Top 10 Tiefspüler WC Hängend – WC mísy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rosenstern

#ad

Keramika, WC WC závěsné nástěnné WC RosenStern s víkem SoftClose

#ad
Rosenstern #ad - Kvalita a to za nízkou cenu. Rozsah dodávky: uni závěsné WC + víko Soft-Close. Toto mimořádně elegantní závěsné WC od firmy RosenStern. Model: rosenstern UNI. Nabízí vše, co potřebujete pro váš domov.
ZnačkaRosenstern #ad
VýrobceRosenstern #ad
Hmotnost39.68
Číslo díluUNI+Deckel

2. Villeroy & Boch

#ad

1 kus, 5660HR01, Villeroy & Boch závěsná toaleta O.Novo se sedadlem, přímým splachováním a bez splachovacího ráfku

#ad
Villeroy & Boch #ad - Součástí dodávky je toaleta na zeď se sedadlem bez upevňovacího materiálu. Záchodové sedadlo s funkcí QuickRelease a SoftClosing. Wc s horizontálním výtokem a požadavkem na splachovací vodu 3 / 4, 5 litru. Vysoce kvalitní toaletní sada skládající se z toalety a sedadla.
ZnačkaVilleroy & Boch #ad
VýrobceVilleroy & Boch #ad
Výška13.78
Délka22.05
Hmotnost39.68
Šířka14.17
Číslo dílu5660HR01
ModelkaK11707
ZárukaŽádná záruka výrobce.

3. Teal Home

#ad

Závěsná WC WC z keramiky s víkem na toaletu s automatickým sklápěním – záchodová mísa s jedním otvorem – WC bílá s nano vrstvou

#ad
Teal Home #ad - Vědecký sifonový design: sifonový design závěsného WC zajišťuje efektivní utěsnění vodou a zabraňuje nepříjemným pachům. Moderní design: díky své bílé barvě a modernímu designu se perfektně hodí do každé koupelny.

Zajistěte bezpečnost pro vaše každodenní používání. Vysoce účinné oplachování: toaleta má potrubní glazuru a vysoce účinný splachovací systém, který zajišťuje důkladné a efektivní oplachování. Vysoká nosnost: toaleta má vysokou nosnost 400 kg, takže bez problémů odolá hmotnosti. Hladká glazura nezanechává skvrny a povrch bez pórů při delším používání tak snadno nežloutne ani nevybledne. Snadné čištění: díky samočisticí glazuře se toaleta snadno čistí a zůstává hygienická. Wc je vyrobeno z kvalitní keramiky, nabízí dlouhou životnost a stabilitu.
ZnačkaTeal Home #ad
VýrobceTeal Home #ad
Výška13.58
Délka20.47
Hmotnost54.23
Šířka14.57
ModelkaUG09R-GE-1

4. VILSTEIN

#ad

Bez okrajů, nástěnné WC bez okrajů, toaleta bez okrajů pro splachování, hluboká splachovací nádoba, VILSTEIN Závěsné WC, kompletní sada na WC závěsnou toaletu vč. WC sedátka s, WC bez okrajů

#ad
VILSTEIN #ad - Umyvadlo bez okrajů s hlubokým oplachováním a nanotechnologií: snadné čištění, minimalizuje zárodky na okraji, moderní design spojený s praktickou funkčností.

Wc mísy s optimálními rozměry 50 x 36 cm a robustní hmotností 19, 7 kg, dimenzované pro maximální zatížení 250 kg – spolehlivost a stabilita v každé koupelně. Závěsný design toalety v elegantní bílé, z prvotřídní sanitární keramiky: skryté přípojky a obalený sifon pro stylový, tvar D, moderní vzhled. Sada pro nástěnné wc s bezproblémovým upevněním: včetně kompletního montážního materiálu, vhodný pro běžné předstěnové prvky a přípojky normované podle DIN. Sada závěsných wc bez okrajů od vilstein: včetně wc sedátka s automatickým sklápěním a funkcí rychlého uvolnění pro snadné ovládání a nekomplikovanou péči.
ZnačkaVILSTEIN #ad
VýrobceVILSTEIN #ad
Výška13.78
Délka19.69
Hmotnost43.43
Šířka13.98
Číslo díluVS-KH-04
ModelkaVS-KH-04

5. Alpenberger Germany

#ad

Nástěnné WC Alpenberger bez okrajů | moderní WC sada | hluboké splachovací WC | víko na WC tvar D | WC sedátko s automatickým sklápěním | WC WC s nano | vhodné pro Geberit Almeira 8200 U

#ad
Alpenberger Germany #ad - To šetří čas a peníze. Perfektní volba pro maximální hygienu a komfort. Optimální hygiena: nano vrstva odpuzující vodu a nečistoty usnadňuje čištění toalety a snižuje potřebu agresivních čisticích prostředků.

