Top 10 Notizbuch A6 Dotted – Diáře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LEUCHTTURM1917

#ad

Tečkovaný, LEUCHTTURM1917 333915 poznámkový blok Pocket A6, černý, pevná vazba, 187 očíslovaných stran

#ad
LEUCHTTURM1917 #ad - Také kapesní poznámkový blok s pevnou vazbou má, stejně jako všechny LEUCHTTURM1917 poznámkové bloky, čísla stran a obsah. Poslední strany jsou perforované a vytlačené z baru.

Všechny vlastnosti média – ale v praktickém kapesním formátu A6. Jedna kapsa umožňuje uložení volných lístků, sada nálepek k popisu a archivaci je přiložena. Píšeme a rozumíme, myslíme – rukou. Z myšlenek se stanou slova, fráze, prohlubujeme, vidíme, obrázky. Praktický poznámkový blok na cesty. Kapesní formát je vždy u sebe, protože se perfektně hodí do každé kapsy kalhot nebo bundy. Psaní rukou je myšlení na papíře. Pocket a6 90 x 150 mm kompaktní snadno skladný a při každé dobré myšlence rychle po ruce. Nápady se promění v projekty.
ZnačkaLEUCHTTURM1917 #ad
VýrobceLeuchtturm1917 #ad
Výška6
Délka3.5
Hmotnost0.35
Šířka0.6
Číslo díluLB14
ModelkaLB14
ZárukaČ

2. LEUCHTTURM1917

#ad

černá, Zápisník Leuchtturm1917 s měkkými deskami

#ad
LEUCHTTURM1917 #ad - Z myšlenek se stanou slova, prohlubujeme, vidíme, obrázky. Píšeme a rozumíme, fráze, myslíme – rukou. Také lehčí, tenčí varianta softcover disponuje všemi známými detaily leuCHTTURM1917 a dělá z nejmenšího ze všech poznámkových bloků v našem sortimentu nepostradatelného společníka.

Kapesní formát s měkkou měkkou vazbou je vždy po ruce dokonalým, lehkým společníkem, když na cestách přijdou ty nejlepší myšlenky. Psaní rukou je myšlení na papíře. Praktický poznámkový blok na cesty. Nápady se promění v projekty. Pocket a6 90 x 150 mm kompaktní snadno skladný a při každé dobré myšlence rychle po ruce. Zápisníky s měkkým krytem pocket v ručním formátu A6 s rozměry 90 × 150 mm jsou praktickou velikostí k tomu vždy.
ZnačkaLEUCHTTURM1917 #ad
VýrobceLEUCHTTURM1917 #ad
Výška3.74
Délka5.94
Hmotnost106
Šířka0.51
Číslo díluFBA_311346
Modelka311346
ZárukaČ

3. Mlife

#ad

Zápisníky A6, 192 stran, mini pevné desky s elastickou stahovací páskou a skládací kapsou růžová, Mlife A6 malý zápisník

#ad
Mlife #ad - Vysoce kvalitní papír: tento poznámkový blok používá papír bez obsahu kyselin s vysokou odolností vůči inkoustu, aby se zabránilo průniku krvácení. Pro pohodlné psaní a čtení jej lze jednoduše položit naplocho o 186°. A6 hardcover journal: linkovaný zápisník mlife journal obsahuje 96 listů/192 stran na poznámkový blok, 1 poutko na pero, 1 záložku a elastický uzavírací pásek.

Nejlepší dárek: naše deníky jsou navrženy v mnoha krásných a veselých barvách. Snadné nošení: poznámkové bloky a6, velikost 3, deník pro muže a ženy, 51 palců / 10 cm * 20 cm učiní z tohoto poznámkového bloku vašeho nejlepšího partnera. Je přenosný a vhodný pro zaznamenávání poznámek, uspořádání bydlení, deníků, 93 palců * 5, výuky. Notebook mlife pocket můžete používat v kanceláři, ve škole a v životě.

Držák na tužky: tento malý poznámkový blok je lépe zpracovaný, že se tužky ztratí, aby byl odolnější. Poutko na držák pera se hodí pro většinu tužek. Nemusíte si dělat starosti, když používáte držák na tužky. Mlife zápisníky jsou vhodné pro lidi všech věkových skupin. Je to nejlepší dárek pro back to school, den otců, vánoce, Den matek, dožínky, promoce, narozeniny, letní tábor/den letu/pracovní dny/státní svátky atd.
ZnačkaMlife #ad
VýrobceMlife #ad
Číslo díluNB02-7-DE
ModelkaNB02-7-DE

4. HOMEMARS

#ad

Poznámkový blok, hnědá, zápisník malý, zelená, kapesní notebook, 14,4 cm x 9,6 cm, sada 3 ks poznámkových bloků, poznámkový sešit, Poznámkový blok A6, černá, cestovní deník, 192 stran, poznámkový

#ad
HOMEMARS #ad - Konečným výsledkem je krásný poznámkový blok s dlouhou životností s jedinečným ručně vyrobeným nádechem. Malý poznámkový blok, doma nebo do školy, perfektní pro studenty, dospělé, cestovatele, perfektní dárek pro přátele, učitele a studenty.

