Top 10 pH Messgerät – Zkoušečky baterií pro domácnost

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Marhynchus

#ad

Rychlonabíječka, testery a detektory pH, tester baterií, Deska pro aktivaci baterií, aktivace baterie pro iOS 5G 13 Pro pro Android, vodivosti a TDS

#ad
Marhynchus #ad - Použitelný model výrobku: série ip5-13, pro xr/11/11 pro/11 pro, pro modely android 5g/5s/6/6p/7/7p/8/8p/x/XS, 12/12 min/12 Pro/ 12 Pro pro 13/13mini/13 Pro/13 Pro/13 Pro.

Nabíjecí výstup multi port: s typem c, USB, pro krokodýlí svorku tři přípojky, podle potřeby. Inteligentní identifikace: různí výrobci pólů baterie plus a záporné póly jsou různí, napájení je opačné, inteligentní identifikace umožňuje bezpečné používání. Monitorování proudu v reálném čase: sledujte přesně výstupní napětí v reálném čase a hodnotu proudu aktivované desky a sledujte napětí naprázdno USB napájecích zařízení. Výstupní napětí 4, 2 v: přepěťová ochrana stabilní výstup, efektivnější vícenásobný ochranný článek.
ZnačkaMarhynchus #ad
VýrobceMarhynchus #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka2.36
Číslo díluMarhynchus7ptdfmvh0c
ModelkaMarhynchus7ptdfmvh0c

2. Oumefar

#ad

Oumefar Tester Design Digitales PH-Messgerät AS218 Säure 0,00 bis 14,00 für Innenräume zum Schwimmen im Aquarium

#ad
Oumefar #ad - Der ph-wert zeigt an, ob die lösung sauer oder basisch ist, ist jedoch kein Maß für die Säure oder Alkalität. Ph-meter arbeiten in flüssigkeiten, obwohl manchmal spezielle Sonden verwendet werden, um den pH-Wert halbfester Substanzen zu messen.

Ein ph-meter ist ein elektronisches gerät zur messung des ph-werts, bei dem es sich entweder um die Konzentration von Wasserstoffionen in einer wässrigen Lösung oder um die Aktivität der Wasserstoffionen in einer wässrigen Lösung handelt. 100% nagelneu und hohe Qualität. Ein ph-meter besteht aus einer speziellen Messsonde einer Glaselektrode, die mit dem Körper verbunden ist und den pH-Wert misst und anzeigt.
ZnačkaOumefar #ad
VýrobceOumefar #ad
Výška1.18
Délka6.77
Hmotnost1.43
Šířka2.44
Číslo díluOumefaraptkzg406n
ModelkaOumefaraptkzg406n

3. Greisinger

#ad

Redox ORP, Greisinger GMH 3531 kombinovaný měřicí přístroj s hodnotou pH, teplota

#ad
Greisinger #ad - Greisinger gmh 3531 kombinovaný měřicí přístroj s hodnotou pH, redox ORP, teplota. Obsah: 1 kus.
ZnačkaGreisinger #ad
VýrobceGreisinger #ad
Výška5.59
Délka1.02
Hmotnost0.37
Šířka2.8
Číslo dílu603925
Modelka603925

4. Hyuduo

#ad

Univerzální telefony IOS 5G-13 ProMaxAndroid, Aktivační deska nabíjení akumulátoru, měřicí přístroje na měření vodivosti a TDS, aktivační deska, rychlá oprava mobilních telefonů

#ad
Hyuduo #ad - Aktivační deska baterie probudí staré nebo prázdné baterie zpět k životu, 2 v: přepěťová ochrana proti přetížení, stabilní výstup, umožňuje baterii dodat více výkonu a prodloužit její životnost. Sledování napětí v reálném čase: přesně sledujte výstupní napětí v reálném čase a aktuální hodnotu aktivované desky a sledujte napětí naprázdno USB napájecích zařízení.

Výstupní napětí 4, účinnější vícenásobný ochranný článek. Inteligentní identifikace: různí výrobci baterií mají různé plusové a záporné póly, inteligentní identifikace umožňuje bezpečnější používání. Automaticky rozpozná stav nabití baterie a automaticky se vypne, napájení je opačné, když je baterie plně nabitá.

Použitelný model produktu: série ip5-13, pro modely android 5g/5s/6/6p/7/7p/8/8p/x/xs pro max/xr/11/11 pro/11 Pro Max. Nabíjecí výstup multi port: s typem c, usb, podle potřeby, pro krokosvorku tři přípojky, vhodné pro rychlé nabíjení a aktivaci baterie telefonu. Led duální vizuální displej: zobrazuje proud a napětí vaší baterie jasně a zřetelně. 12/12 min/12 pro/12 pro pro max/13/13mini/13 Pro/13 Pro pro max.
ZnačkaHyuduo #ad
VýrobceHyuduo #ad
Číslo díluHyuduooi8uc1p70x3135

5. FHX

#ad

Generic Hygrometer Boden Säure Boden PH-Messgerät Tragbares PH-Messgerät Boden ph-98103

#ad
FHX #ad - Wir können garantieren, die Qualität. Versand erfolgt aus china, 10 bis 25 Werktage bis zur Auslieferung. Mehr wissen bitte siehe Produktbeschreibung.
ZnačkaFHX #ad
VýrobceFHX #ad
Číslo dílu9273
Modelka9273

6. XiaoXIN

#ad

XiaoXIN Profesionální 3 v 1 pH/TDS/TEMP měřič vody detektor multiparametrů digitální L Tri-Meter Multifunkční Monitor kvality vody Multiparametry Water Quali Tester

#ad
XiaoXIN #ad - Iroce se rozšíří pro měření ph / teploty/tds total dissold Solids roztoku a vody. Ip ph nn automaticky identifikuje librilační kapalinu pro automatickou funkci pH.