Vše padne do oka. Ergonomické wc sedátko: wc víko z duroplastu je pohodlné a stabilní. To usnadňuje čištění a zajišťuje extra hygienu a lesklou čistotu. Bezokrajová záchodová mísa bez okrajů splachování neposkytuje skrytá místa pro nečistoty a bakterie. Díky funkci softclose, stačí lehké poklepání a sedadlo se tiše sestoupí na záchodovou mísu.

Moderní design: závěsná záchodová mísa ve tvaru u se díky nadčasovému designu pohodlně přizpůsobí každé malé koupelně a WC pro hosty. Rozsah dodávky: nástěnné wc bez okrajů s nano vrstvou a wc víko s automatickým sklápěním. Závěsné wc je kompatibilní s Geberit. Rozměry wc jsou: hloubka 52 cm, 5 cm, šířka 35, výška 40 cm.
ZnačkaAlpenberger Germany #ad
VýrobceAlpenberger #ad
Výška15.75
Délka20.47
Hmotnost24
Šířka13.98
ModelkaAlmeira 8200

6. Teal Home

#ad

Závěsné WC bezokrajové splachování – méně bakterií – nástěnné WC šetřící vodu – hluboké splachování bez zápachu – vč. víka na toaletu z robustního PP s automatickým sklápěním a funkcí odběru – bílá

#ad
Teal Home #ad - Kvalitní, odolná proti prasknutí, moderní design: vysoce kvalitní keramika se kalcinuje při teplotě 1280 °C, poškrábání. Jednoduchý a elegantní čtvercový design se hodí pro každý styl dekorace a propůjčuje vaší koupelně moderní vzhled.

Sklenice je hladká a snadno se čistí: na hladkém a neporézním povrchu toalety zanechávají obtěžující zbytky vodního kamene minulostí, což efektivně zkracuje čas na čištění toalety, takže můžete strávit více času užíváním života. Nastavitelné výšky instalace: nástěnné wc nabízí větší flexibilitu při instalaci. Wc sedátko odstraňte stisknutím tlačítka a vyčistěte. Vám může nabídnout maximální komfort a nabídnout vám nejlepší zážitek z používání.

Velikost toalety: 510 x 355 x 340 mm. 360° oplachování bez mrtvého úhlu: výkonná funkce mytí dokáže odstranit všechny nečistoty a může vypláchnout každý roh toalety, snížit růst bakterií a učinit je hygieničtější a bezpečnější. Zakrytí soft-close je tišší: sedadlo soft-close nejen účinně zabraňuje poškození, narušte svou rodinu, takže si nemusíte dělat starosti, ale také vytváří tišší prostředí, i když jej používáte v noci.
ZnačkaTeal Home #ad
VýrobceTeal Home #ad
Výška13.39
Délka20.08
Hmotnost52.91
Šířka13.98
ModelkaHRAM221014-1

7. SSWW

#ad

Toaleta vč. odnímatelného WC sedátka se spouštěcí automatikou softclose., Designové závěsné WC bez splachovacího věnce

#ad
SSWW #ad - Jednoduchá montáž shora. Velmi kvalitní značková keramika. Povrstvená keramika. Kvalitní odnímatelné duroplastové sedátko s mechanismem softclose. Wc bez splachovacího věnce k zavěšení na stěnu.
ZnačkaSSWW #ad
VýrobceSSWW #ad
Výška12.99
Délka19.29
Šířka14.17
Číslo dílu10.11.10.01-kurz

8. Calmwaters

#ad

Calmwaters® Zvýšené nástěnné WC bez okrajů moderní plus s víkem na toaletu, zvýšení 6 cm, hluboká splachovací nádoba,, včetně odnímatelného WC sedátka s automatickým sklápěním a rychlým upevněním

#ad
Calmwaters #ad - Bez splachovací plochy: nástěnné wc modern plus v bílé barvě snadno visí na stěnu. 6 litrů splachovacího množství stačí pro důkladné čištění. Wc bez splachování & zvýšené: made in eu závěsné wc bez splachovacího okraje + 6 cm zvýšení hygienické standardní přípojky pro běžné předstěnové prvky hluboká splachovací voda snadná údržba víko a brýle s testem zatížení do 150 kg dvojité automatické sklápění Antibakteriální urea duroplast Odnímatelný.

