Top 10 Peel And Stick Tiles – Nástěnné samolepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Joy Toy

#ad

4 listy, Geblistert, 27 prvky, Roommates 22800 – Doc McStuffins nástěnné tetování/Nálepka

#ad
Joy Toy #ad - Osoba si váš dětský pokoj v 1 minutu. Minimální a maximální velikost obrázků: 4, 6 x 5 cm – 23 x 31 cm. Uvolňovacího nálepku od listu. 1. 2. Vyřeším je šetrně povrchu o to Herunterzunehmen a upravit její. Samolepky jsou odnímatelné, znovu použitelné a polohovatelná bez poškození na povrchu. 3. Nálepky jsou omyvatelné a lze také umístěny na bemalten stěnách, dlaždicovými, zařízení předměty, nábytku, sklo. 4 listy 25 x 45 cm – geblistert 13 x 2, 5 x 27 cm. Positioniere jej na hladkém, čistém a suchém povrchu.
ZnačkaJoy Toy #ad
VýrobceRoomMates #ad
Výška0
Délka18
Hmotnost0.31
Šířka10
Číslo díluRMK2280SCS
ModelkaRMK2280SCS

2. RoomMates

#ad

RoomMates 54151 Trucks

#ad
RoomMates #ad - Probuďte své stěny skvělými, pestrými a stylovými nástěnnými nálepkami od RoomMates k životu. Protože roommates je tak nezávazné a beze zbytků odstranit. Při tomto velkém výběru bude snadno ozdobit prostor během několika sekund nebo dokonce celý dům. Jsou cenově dostupné a mohou se vyměňovat tak často, jak chcete.
ZnačkaRoomMates #ad
VýrobceRoomMates #ad
Výška0
Délka18
Hmotnost0.31
Šířka10
Číslo díluSPD0004SCS
ModelkaSPD0004SCS

3. Jomoval

#ad

Samolepky na zeď divocí koně 24 kusů, RoomMates

#ad
Jomoval #ad - 794 cm x 12, 446 cm x 25 908 cm. U tohoto velkého výběru je pro vás snadné během několika sekund nově vyzdobit pokoj, byt nebo dokonce celý dům. Země původu:- Čína. Rozměry balení d x Š x v: 2. Hmotnost balení: 45 g.
ZnačkaJomoval #ad
VýrobceRoomMates #ad
Výška1
Délka11.5
Hmotnost0.1
Šířka5
Číslo díluRMK1017SCS
ModelkaRMK1017SCS

4. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď Ptáci na stromě Větev Květy Samolepka na zeď Květiny Modrá Nálepka na zeď Obývací

#ad
decalmile #ad - Pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Lze jej nalepit na jakýkoli čistý, zrcadlo, dlaždice, suchý, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, nábytek, okna, dokonce i vaše chladničky.

Decalmile samolepky na stěnu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, snadno se stáhnou a lepí, odstranitelné a vodotěsné. Decalmile nástěnné nálepky ptáci strom jsou perfektní do obývacího pokoje, jídelny, chodby, ložnice, kanceláře, TV pozadí. Dodává se v 8 listech, velikost listu 21 cm x 30 cm 8, 27" x 11, 81", lze jej také upravit podle vašeho přání. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Výška12.48
Délka0.28
Šířka8.62
Číslo díluDM0863
ModelkaDM0863

5. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď dětský pokoj stavební vozidlo staveniště nálepka na zeď konstrukce traktor bagr nákladní vůz samolepka na stěnu chlapci hrací pokoj nástěnná dekorace

#ad
decalmile #ad - Pokud nejste s nákupem spokojeni nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Decalmile samolepky na zeď jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, lze je snadno stáhnout a lepit, odstranitelné a vodotěsné.

Dodává se v 8 listech, 81", 26" x 11, velikost listu 21 cm x 30 cm 8, lze jej také nastavit podle vašeho přání. Decalmile nástěnné nálepky konstrukce vozidla jsou ideální pro dekoraci dětského pokoje, chlapců, dětského pokoje, herny, obývacího pokoje, tříd atd. Lze jej nalepit na jakýkoliv čistý, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, nábytek, dlaždice, suchý, zrcadlo, okna, dokonce i vaše chladničky. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Výška1.01
Délka1.05
Šířka0.7
Číslo díluDM0826
ModelkaDM0826

6. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na stěnu velký strom třešňový květ nálepka na zeď třešeň květiny růžová nálepka na stěnu ložnice obývací pokoj dětský pokoj nástěnná

#ad
decalmile #ad - Lze jej nalepit na jakýkoli čistý, suchý, zrcadlo, dlaždice, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, okna, nábytek, dokonce i vaše chladničky. Doporučujeme hotovou velikost: 150 cm š × 151 cm v 59, 44", 05" × 59, lze ji také nastavit podle vašeho přání.

