5 cm / 44, max. Průměr víka: 41, 5 cm. Vhodné pro žlutý pytel v německu a další pytle se šířkou od 59 cm a délkou cca 80 cm.
ZnačkaKUEFA #ad
VýrobceAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Výška27.95
Délka16.14
Hmotnost4.85
Šířka17.32
Číslo díluK946-10

5. KUEFA

#ad

KUEFA Odpadkový koš / stojan na pytel na odpadky

#ad
KUEFA #ad - Víko nepropustí zápach a pant odolá za každého počasí – vhodné i pro venkovní použití. Robustní kruh k upevnění pytle je součástí balení. Pevný 60l koš na standardní německé žluté pytle na odpadky ne rakouské. Vhodné pro pytle od šířky 59 cm a délky cca 80 cm.
ZnačkaKUEFA #ad
VýrobceKUEHMICHEL #ad
Výška34.25
Délka18.9
Hmotnost5.75
Šířka16.14
Číslo díluK899-10
ModelkaK929-11

6. Will-Jeder

#ad

Will-Jeder Žádné roztrhané žluté pytle – pytel s víkem – stojan – plnicí pomůcka pro stojan na pytle na odpadky

#ad
Will-Jeder #ad - Sáček na popelnice nádoba na cenné látky. Pro žluté pytle od cca 55 cm šířka a cca výška 80 cm. Inovativní plnicí pomůcka pro žluté pytle. Vhodné pro žlutý pytel. Luté pytle se již neroztrhnou.
ZnačkaWill-Jeder #ad
VýrobceWill-Jeder #ad
Výška23.23
Délka13.78
Hmotnost3.97
Šířka13.78
Číslo díluKD1001

7. Will-Jeder

#ad

Nádoby na cenné látky, stojan na odpadky, Chytrá pomůcka pro plnění žlutých pytlů – žlutá popelnice s víkem – žluté pytle jsou stabilní – stojan na žlutý vak, stojan na odpadky

#ad
Will-Jeder #ad - Vhodné pro žlutý pytel. Stojan na odpadky pro žluté pytle. Nádoba na cenné látky. Popelnice. Sáček na pytel chytrý plnicí pomůcka.
ZnačkaWill-Jeder #ad
VýrobceWill-Jeder #ad
Číslo díluQsweet

8. Will-Jeder

#ad

Stojan na pytle na odpadky umožňuje pytle bez prasklin, Made in Germany, Will-Jeder Odpadkový koš 60 l s víkem odolným proti zápachu žlutý, stojan se žlutým pytlem

#ad
Will-Jeder #ad - Nezávadný – nádobu na žlutý pytel lze uzavřít víkem, které je součástí dodávky, a zabraňuje tak úniku nepříjemných pachů. Chytrá pomůcka pro plnění – jednoduše přiložte žlutý pytel kolem upevňovacího kroužku a hravě jej vložte do žluté nádoby.

Když je odpadkový koš plný, můžete žlutý pytel snadno vytáhnout a zavřít. Flexibilní použití – stojan se žlutým pytlem má díky svému tvaru enormní objem a je vhodný i pro jiné sáčky od šířky 56 cm / výšky 80 cm. Vyrobeno v německu – díky vývoji a výrobě stojanu na pytle na odpadky v Německu garantujeme nejvyšší kvalitu a spolehlivost. Rozsah dodávky – 1 × žlutý odpadkový koš 60 l, 1 × víčko odolné proti zápachu, 1 × kovový kroužek.
ZnačkaWill-Jeder #ad
VýrobceWill-Jeder #ad
Hmotnost6.61
Číslo dílukd1003, wj10025

9. KUEFA

#ad

Stojan na pytle na odpadky s laserovým popisem žlutá, prázdné, zálohové láhve, KUEFA HD-LA 60litrový odpadkový koš, žlutý pytel a upevňovací kroužek pro žlutý pytel

#ad
KUEFA #ad - Lze použít i jiné sáčky a pytle s odpovídající šířkou. Odolné proti zápachu a vodě – díky vodotěsné nádobě a víku odolnému proti zápachu jsou všechny pachy a kapaliny bezpečně zadrženy uvnitř nádoby. Nepostradatelné laserové označení – pro uložení a oddělení různých cenných látek je v sortimentu mnoho barev víček.

Jednoduché použití a čištění – víko se díky svému tvaru obzvlášť snadno čistí a při použití venku se dešťová voda nemůže hromadit ve prohlubních. Univerzální použití – nádoba na sběr kuefa je vybavena upevňovacím kroužkem pro žlutý pytel v německu od šířky 59 cm. A to nejlepší: všechny součásti jsou k dostání jednotlivě, protože nádoby KUEFA jsou 100% vyráběny v Německu.

Proto se sběrná nádoba kuefa výborně hodí také ke sbírání zálohových lahví a prázdných předmětů. Sběratelská nádoba kuefa tak nabízí nejlepší ochranu před hmyzem a zvířaty. Odolná vůči uv záření a povětrnostním vlivům – nádoba na sběr kuefa je vyrobena z vysoce kvalitních plastů PE s dlouhou životností, které jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaKUEFA #ad
VýrobceAlfred Kuehmichel GmbH & Co. KG #ad
Výška34.25
Délka16.14
Hmotnost5.75
Šířka18.9
Číslo díluK902-11

10. Glückstoff

#ad

Kuchyň, černá, kapsa na láhve, sběrač lahví s otvorem, prázdné a staré sklo, odkládací prostor, Glückstoff® Skladování záloh vč. XXL přepravní tašky Sběratelská nádoba, uložení zálohových lahví

#ad
Glückstoff #ad - Otvor ve víku boxu je opatřen gumovým uzávěrem odolným proti zápachu a umožňuje snadné provlékání lahví, aniž byste museli otevírat víko.

Robustní látka boxu odpuzuje vodu a dá se snadno setřít, což chrání před postříkáním oleje a jiným znečištěním. Ložný box s objemem 100 litrů nabízí dostatek místa pro vaše zálohové láhve a staré sklo. Extra velkou tašku lze jednoduše vyjmout, abyste odstranili zálohové láhve a lze ji prát v pračce. Vnitřní kapsa se skládá z recyklovaných lahví a bambusový rám je certifikován FSC, díky čemuž je box obzvlášť trvanlivý.
ZnačkaGlückstoff #ad
VýrobceGlückstoff #ad
Výška27.56
Délka13.19
Hmotnost2.91
Šířka16.14
ZárukaVýrobní zařízení.