Top 10 Specchio Trucco Con LED – Osobní kosmetická zrcátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WEILY

#ad

Tischspiegel Unterstützung USB und Batterie Rosengold, Schminkspiegel mit Touch Beleuchtung, WEILY Schminkspiegel mit Beleuchtung, Faltbare Kosmetikspiegel mit 1X/2X/3X Vergrößerung

#ad
WEILY #ad - Doppelte stromversorgungsmodi: der led-spiegel kann per usb-ladegerät oder 4 AAA-Batterien betrieben werden Batterien nicht im Lieferumfang enthalten, Micro-USB-Kabel im Lieferumfang enthalten, was Ihnen mehr Komfort zu Hause oder an anderen Orten bietet.

21 led-lichter: eingebaute einstellbare helligkeit, perfekte passform für Make-up unter dunklen oder schlecht Lichtverhältnissen. Geeignet für männer und frauen: sowohl männer als auch Frauen können diesen Spiegel mit Lichtern für die morgendliche Rasur, sorgfältige Reinigung, Zähneputzen, Make-up und vieles mehr verwenden. Dreifach faltbarer und stabiler ständer und 180 grad drehbares Design: Das Dreifach-Design bietet eine Weitwinkelansicht und der stabile Ständer bietet 180 Grad freie Drehung, voll verstellbar in jede Position, für einen komfortablen Betrachtungswinkel.

Mit 2-fach- und 3-facher vergrößerung: 1-fach/2-fach/3-facher vergrößerung sehen Sie Ihre Gesichtszüge und kleinste Details, besonders geeignet für Augen-Make-up wie Eyeliner, Augenbrauen oder Mascara. Led-leuchten ein/aus durch den touch-Sensor-Schalter und langes Drücken können umgeschaltet werden, um die Helligkeit der Lichter einzustellen.
ZnačkaWEILY #ad
VýrobceYingFu #ad
Výška2.76
Délka11.02
Hmotnost1.62
Šířka7.09
Číslo dílu217-R
Modelka217-R

2. EMKE

#ad

Přenosné kosmetické zrcátko na cesty bílé, EMKE Stolní zrcadlo s 5násobným zvětšovacím zrcátkem, LED kosmetické zrcátko otočné o 360°, s přísavkou, kosmetické zrcátko s osvětlením

#ad
EMKE #ad - Kosmetické zrcadlo se světlem kulaté stolní zrcadlo od emke dokáže optimálně osvítit obličej při líčení a holení. Perfektní pro holení, styling vlasů a péči o obličej. Pozor: potřebné 3 aaa baterie nejsou součástí dodávky.

Prosím očistěte adsorbovaný materiál před instalací kosmetického zrcátka a otočte přísavkou, sklo, aby mohla lépe držet. Kosmetické zrcátko lze umístit na jakýkoli hladký povrch, okna atd. Otočení o 360°stolní zrcadlo emke s led osvětlením lze otáčet o 360 stupňů a úhel zrcadla lze libovolně nastavit, což je praktické pro váš make-up nebo péči o pleť. Ideální dárekled kosmetické zrcátko s přísavkou je tou nejlepší volbou pro dárek.

Silná přísavka na rozdíl od jiných kosmetických zrcátek se přísavky tohoto zrcadla upevňují otáčením, jako jsou zrcadla, což zajišťuje větší stabilitu. Led světla lze zapnout a vypnout jednoduchým stisknutím spínače. 5násobné zvětšenístolní zrcadlo s osvětlením z kvalitních materiálů, zvětšení je až 5násobné.
ZnačkaEMKE #ad
VýrobceEMKE #ad
Výška0.01
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka6.89
Číslo díluNO
ModelkaCM03BTMX1W-DR22

3. Kasimir

#ad

Kasimir Kosmetické zrcátko s osvětlením, USB nabíjení, kosmetické zrcátko, kosmetické zrcátko s LED světlem, zrcátko na make-up, dotyková obrazovka – bílá

#ad
Kasimir #ad - Travel ready! velmi doporučujeme pro každodenní použití, zvláštní příležitosti a cestování. Výrobek splňuje ce, rosh, fCC a další relevantní normy. Vynikající systém ukládání energie – používá lithiovou baterii jako zdroj energie, se kterým můžete kdykoli a kdekoli nabíjet ze zásuvky, powerbanky, jedno nabití a opakované používání.