Poznámkový blok a6, 192 stran, stabilní poutko na pero, 4 cm x 9, poznámkový blok, černá, 6 cm, 14, hnědá, sada 3 ks poznámkových bloků, zelená, design ražby, ručně šité. Sada 3 ks poznámkových bloků, moderní zápisníky ve stromovém designu, nebo jednoduše hledáte praktický nástroj, stabilní poutko na pero, veganská kůže. Ať už jste spisovatel nebo umělec, ručně šité, elastický uzávěr, abyste zůstali organizovaní, tento kapesní poznámkový blok je nepostradatelným doplňkem.

Poznámkové bloky jsou koncipovány tak, aby se vešly do kapsy nebo dokonce do kapsy u kalhot. Má měkkou vazbu z veganské kůže a elastickou sponu v tradičním kapesním formátu 3, 6 cm. Jednoduché použití, 3 kusy zápisníku a6 pro sbírání myšlenek, pozorování a geniálních momentů. Zesílený poznámkový blok, 14, 7 palců, 4 cm x 9, 7 palce x 5, přední a zadní strana jsou šité ručně.
ZnačkaHOMEMARS #ad
VýrobceHOMEMARS #ad
Číslo díluno-a6-ho-color

5. LEUCHTTURM1917

#ad

Tečkovaná, LEUCHTTURM1917 362717 Jottbook Double Pocket A6, královská modř a ledově modrá, v dvojitém balení, 59 očíslovaných stran

#ad
LEUCHTTURM1917 #ad - Obsah, čísla stran a sada nálepek. Flexcover, 59 očíslovaných stran. 32 vyndavatelných stran. Papír 80 g/m², bez obsahu kyselin. Knižní blok s vázáním, zasouvací kapsa ve vazbě.
ZnačkaLEUCHTTURM1917 #ad
VýrobceLEUCHTTURM1917 #ad
Výška0.39
Délka5.91
Hmotnost0.51
Šířka3.54
Číslo dílu362717
Modelka362717

6. Kokonote

#ad

Kokonote Botanical Wild Flowers 3 ks poznámkový blok A6 – zápisník malý A6-1 poznámkový blok linkovaný 1 poznámkový blok Dotted 1 poznámkový blok prázdný – poznámkový blok A6

#ad
Kokonote #ad - Poznámkový sešit a6 je různý: 1 poznámkový blok linkovaný 1 poznámkový blok Dotted 1 poznámkový blok prázdný. Jsme hrdí na to, že od roku 1997 nabízíme vysoce kvalitní a trvanlivé výrobky. Mnoho místa – univerzální poznámkový blok a6 s 64 linkovanými stranami z 80 g/m², skicář, cvičební kniha, aby se zabránilo vytékání inkoustu; ideální jako poznámkový blok, adresář nebo poznámkový blok.

Design – obsahuje 3 zápisníky se 3 různými designy, inspirované nádherným designem botanical wild Flowers, naší nové kolekce. Ideální do školy, 5 cm, 8 × 10, na univerzitu nebo kancelář. Používáme papír certifikovaný FSC z odpovědných zdrojů. Formát a6 – tento fantastický poznámkový blok má ideální rozměry 14, takže jej můžete vzít všude s sebou. Stanovte si své cíle a dosáhnete všeho, co chcete, s pozitivní mentalitou díky metodě Bullet Journal od Ryder Carrol.

Noste jej s sebou v batohu jako jednu z vašich univerzálních potřeb. Můžete jej použít také jako akademický deník 2023! Použijte jej jako kalendář pro organizaci událostí, zapisování nápadů a poznámek a ponechejte uzdu své fantazii. Tento deník na rok 2023 vám poskytne úplnou svobodu při plánování a strukturování vašich týdnů, protože nemá předdefinovanou strukturu. Kokonote – sparks out of rutine s našimi produkty, které jsou vyrobeny z nejlepších materiálů.
ZnačkaKokonote #ad
VýrobceGrupo Erik #ad
Výška1.18
Délka5.83
Šířka4.13
Číslo díluPCA6001
ModelkaPCA6001

7. Nacial

#ad

A6 poznámkový blok Dotted 100 gsm, zápisník se šablonami a poznámkovými poznámkami – 480 stran/240 listů, Nacial 3 kusy zápisník A6

#ad
Nacial #ad - Můžete je používat, zatímco tečkované a čtverečkované strany jsou pohodlnější pro logickou práci, jak chcete. Linkované strany se lépe hodí pro psaní, např. Samolepky se perfektně hodí pro indexové značky nebo záložky, pro označování měření, ideální pro vytvoření vlastního deníku, diagramů, zatímco řemen udržuje poznámkový blok A6 uzavřený pro lepší ochranu.

