Top 10 Staffelei Kinder Ab 3 Jahre – Malířské podstavce pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Belleur

#ad

Oboustranná dětská tabule s tabulí a bílou tabulí, nastavitelná dřevěná tabule, více než 101 dílů příslušenství, papírovou rolí, barvami prstů, Belleur Stojan 3 v 1 pro děti od 2 do 8 let

#ad
Belleur #ad - Tabule má stabilní dřevěný rám a trojúhelníkový vertikální design a snadno se montuje. Pokud nejste spokojeni s našimi výrobky nebo službami, kontaktujte nás! Komunikace je tím nejlepším řešením. Nákup bez starostí belleur se zaměřuje na bezpečnost hraček a štěstí dětí. Bezpečný design vhodný pro děti bezpečnost dětí je pro nás nejvyšší prioritou.

Nastavitelná výška a růstový partner dětská tabule je nastavitelná ve 3 výškách, 3 cm, vánocům, aby byla dostatečná od mateřské školy až po základní školu. Tabule 3 v 1 pro děti naše dětská tabule má 3 kreslicí tabule, bílou tabuli lze použít s popisovači, tabuli lze použít s křídou a stojan lze použít také stažením horního papíru. Náš stojan pro děti bude vaší první volbou. Nabízíme po celý rok 365denní zákaznický servis a 24hodinovou online podporu, abychom vyřešili všechny problémy s výrobkem.

Náš stojan je pro vás absolutně ekonomickou volbou. Luxusní zásobovací materiály a bohaté příslušenství sada stojanu pro děti obsahuje více než 100 dílů příslušenství, prstové barvy, magnetické popisovače, mezi nimi jsou umělé pláště, štětce a palety. Náš stojan pro děti je bezpečný a vyrobený z netoxických přírodních materiálů. Vše, co děti potřebují k malování, barevné hrnce, papírové role, barevné křídy, najdete v této sadě pro děti. Všechny hrany byly leštěné a obrácené rohy zaoblené, aby se zabránilo otěru a nárazům.
ZnačkaBelleur #ad
VýrobceBelleur #ad
Výška45
Délka21.5
Hmotnost11.5
Šířka20
Číslo díluSF_KESE001BU_AU
ModelkaKESE001BU_B

2. Teamson Kids

#ad

Teamson Děti, Malí umělci Vangogh Děti Stojany Dřevo Zelené TK-FB028G

#ad
Teamson Kids #ad - Skladování: s plastovým obalem pod ním mohou děti při kreslení nechat všechny tužky pod ním. Magnetický: tento stojan je na jedné straně bílá tabule a na druhé straně smazatelná tabule s plnitelnou papírovou roroli.

Modrý koš dole pro dodatečný úložný prostor. Bílá tabule pro kreslení akvarelové barvy. Nastavitelná výška: od 110, 99 do 130 cm roste stojan s růstem vašich dětí. Rozměry: 130 x 66, 5 x 63 cm a doporučuje se pro děti od 3 let. Obě strany mají magnetickou funkci. 3 v 1: multifunkční stojan lze kreslit barevnými tužkami na bílou tabuli, kreslit křídou na straně tabule a vytáhnout papír z držáku papíru a pomocí zastřihovače vlasů nahoře na papír. Příslušenství: 5 dílů příslušenství, včetně 4 kelímků na vodu a 1 role papíru.
ZnačkaTeamson Kids #ad
VýrobceTeamson #ad
Výška130
Délka66.5
Hmotnost14.3
Šířka63
Číslo díluTK-FB028G
ModelkaTK-FB028G
Záruka30denní záruka na vady výrobce.

3. Amtreen

#ad

Amtreen Umělecký stojan pro děti, oboustranný magnetický stojan pro děti s bílou tabulí a křídou tabulí, stojící stojan pro malé děti s rolí papíru a příslušenstvím pro malování

#ad
Amtreen #ad - Vybaveno 115dílným bohatým příslušenstvím, kreslení až po počítání, je každé příslušenství výzvou pro kreativitu vašeho dítěte. Roub se šroubovou ochranou pro snadnou montáž a demontáž bez nářadí, 3 palců do 53, perfektní tvar pro děti 2 – 8 a 8 +. V každém případě skvělý dárek pro vašeho malého umělce! Ať už je vaše dítě malé dítě nebo starší, 1 dřevěný podnos pro snadný přístup k příslušenství.