Jednoduchá librace tds pouze jedním mini šroubovákem a automatická kompenzace teploty. Zkušební teplota v ℃ / °f přepínatelná jednotka a online monitorování po dlouhou dobu. Snadná obsluha a okamžité zobrazení výsledků. Použití ve vodních zdrojích, bazénech a jiných vodních systémech. Importované ic a vysoká efektivita nákladů, elektrodová sonda nn. Vyzkoušejte tds s ppt a ppm podle libosti. Certifikace ce, lázních, pro bezpečnější, laboratořích, akváriích, kultivaci bez země, FCC a RoHS, hydroponii, ekologičtější a přesnější měření. Clear l s podsvícením, 3 výsledky jsou zobrazeny současně.
ZnačkaXiaoXIN #ad
VýrobceXiaoXIN #ad
Výška2.76
Délka9.84
Šířka7.09
Číslo díluXiaoXIN D2308HTDEE4109EU112

7. BROLEO

#ad

Schnelle Reaktion, WIFI, Automatischer Identifikationsdatenaustausch für die Bewässerung Landwirtschaftlicher Flächen, Wasserqualitätstester, PH-Messgerät, Genaue Ablesung

#ad
BROLEO #ad - Datenaustausch: wifi-verbindung, dieser Wasserqualitätsdetektor kann Echtzeit-Datenübertragung und -Erkennung mit Ihrem Gerät realisieren. Cal ist die Kalibriertaste. Automatische erkennung der wasserqualität: dieser wasserqualitätsdetektor hat die Funktion, die Lösung automatisch zu identifizieren und eine Kalibrierung durchzuführen.

Personalisierbar: die höchsten und niedrigsten alarmwerte können eingestellt werden. Für die kalibrierung kann auch Plus- oder Minuszeichen gewählt werden. Datenaufzeichnung: dieser wasserqualitätstester überträgt alle 15 Sekunden einen Datensatz, und das Datendiagramm bietet eine Analyse.

Benutzer können sms-benachrichtigungen oder Popup-Bildschirmaufforderungen in der App festlegen, um die Aufzeichnung von Beobachtungen und die Überwachung zu erleichtern. Exquisite verarbeitung: dieser wasserqualitätsdetektor ist korrosionsbeständig, langlebig, einfach zu warten und liefert stabile und genaue Daten in einer schnellen Reaktion.
ZnačkaBROLEO #ad
VýrobceBROLEO #ad
Číslo díluBROLEO8oueizrtfs-11
ModelkaBROLEO8oueizrtfs-11

8. HANNA

#ad

HANNA pH-Messgerät pH-Wert Messgerät

#ad
HANNA #ad - Eigenschaften:. Ph-messgerät. Hochwertiges Produkt. Weitere details zum Produkt, bitte lesen Sie die vollständige Beschreibung.
ZnačkaHANNA #ad
VýrobceHANNA INSTRUMENTS17750 #ad
Číslo díluIQ61699
ModelkaIQ61699

9. Tonysa

#ad

Testování kvality vody, zkoušečka kvality vody, Tonysa Digitální PH-měřicí přístroj přenosný přenosný digitální měřič kvality 3 v 1, testování kvality vody a testování kvality vody

#ad
Tonysa #ad - S ním můžete měřit hodnotu pH, hodnotu EC a teplotu řešení. Velký a přehledný lcd displej s podsvícením, dobře čitelné a přesné měřicí funkce. Design 3 v 1 m. Uživatelsky přívětivý design. Rozsah měření teploty mezi -50 °c ~ 70 °c, odolá drsným podmínkám a nabízí delší životnost. Automatická kompenzace teploty, vyměnitelná elektrodová sonda, jednoduchá kalibrace pH a EC s mini šroubovákem. Použití ve zdrojích vody, akváriích, spasy, laboratorních a vědeckých testech, hydrokulturách, bazénů a jiných vodových systémech.
ZnačkaTonysa #ad
Výška1.97
Délka9.96
Šířka4.25
Číslo díluTonysa2u4v1xasrg

10. Bewinner

#ad

Měřič pH s perem, přenosný měřič kvality vody, malý přenosný digitální měřič pH s ATC pro bazény, žlutá, vysoká přesnost, automatická kalibrace

#ad
Bewinner #ad - Malý přenosný měřič ph s atc je malý, pohodlný při vycházce a má rozsah měření 0, lehký, 0 až 14, 0 pH. Abs materiál tester kvality vody používá abs materiál, který je odolný vůči korozi a nerezový, s malými vadami a vysokou stabilitou.

Vysoká přesnost měřič ph ve tvaru pera má zabudovaný teplotní senzor, automatický systém kompenzace teploty ATC upravuje teplotu a měří přesně 0 °C až 60 °C. Automatická kalibracedigitální měřič ph má automatickou kalibrační funkci, a během testu musíte počkat jen několik sekund, která se přizpůsobí teplotě vody a kvalitě vody, abyste dosáhli hodnoty pH. Iroké použití ph tester je ideální pro použití v bazénech, lázních, potravinářství, akváriích, hydroponii, výrobě vína a piva a dalších.
ZnačkaBewinner #ad
VýrobceBewinner #ad
Číslo díluQinqARRD7nfma7-11
ModelkaQinqARRD7nfma7-11