Dodává se ve 4 listech, velikost listu 30 cm x 90 cm. Decalmile samolepky na stěnu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, snadno se stáhnou a lepí, odstranitelné a vodotěsné. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Decalmile samolepky na zeď, dětského pokoje, ložnice, herny, květiny strom jsou ideální pro dekoraci obývacího pokoje, jídelny atd. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Číslo díluDM0892
ModelkaDM0892

7. decalmile

#ad

Nákladní vozidla, nálepka na stěnu, konstrukce, ložnice, chlapci, nálepka na zeď, decalmile Tetování na zeď, nástěnná, dětský pokoj, herna

#ad
decalmile #ad - Decalmile samolepky na stěnu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, snadno se stáhnou a lepí, odstranitelné a vodotěsné. Decalmile nástěnná tetování jsou perfektní pro zdobení pokojů chlapců, herny, ložnice, chlapce, dětského pokoje, obývacího pokoje, učebny.

Obdržíte 2 listy, 8" × 35, velikost listu: 30 cm × 90 cm 11, 4", nebo podle vašich preferencí pro domácí kutily. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Lze nalepit na jakýkoli čistý, okna, zrcadlo, nábytek, suchý, dlaždice, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, dokonce i vaše chladničky. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Číslo díluDM0533
ModelkaDM0533

8. DECOWALL

#ad

DECOWALL DS-8002 Englisch Tier-Alphabet Wandsticker Wandaufkleber Wandtattoo Wanddeko für Wohnzimmer Schlafzimmer Kinderzimmer Englisch Ver. Klein

#ad
DECOWALL #ad - Sie lassen sich leicht abziehen und aufkleben, sind zudem abnehmbar und wasserfest. Einfach anzuwenden: es kann auf alle sauberen, fenster, trockenen und glatten Oberflächen geklebt werden, Spiegel, Fliesen, einschließlich Wände, Möbel und sogar Kühlschränke.

Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden antworten und Sie bei der Lösung etwaiger Probleme unterstützen. Paket: inklusive anleitung und 4 bögen à 28, 7 cm x 20 cm 11, 3 zoll x 7, 9 zoll, Es kann nach Ihren Wünschen angepasst werden. Perfekt für ihr kind, spielzimmern, wohnzimmern, babyzimmern, kindergärten, Schlafzimmern, egal ob junge oder mädchen: Der Wandtattoo Englisch Alphabet Tiere ist ideal zum Lernen und Dekorieren von Kinderzimmern, Badezimmern und Fluren.

Hochwertiges produkt: decowall wandsticker bestehen aus hochwertigem Material und bieten lebendige und kräftige Farben. Wenn sie mit unseren wandaufklebern nicht zufrieden sind oder Probleme bei der Installation haben, können Sie sich gerne an uns wenden.
ZnačkaDECOWALL #ad
VýrobceDECOWALL #ad
Číslo díluHU-XI-162
ModelkaHU-XI-162

9. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď strom květy akvarel nálepka na zeď květiny modrá ptáci nálepka na zeď obývací pokoj ložnice pohovka pozadí nástěnná dekorace

#ad
decalmile #ad - Pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Lze jej nalepit na jakýkoli čistý, dlaždice, suchý, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, nábytek, zrcadlo, okna, dokonce i vaše chladničky.

Dodává se ve 4 listech, doporučujeme hotovou velikost: 142 cm x 160 cm 55, 43", velikost listu 30 cm x 90 cm 11, 9" x 63", 81" x 35, lze ji také upravit podle vašeho přání. Decalmile nástěnné tetování strom květy jsou ideální pro dekoraci ložnice, pohovky, obývacího pokoje, jídelny, TV pozadí atd. Decalmile samolepky na stěnu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, snadno se stáhnou a lepí, odstranitelné a vodotěsné. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Hmotnost0.62
Číslo díluDM0923
ModelkaDM0923

10. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď koně velké nálepka na zeď divoký kůň farma zvířata nálepka na zeď dětský pokoj obývací pokoj ložnice nástěnná dekorace

#ad
decalmile #ad - Lze jej nalepit na všechny čisté, dlaždice, nábytek, zrcadlo, okna, suché, nestrukturované hladké povrchy: stěny, dokonce i vaše ledničky.

Decalmile tetování na zeď koně zvířata na farmě jsou perfektní pro dekoraci obývacího pokoje, jídelny, ložnice, kuchyně, obývacího pokoje pohovky. Decalmile samolepky na zeď jsou vysoké kvality, snadno se loupe a lepí, světlé a barevné, odnímatelné a vodotěsné. Pokud nejste se svým nákupem spokojeni nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme při řešení problémů. Přijďte v 8 listech, 26" x 11, velikost listu: 21 cm x 30 cm 8, 81" nebo závisí na vašich preferencích pro kutily.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Výška12.48
Délka0.28
Hmotnost0.4
Šířka8.58
Číslo díluDM0795
ModelkaDM0795