Umělý hrot vše v jednomje to také nástroj, od míchání barev až po čísla, intelektuálním testem puzzle, který rozpoutá neomezenou kreativitu dítěte. Nastavitelnýnáš stojan má 3 nastavitelné výšky od 43, 1 palců, může být uchováváno po mnoho let pro celou řadu účelů. Snadná montáž a složení jednoduše uložíte v zavazadlovém prostoru auta, v blízkosti přírody, když vezmete své dítě do parku, tento malířský stojan je super dobrým nástrojem pro uměleckou kultivaci. Certifikace kvality cpsia vyrobeno s ohledem na bezpečnost dětí, vyrobeno z přírodního dřeva, žádný toxický, všechny pigmenty jsou kvalifikované a testované, šetrné k životnímu prostředí.

Barvy, která nabízí různé druhy psaní, tabuli, kreslení, mazací gumy, papírovou roli, jsme vybaveni vším. Magnetic standing easel for kids už jste někdy byli frustrovaní čmáráním dětí na stěně, které nelze smazat? tento dřevěný malířský malířský stojan má prkno, kreslicí desky a štětce, malování, čmáranice pro děti. Nabízí hodiny kreativní aktivity, která je jak poučná, tak i zábavná pro děti ve věku 3 +.
ZnačkaAmtreen #ad
VýrobceShenZhen City MaiLianShiJi Technology Co., Ltd #ad
Výška31.1
Délka22.83
Šířka3.35
Číslo díluHJ01
ModelkaHJ01

4. Hape

#ad

Hape Dětská hrací tabule ze dřeva | oceněná oboustranná dětská tabule, magnety a 3 malířskými miskami, křídovou tabulí, bílou tabulí, výškově nastavitelná s papírovým válečkem

#ad
Hape #ad - Vhodné pro děti: hrací tabule od hape je vhodná pro děti s barvami na bázi vody a netoxickými povrchy; splňuje nejvyšší standardy kvality.

Dvoustranná hrací přihrádka: praktická, oboustranná tabule s magnetickou bílou tabuli na jedné straně pro kreativní kresby a omyvatelnou křídou tabuli na druhé straně. Nastavitelná výška a sklon: nabízí neomezenou zábavu při kreslení a neomezenou kreativitu; hrací tabuli lze individuálně nastavit výšku a sklon; nahoře na hrací tabuli je umístěna vyměnitelná role papíru. Vše včetně: tabule se dodává se se třemi malířskými miskami, vyměnitelným papírovým válečkem, magnety a stojanem.
ZnačkaHape #ad
VýrobceHape International #ad
Výška20.1
Délka27.6
Hmotnost12.11
Šířka4.7
Číslo díluE1010B
ModelkaE1010B
ZárukaŽádná záruka výrobce

5. Toys of Wood Oxford

#ad

Magnetická tabule pro děti s magnety, písmena, číslice, tužka a role papíru – včetně sáčku na uložení – skládací a snadno se skladuje, tvary, Dřevěný stojan, křídová tabule

#ad
Toys of Wood Oxford #ad - Vytváření mnoha vzorů pomocí magnetických tvarů dřeva a pomocí šablon podporuje kreativitu vašeho dítěte. Naše hračky jsou vyrobeny z trvale udržitelného dřeva s ekologickými a netoxickými barvami. Bezpečné a ekologické: bezpečnost našich hraček a radost dětí jsou u nás na prvním místě.

Abecedu, počítání a dokonce anglická slovní zásoba se hravě snadno naučí. Hrací tabule nabízí spoustu zábavy a radosti při kreslení, psaní a malování. Odpovídají normě en71 / cpsa a jsou testovány a certifikovány mezinárodně akreditovanými laboratořemi. Naše dřevěné hračky vyrábíme s maximální péčí a láskou k našim dětem a životnímu prostředí. Dětská tabule s velkým příslušenstvím: oboustranná magnetická tabule, tužka a houba na bílou tabuli, aby se nic neztratilo, barevná magnetická abeceda a magnetická čísla s vhodnými obrázky a anglickou slovíčkou a včetně role papíru.

S rozměry 45 × 36 × 26 cm š × v × h a složený 45 × 35 × 5, 5 cm má perfektní velikost pro zábavné hry a pro provádění aktivit. Součástí dodávky je praktická úložná taška, 25 magnetických tvarů ze dřeva a 10 karet s 20 šablonami pro napodobování, je součástí dodávky! . Doporučujeme vám, abyste své dítě při hraní dohlíželi a užívali si interakci s křídou. S naší magnetickou tabulí mají děti předškolního věku nebo základní školy nekonečnou zábavu.
ZnačkaToys of Wood Oxford #ad
VýrobceToys of Wood Oxford #ad
Výška13.78
Délka17.32
Hmotnost4.41
Šířka2.17
Číslo díluTW001
Modelkaeasel-1

6. Step2

#ad

Step2 Jumbo Art Easel Schreibtafel für Kinder XXL | Kindertafel mit Zubehör Set inkl. Behälter und Clips | Doppelseitige Kreidetafel 38x126x109 cm.