Dva zápisníky obsahují 240sheets/480 stránek. Vodotěsný povrch pouzdro na zápisník je z tvrdého, matného pp plastu, který se nezhoršuje a snadno se ohýbá dozadu. Dvojitý spirálový design díky flexibilní dvojité spirálové vazbě můžete papíry jednoduše otočit, položit naplocho nebo odklopit zpět, abyste mohli pracovat pouze na jedné straně. Spirálová vazba je také určena pro uložení tužky do tohoto poznámkového bloku A5. Vysoce kvalitní papír každý z těchto dvou poznámkových bloků a6 má 80 listů papíru 160 stran z papíru o tloušťce 100 g/m², odolný proti opotřebení a nevykrvácí, který je silnější, proto získáte lepší zážitek při psaní a kreslení nebo psaní poznámek.

Kromě toho má dobrou odolnost proti vodě, proto lépe chrání boční a vnitřní strany. Tři strany na výběrnacial vám nabízí tři strany na výběr: linkované strany čtverečkované strany a tečkované strany. Pro matematické poznámky, týdenní plány nebo pro malování. Pokud jej nechcete používat, můžete také uvázat odnímatelný elastický pásek na vázání.
ZnačkaNacial #ad
VýrobceNacial #ad
Výška1.18
Délka5.91
Šířka3.94
Číslo díluDY-PP-PPB

8. Kalpa

#ad

Kalpa Dreams A6 Vintage Notitieboek zlatá černá kožená vazba 95 x 145 mm 260 stran

#ad
Kalpa #ad - Víceúčelová: vintage poznámkový blok můžete použít k zapisování budoucích nápadů, psaní poznámek, psaní básní nebo deníku; přirozené hřiště pro kreativní mysl.

Trvanlivý: luxusní poznámkový blok je pevně svázán a každá strana je upevněna 20 stehy. Můžete jej používat dlouho, aniž by se poškodil. RozmĚry: velikost a6 vám umožňuje používat notebook mobilně a přesto mít dostatek místa. Vintage design: vazba z umělé kůže podtrhuje vintage design, zatímco světlý krémově zbarvený papír a zlaté okraje doplňují starožitnou atmosféru. Použití: kvalitní papír 100 g/m2 se hodí k psaní tužkou, kuličkovým perem nebo plnicím perem; to vám umožní příjemné a čisté psaní.
ZnačkaKalpa #ad
VýrobceKalpa #ad
Výška1.02
Délka5.71
Hmotnost0.41
Šířka3.74
Číslo díluD6046
ModelkaD6046

9. WANDERINGS

#ad

Poznámkový blok a cestovní deník, 3 x 30 listů, Travelers Notebook, Papírový zápisník A6 Refill Inserts 3dílná sada, tečkované papírové vložky, vložky do poznámkového bloku, 10,5 x 15 cm

#ad
WANDERINGS #ad - Vhodné vložky pro turistické a jiné zápisníky o velikosti 10, 5 x 15 cm A6. Puntíkovaný papír – perfektní pro skicování, vytváření nebo psaní poznámek.

K dostání také v prázdném, malování, linkovaném nebo kostkovaném provedení. Kvalitní papír 100 g/m² – 3 sešity, každá 60 stran. Naše záruka: pokud nebudete s našimi výrobky spokojeni, kontaktujte nás a my společně nalezneme řešení. K dostání také u amazonu v blanko b083JY6K5N a linkované B085T13GND. Vytvořte, malujte a pište na 30 oboustranných listů na jednu náplň – 180 nových stran pro nekonečné vzpomínky a poznámky.
ZnačkaWANDERINGS #ad
VýrobceWanderings #ad
Výška0.01
Délka5.91
Šířka4.13
Číslo díluA6-03

10. Häfft

#ad

Deník od Trendstuff by Häfft | udržitelný a neutrální vůči klimatu, čtverečkovaný poznámkový blok A6+ s gumičkou Grey Marble se 156 stranami, Bullet Journal, 78 listů | poznámkový sešit

#ad
Häfft #ad - Váš věrný společník – ohebný a zároveň stabilní kryt flexo spojuje nejlepší vlastnosti tvrdé desky a měkkého krytu, je odolný proti stříkající vodě a omyvatelný. Kompaktní čtverečkovaný poznámkový blok a6+ s gumičkou na čtení a gumičkou na poznámky, nápady, ruční psaní, náčrtky, když se oznámí, cíle, plány a myšlenky – vždy s sebou a na místě, že blesk ducha!.

Náročné vázání nití drží strany bezpečně pohromadě. Mnoho různých motivů – pro každého něco k dispozici a skvělé pro sbírání: poznámkový blok se 156 číslovanými stranami v praktickém formátu A6+ rozměry vnitřní části: 10, 5 x 16 cm.

Obdarujte se sobě i jiným – ideální pro začátečníky nebo jako milý dárek – tento elegantní poznámkový blok udělá radost odložit smartphone a vytrhnout pero. Udržitelný a klimatický provoz – buďte kreativní tolik, a to s čistým svědomím: pro životní prostředí je náš prémiový papír 90 g/m² z odpovědných zdrojů, kolik chcete, certifikovaný FSC a vytištěn neutrálně klimatem.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.47
Délka6.54
Šířka4.33
Číslo dílu5032-2 greym