Dotykový spínač zapnutí/vypnutí – zapnutí/vypnutí jediným stisknutím prstu nebo plynulé nastavení jasu 0–100% dlouhým stisknutím. Rozlučte se s neuspokojivým podsvícením. Přirozené osvětlení – ploché stříbrné zrcadlo o 180° poskytuje nezkreslený a vysoce definovaný zrcadlový odraz; silná a energeticky úsporná LED světla rovnoměrně rozděluje světlo – podobně jako přirozené, jemné a zářivé sluneční svit. Dodává se s usb nabíjecím kabelem, notebooku atd. Zdůrazněte konečně svou skutečnou krásu! inteligentní dotykový displej – vybaven vysoce citlivým dotykovým senzorem má delší životnost než běžná mechanická tlačítka.

Kompaktní velikost šetří nejen místo na vašem stole, ale umožňuje bez problémů také zabalit do kufru nebo batohu. Příslib spokojenosti – roční záruka a 60denní bezpodmínečné vrácení peněz je samozřejmostí společně s 24hodinovým zákaznickým servisem. Výjimečný a přenosný – s podstavcem umístěným na zadní straně najdete vždy ten správný úhel pro nanášení make-upu.
ZnačkaKasimir #ad
VýrobceKasimir #ad
Výška7.09
Délka0.71
Hmotnost0.36
Šířka5.12
Číslo díluCarré
ModelkaX1

4. GVEFIVME

#ad

Osvětlené pro líčení, holení a nošení kontaktních čoček, 3 barvy světla a stmívatelný jas bílé, kosmetické zrcátko, GVEFIVME Kosmetické zrcadlo s LED světlem

#ad
GVEFIVME #ad - V zrcadle vidíte vše jasně, i když je ve špatném poměru světla. Kosmetické zrcadlo auxmir zajistí pořádek ve vašem toaletním stolku.

Kosmetické zrcátko auxmir podporuje nabíjení přes usB součástí dodávky. V přihrádkách zrcadlové základny můžete perfektně uložit kosmetiku, laků na nehty, včetně rtěnek, štětce a mnoho dalšího. Už nemusíte mít žádné starosti s napájením. Kosmetické zrcadlo se 46 led a 3 barevnými stupni bílé světlo, teplé světlo a přirozené světlo se hodí pro různá prostředí. Barevné schéma led světla můžete zapnout a nastavit pomocí předního dotykového senzoru a stisknutím obvodu senzoru změníte jas světla.
ZnačkaGVEFIVME #ad
VýrobceGVEFIVME #ad
Hmotnost0.6
Číslo dílumm09
Modelkamm09

5. Auxmir

#ad

Kosmetické zrcadlo Auxmir s LED světlem a 10násobným zvětšením

#ad
Auxmir #ad - Oblíbený dárek: vysoce kvalitní zrcadlo s denním světlem jsou skvělým dárkem pro maminky, Dni matek, Dni svatého Valentýna, Vánocům, sestry, přítelkyně a vizážistky k narozeninám, manželky, výročí a jiným svátkům.

Světlo je přirozené a měkké, světlé a neoslňující a chrání vaše oči. Silná přísavka: zrcátko na holení může držet na všech čistých površích, jako je mramor, keramika a porcelán. Vylepšené osvětlení bez oslnění: 14 jasných led diod usnadňuje každodenní péči i při špatných světelných podmínkách. Kosmetické zrcátko lze přepínat na 2 různé stupně jasu a je napájeno 3 bateriemi AAA. Pozor: je nutné dodržet určitou vzdálenost uvnitř 10 cm od stolního zrcadla, jinak by se rozmazalo.