Díky standardním přípojkám hloubka otvoru: 75 mm namontujete bezokrajovou toaletu na všechny běžné předstěnové prvky. Navíc je hluboký splašovač vyroben z robustní a trvanlivé keramiky. Keramika je navíc opatřena glazurou bez pórů. Víko a brýle mají nosnost až 150 kg.

Neviklá opora zajišťuje kvalitní kovové panty. 100% servis & made in europe toto zboží není dovoz z Číny, ale bylo kvalitně vyrobeno v Evropě a splňuje i ty nejvyšší nároky na kvalitu. 6 cm výška: s přídavnými 6 cm se pohodlně usadí na vyvýšeném wc a také lepší vstávání. Provedení jako bezokrajové wc je mnohem hygieničtější, protože se usadí méně usazenin. S wc sedátkem: závěsné wc se dodává s víkem na toaletu z antibakteriálního duroplastu urea. Kovový kloubkloub.
ZnačkaCalmwaters #ad
VýrobceCalmwaters #ad
Výška16.54
Délka21.46
Hmotnost33.07
Šířka15.16
Číslo dílu08AB5815
Modelka08AB5815

9. Calmwaters

#ad

Calmwaters® Prémiové závěsné WC bez okrajů, stěna šetřící vodu, vč. víka na toaletu z robustního duroplastu s automatickým sklápěním a funkcí odběru, hluboký splachovač bez zápachu, méně bakterií

#ad
Calmwaters #ad - Hygienický plus: wc bez okrajů je čistší a hygieničtější, protože se může usazovat méně bakterií a choroboplodných zárodků. Včetně kovových pantů pro bezpečné držení.

Díky glazuře bez pórů se keramika snadno čistí. Rozsah dodávky: wc bez okrajů splachování s víkem bez upevňovacího materiálu – wc bez okrajů se hodí pro všechny běžné předstěnové prvky: Upevnění pomocí tyčových šroubů pro keramiku je třeba zajistit odpovídající prvku na zeď. Splachovací množství se musí nastavit pomocí splachovací nádržky.

Bez zápachu: rozhodněte se pro hluboké splachování WC bez okrajů, abyste zabránili nepříjemným pachům. Spora vody: nástěnná wc sada se skládá z množství splachování 6 litrů. Wc sedátko s dvojitým sklápěním automatiky: wc víko z antibakteriálního duroplastu lze pro čištění jednoduše sejmout a zatížit až 150 kg.
ZnačkaCalmwaters #ad
VýrobceCalmwaters #ad
Výška15.75
Délka19.69
Hmotnost44.09
Šířka14.17
Číslo dílu08AB3131
Modelka08AB3131

10. ADOB

#ad

ADOB, nástěnná keramická toaleta, 28022, zkrácená krátká splachovací okraj, s vhodným WC sedátkem s automatickým sklápěním, šetří místo

#ad
ADOB #ad - Jednoduchá a rychlá montáž, montážní materiál. Vhodné pro všechny standardní přípojky: vyrobeno podle DIN EN 997 a EN 33. Včetně vhodného duroplastového wc sedátka s automatickým sklápěním, praktické: pro čištění odnímatelné, montáž je pohodlná shora.

Pozor: pokud by žlutý obal vpravo nahoře nebyl viditelný v nákupním košíku" nebo "koupit nyní", prostorově úsporná wc keramika hloubka 48, jednoduše tam klikněte na "všechny nabídky". 6 litrů mycího prostředku; včetně ochranné podložky proti zvuku. Mírně zkrácená, 5 cm s vhodným wc sedátkem: bezokrajové závěsné designové koupelnové koupelnové prkénko včetně WC sedátka.
ZnačkaADOB #ad
VýrobceADOB #ad