#ad
Step2 #ad - Dieses robuste spielset ermöglicht es Deine Kleinen, ihre feinmotorische Fähigkeiten durch Zeichnen, Schreiben und Malen zu entwickeln. So wird das aufräumen des kunstmaterials zum Kinderspiel! Hochwertige qualitÄt: unsere schreibtafel ist aus evertough roto-geformtem Kunststoff hergestellt und zeichnet sich durch unübertroffene Belastbarkeit und Haltbarkeit aus.

Zum sortiment gehören unter anderem Wasserspieltische, Spielküchen und Spielgeräte. So werden kinder zu kleinen picassos! Doppelseitige staffelei: die schreibtafel ist doppelseitig und verfügt über ein Whiteboard und einer Kreidetafel. Abmessungen lxbxh: 38 x 126 x 109 cm. Step2 produkte sind innovativ und bieten jahrelangen Spielspaß! Nach dem malen können die jungen Künstler ihre Buntstifte, Kreide und mehr in den Aufbewahrungsbehältern verstauen.

Für drinnen und draußen, zum Spielen und Lernen. Step2: step2 entwirft und produziert tolle und lehrreiche produkte für kinder im alter von 9 Monaten bis 10 Jahren. Verwende einfach Desinfektionstücher oder einen normalen Haushaltsreiniger. Ideal für sorgenfreies Spielen bei minimaler Wartung! Die Kindertafel ist leicht und schnell zu reinigen. So können mehrere Kinder gleichzeitig malen und schreiben. Lieferumfang: die schreibtafel wird mit kunststoff-Klammern und großen Behältern geliefert.
ZnačkaStep2 #ad
VýrobceStep2 #ad
Výška43
Délka15
Hmotnost23.5
Šířka49.5
Číslo dílu868500
Modelka868500
Záruka3 years

7. COSTWAY

#ad

Výškově nastavitelná, COSTWAY 3 v 1 dětský stojan, vč. příslušenství, dřevěná tabule, hrací tabule, bílá tabule a křídová tabule a kreslicí papír, stojací tabule, dětská tabule oboustranná

#ad
COSTWAY #ad - Vysoce kvalitní materiál tato dětská tabule je vybavena masivním rámem z borového dřeva a vysoce kvalitní zadní stěnou MDF je robustní a přitom má velmi dlouhou životnost a zajišťuje dostatečnou stabilitu. Kromě toho podporuje 26 magnetických nálepek s písmeny děti při čtení a psaní prvních slov.

Tabuli lze bez problémů malovat křídou i popisovači. Nahoře umístěná role papíru zajišťuje dostatek malířského papíru, takže děti mohou dát volný průběh své kreativitě. Bohaté příslušenstvítato sada 3 v 1 obsahuje 3 barevné kelímky, 2 křídové popisovače, popisovač, gumu a 5m kreslicí papír pro přímé a snadné použití. Bílá tabule je přitom magnetická a může být opatřena mnoha nálepkami. Ideální dárek pro dětitato hrací tabule je perfektním dárkem pro děti starší 3 let. Přitom podporuje motorické dovednosti, podněcuje přitom jejich fantazii a kreativitu a díky interakci s rodiči a jinými dětmi zajišťuje další rozvoj vašich komunikačních schopností a lze je přitom současně použít k kreslení a hraní.

Přitom vám jednoduché otáčení stavěcích šroubů nohou umožňuje jednoduché zvednutí a spouštění tabule. Tabule 3 v 1 tento dřevěný dětský stojan má oboustrannou tabuli a papírovou roli. Nastavitelná výška výška stojanu je nastavitelná od 112, 5 cm do 124, 5 cm, abyste mohli držet krok s rostoucími dětmi a přizpůsobit individuální velikosti a věku vašeho dítěte. Tuto tabuli lze bez problémů používat a postará se o bezstarostné hraní a malování dětí.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška49.02
Délka22.05
Hmotnost10.8
Šířka21.65
Číslo díluTY327109DE

8. Blue Squid

#ad

Dětská tabule s křídou a magnetem 2-4, Umělecký malířský stojan pro děti se 100+ příslušenstvím – oboustranná dřevěná tabule pro děti s magnetickou křídou, stíratelnou bílou tabulí a papírovou rolí

#ad
Blue Squid #ad - Dětská tabule s nastavitelnou výškou – nohy školní tabule pro děti jsou snadno výškově nastavitelné, což z ní dělá perfektní stojan pro děti všech věkových skupin, od 81 do 132 cm, od dětského stolku od 2 let až po 13 let.