Tak je kosmetické zrcátko velmi užitečné při líčení, vytrhávání obočí, čištění pórů nebo při nošení kontaktních čoček. 10× zvětšení: díky zvětšovacímu zrcátku vidíte opravdu všechno na obličeji. Abyste zabránili pádu, akryl, sklo, čistěte základnu a plochu pravidelně, alespoň jednou za jeden týden.
ZnačkaAuxmir #ad
VýrobceAuxmir #ad
Výška2.76
Délka8.07
Hmotnost0.66
Šířka6.69
Číslo díluBM-1410
ModelkaBM-1410

6. EMKE

#ad

Provoz na baterie, průměr 165 mm, přenosné nástěnné zrcadlo, EMKE Kosmetické zrcadlo s osvětlením s 5násobným zvětšovacím zrcadlem, bílé LED kosmetické zrcátko s přísavkou

#ad
EMKE #ad - Led světla lze zapnout a vypnout jednoduchým stisknutím spínače. 5násobné zvětšeníkosmetické zrcátko s osvětlením z kvalitních materiálů, zvětšení je až 5násobné. Silná přísavka pomocí výkonných přísavek můžete kosmetické zrcátko umístit na jakýkoli hladký povrch, upevnění.

Zrcadlo nebo sklo, aby přísavky dobře držely. Perfektní pro holení, styling vlasů a péči o obličej. Ideální dárekled kosmetické zrcátko s přísavkou je tou nejlepší volbou pro dárek. Pozor: potřebné 3 aaa baterie nejsou součástí dodávky. Přenosné kosmetické zrcátko kosmetické zrcátko je lehké, snadno se instaluje, snadno se nosí.

Kosmetické zrcadlo se světlem kulaté kosmetické zrcátko od emke dokáže optimálně osvítit obličej při líčení a holení. Velmi vhodné pro použití doma i na cestách. Studené světlo 6000 K. Upozornění: před instalací kosmetického zrcátka je nutné povrch otřít, např.
ZnačkaEMKE #ad
VýrobceEMKE #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluNO
ModelkaCM03BTMX2W-DR

7. Retoo

#ad

Make-up zrcátko, kosmetické zrcátko na doma a na cesty, make-up zrcátko, kosmetické zrcátko pro líčení a holení, Retoo Otočné kosmetické zrcátko s LED osvětlením, stojací zrcadlo na make-up

#ad
Retoo #ad - Ideální dárek – kosmetické zrcátko je praktický dárek pro každou ženu, přetahování obočí nebo nanášení masky. Led se hodí zejména do koupelny bez oken a také na večer. Stojací zrcadlo je velmi univerzální, že ho nastavíte do výšky očí. Zrcadlo je kromě toho otočné až o 180°, takže jej můžete přizpůsobit individuálním potřebám.

16 led je umístěno kolem povrchu zrcadla, čímž se světlo rovnoměrně rozdělí a osvětluje váš obličej ze všech stran. Robustní konstrukce s regálem – zrcadlo je vyrobeno z kvalitního plastu, takže nám bude sloužit mnoho let. Podstavec zrcadla je velmi stabilní a má praktickou odkládací plochu pro malé předměty, takže je velmi solidní a s dlouhou životností, do kterých lze vložit různé náušnice a rychle si vybrat. Dotykové led podsvícení – je vybaveno 16 led diodami, krku a dekoltu. Zrcadlo je skvělým dárkem pro váš domov, kteří dbají na svůj vzhled, protože je praktickým pomocníkem při holení, protože je užitečným nástrojem při líčení, ale také do salonu krásy.

Zrcadlo se osvědčí také jako kosmetický doplněk pro muže, se kterým mohou pánové krásně modelovat vousy. Led diody se aktivují dotykem, díky použití leD máte velmi dobrou viditelnost obličeje, takže můžete svůj obličej rychle osvítit. Díky nastavení otáčení a náklonu nemusíte zrcadlo zvedat ani jej postavit na vyšší nebo nižší plochu, abyste mohli nanést perfektní make-up. Kryt zrcadla v bílé barvě se hodí do každého koupelnového zařízení a působí velmi moderně a elegantně.
ZnačkaRetoo #ad
VýrobceRetoo #ad
Hmotnost0.99

8. Famini

#ad

Osvětlení se stmívatelným jasem, kosmetické zrcátko s dotykovým spínačem, Famini Kosmetické zrcadlo s LED světlem, přenosné nabíjení přes USB

#ad
Famini #ad - Srdečně hřejivý dárek pro dívky: toto kosmetické zrcátko je ideálním dárkem pro dívky a je nezbytností pro každou dívku, která se bude věnovat kráse. Zákaznický servis: vaše spokojenost je pro nás důležitá, pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás prosím ihned a my vám odpovíme do 48 hodin.

Dobíjecí led kosmetické zrcátko: toto osvětlené kosmetické zrcátko s 25 LED světly a vestavěnou baterií může pracovat na jedno nabití asi 1, 5 hodiny při maximálním jasu. Přenosné kosmetické zrcátko: osvětlené kosmetické zrcátko má kompaktní velikost, pohodlně se nosí při cestování, a skládací design šetří místo.

Dívky kolem vás ho potřebují. Splňte své různé světelné potřeby. 3barevné osvětlení a stmívatelné: klepnutím na tlačítko na spodní straně zrcadla můžete přepínat mezi studeným světlem, teplým světlem a neutrálním světlem; dlouze stiskněte pro nastavení jasu kosmetického zrcátka.
ZnačkaFamini #ad
VýrobceFamini #ad
Výška0.01
Délka6.89
Hmotnost0.41
Šířka5.12
Číslo díluYH-01990
ModelkaYH-01990

9. Kostlich

#ad

Dobíjecí zvětšovací zrcadlo 1 × 3 × 7 × pro přenosné světelné up-make-up zrcátko, Kostlich Cestovní zrcadlo Trifold s 3 barevnými světly, bílé

#ad
Kostlich #ad - Trojitý a bezdrátový design. Toto kosmetické zrcátko led je dodáváno s 1x/3x/7x zvětšením, takže je přesnější a jednodušší, které vám umožní mít blízko pohled na váš obličej, holení, perfektní pro líčení rtů, obočí a oční stíny atd.

Použijte jej tak, zavěsíte na stěnu nebo na vaši marnost. 3cestné zrcadlo vám umožňuje používat jej různými způsoby. 3barevné, noc a pracovní prostředí. Kosmetické zrcátko nabízí tři režimy barevného světla: teplé, jak váš make-up vypadá v různých světelných situacích, jako je den, abyste viděli, přirozené a bílé, takže jas můžete přizpůsobit vašim potřebám od 5 % do 100 % nezávisle na dne a večer.

Zrcadlo lze složit pomocí rukojeti, že ho držíte v ruce, abyste mohli používat na cestách nebo zabalit na cesty. 64 ks led perel nabízí jasnější osvětlení. 1x/3x/7x zvětšení. Zabudované 64 ks led korálků, 3krát více než většina marnostních zrcadel, osvětlí každý detail vašeho obličeje jasným a měkkým osvětlením. Osvětlené zrcátko na make-up přijímá plynulý systém stmívání, plynulé stmívání.
ZnačkaKostlich #ad
VýrobceNobel Manufacturing #ad
Hmotnost1.01
Číslo díluSM363
ModelkaSM363

10. WEILY

#ad

Stolní zrcadlo otočné o 180 stupňů, WEILY Kosmetické zrcátko se 3 stranami s 21 LED osvětleními, stmívatelné make-up zrcátko, zvětšení 1× 2×/3×, dotykový spínač, dobíjecí kosmetické zrcátko bílé

#ad
WEILY #ad - Dvojité režimy napájení, usb kabel je součástí dodávky, lze napájet přes usb nabíjení nebo 4 ks aaa baterií baterie nejsou součástí dodávky, používejte více pohodlí doma nebo na jiných místech.

21 ks led světel osvětluje váš obličej ve špatně světlém stavu. Se zvětšovacím designem 2x a 3× uvidíte zřetelně své rysy obličeje a nejmenší detaily, pomůže vám vytvořit perfektní make-up. Multifunkční make-up zrcátko, mohou muži používat pro ranní holení, pečlivé čištění, čištění zubů, make-up a mnoho dalšího. Klasické trojité designové zrcadlo s otočením o 180 stupňů, plně nastavitelné do každé možné polohy, poskytuje vám pohodlný úhel pohledu.
ZnačkaWEILY #ad
VýrobceYingFu #ad
Výška2.76
Délka11.02
Hmotnost1.75
Šířka7.09
Číslo díluSB-122
ModelkaSB-122