Sada příslušenství – tato sada dětského malířského stolku obsahuje více než 100 dílů: zástěru, popisovač, magnetická čísla, mazací gumu a hadřík, křídu, barvy a hrnce, pravítko, flipchart pro děti, štětce, písmena a zvířata. Magnetické plátno – obě strany stojanu jsou magnetické, což nabízí další zábavnou možnost hraní! Přihrádka dole na kreslicí tabuli je speciálně koncipována pro pohodlné skladování a stabilitu.

3 v 1 – blue squid dětská magnetická tabule obsahuje magnetickou křídou tabuli pro děti na jedné straně, bílou tabuli pro děti na druhé straně a doplňovací roli papíru pro malování a kreslení. Skládací a není nutné žádné nářadí – tabule pro děti s magnetem a křídou je dodávána s návodem krok za krokem, lze dětskou tabuli složit na plocho pro snadné skladování.
ZnačkaBlue Squid #ad
VýrobceBlue Squid #ad
Výška31.5
Délka3.54
Hmotnost12.13
Šířka23.23
Číslo díluK-7601
ModelkaK-7601

9. COSTWAY

#ad

Bílá tabule a křídová tabule, COSTWAY Dětská tabule 2 v 1, výškově nastavitelná, oboustranný, dětský malířský stojan, magnetická tabule na psaní, hrací tabule s příslušenstvím pro malování a velkou

#ad
COSTWAY #ad - Výškově nastavitelný design sada se dodává s krátkými i dlouhými opěrnými nohami, aby bylo možné tabuli přizpůsobit příslušné velikosti. Odnímatelná tabule s rukojetí psací tabuli lze v případě potřeby bez problémů sundat a díky pohodlné rukojeti ji skvěle snadno přenášet, aby děti mohly vzít svá umělecká díla s sebou a dále je doplňovat.

Materiál vhodný pro dětimagnetická tabule je z pp materiálu, který umožňuje bezpečné a bezstarostné používání. Ideální nápad na dárek tato praktická 2dílná sada je perfektním nápadem na dárek pro děti, které milují malování, a probudí přitom kreativitu i jejich umělecké žíly.

Přitom má zaoblené rohy a hrany a plastové šrouby pro dodatečnou bezpečnost. Malířská tabule a magnetická tabule v jednomkreslicí prkno je otočné o 360°, což umožňuje praktickou výměnu křídové tabule a bílé tabule a je tak libovolně přizpůsobitelné.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška42.91
Délka24.21
Šířka19.09

10. NUKied

#ad

Dětský stojan s čísly a dalším příslušenstvím pro děti a malé děti T04, NUKied Dětská tabule ze dřeva s rolí papíru, oboustranná bílá tabule a tabule

#ad
NUKied #ad - Tento malířský malířský stojan může používat několik dětí současně. Dodává se s protiskluzovým krytem nohou a štětcem na tabuli, narozeninám, dni dětí pro chlapce a dívky. Dvojitá strana – černá tabule je vhodná pro štětce a bílá tabule umožňuje vašemu dítěti být kreativní se značkovači.

Bonusové příslušenství – toto kreslicí prkno se skládá z luxusního příslušenství. Více zábavy – naše kreslicí prkno lze použít nejen pro kreslení na tabuli, bílou tabuli, ale také na hraní nálepek, hraní her s abecedou a čísly, papír do rolí, k rozvoji představivosti a kreativity dětí. Výškově nastavitelný – stojan pro děti lze nastavit od 27 palců do 45 palců a je vhodný pro děti od 3 do 8 let.

Vysoká kvalita – tento umělecký stojan pro děti používá kvalitní kmeny stromů, je stabilní a bezpečný pro vaše děti. Skvělý dárek k vánocům, žádnou barvu, přírodní a šetrný k životnímu prostředí. Obsahuje 195palcový papír, 1 krabičku štětců, 6 kreslených nálepek, 4 tužky, 78 pestrých a jednu matematickou sadu, gumu a pravítko atd.
ZnačkaNUKied #ad
VýrobceNUKied #ad
Výška44.88
Délka19.02
Hmotnost9.39
Šířka19.02
Číslo díluEaling0302
ModelkaZRW-ETHB04-SRK