Top 10 Vito Getränkehalter – Držáky nápojů do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Versandbox24

#ad

2 kusy držáků nápojů skládací černý

#ad
Versandbox24 #ad - Rozměry v otevřeném stavu: d = 104 mm | Š= 96 mm | V= 99 mm. Vhodné pro čluny, osobní automobily, womo, kempinkový autobus atd.2 kusy držáků nápojů skládací černý vč. 4 upevňovacích šroubů. Průměr kroužku = 77 mm | vzdálenost ve složeném stavu 24 mm. Materiál: plast černý.
ZnačkaVersandbox24 #ad
VýrobceVersandbox24® #ad
Číslo dílu2*SW17016B

2. Winunite

#ad

Winunite Getränkehalter Einsatz Trennwand kompatibel mit Highlander 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Mittelkonsole Getränkehalter Separator

#ad
Winunite #ad - Hinweis: unser konsolenbehälter-Einsatz ist nur für Automatikgetriebe geeignet. Kaufen sie mit vertrauen - wenn sie fragen zu unserem getränkehaltereinsatz haben, kontaktieren Sie uns bitte rechtzeitig, wir werden Ihnen eine zufriedenstellende Antwort geben.

Verbesserte version – becherhalter-Trenner, verbessertes einseitiges gebogenes Design, geeignet für kleine Tassen, stärkere Kompatibilität und stabiler. Es funktioniert nicht mit Schaltgetriebe. Praktische tassen-trennung – hält getränkebehälter verschiedener größen stabil an Ort und Stelle, vermeidet Schütteln oder Verschütten von Getränken oder Wasser. Reduzieren sie das schütteln der Tasse, wenn sich die Richtung oder Geschwindigkeit ändert, und halten Sie die Mittelkonsole trocken und sauber.

Hohe qualität – verbesserte produkte, mit premium-Federn, unser Getränkehalter Trennwand ist aus hochwertigen ABS-Materialien, strenge Qualitätskontrolle, bitte seien Sie versichert, zu kaufen. Perfekte passform – unser getränkehalter-einsatz ist kompatibel mit highlander 2014 2015 2016 2017 2018 2019. Dieses gerät hilft, standardbecher und Flaschen bei jeder Richtungsänderung oder Geschwindigkeit zu minimieren.
ZnačkaWinunite #ad
VýrobceWinunite #ad
Číslo díluWin-Cup-HLD
Modelka1

3. FanPaYY

#ad

Schwarz, FanPaYY Getränkehalter in der Pkw-Mittelkonsole , Kunststoff, Car Center Konsolenbecherhalter für E-Klasse W211 S211 CLS C219 A2116800014

#ad
FanPaYY #ad - Hohe qualität。 hergestellt aus hochwertigem Kunststoff für starke Festigkeit und lange Haltbarkeit. Perfekter servicewir bieten perfekten Service.

Geeignet für: e-klasse w211 und s211 2004-2009, cls-Klasse C219 2006-2011. Oem-referenznummer: a2116800014, B66920118. Einfach zu installieren: es kann direkt ohne Werkzeug und ohne Modifikation installiert werden. Mit tadelloser Verschleißfestigkeit, Kratzfestigkeit und Anti-Verblassen. Wenn sie fragen haben, senden Sie uns bitte eine E-Mail und wir werden Ihnen rechtzeitig antworten. Passt direkt in die mittelkonsole für eine perfekte Passform; integrierter Griff für einfaches Entfernen.
ZnačkaFanPaYY #ad
VýrobceFineBoing #ad
Číslo díluA2116800014

4. NICAVKIT

#ad

NICAVKIT Auto držák nápojů plast středová konzola držák pohárků náhrada pro Benz SMART W451 A4518100370

#ad
NICAVKIT #ad - Bezpečně drží dva šálky, udržujte láhve vždy v dosahu řidiče a spolujezdce. Snadná instalace, není třeba měnit. Povinnost: problémy s kvalitou výrobku, mohou být bezpodmínečné vrácení peněz v plné míře v rámci životnosti. Slo oe: a4518100370, vhodné pro benz SMART W451. Pičková kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního ABS plastu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost;. Typ: auto car center console držák na nápoje.
ZnačkaNICAVKIT #ad
VýrobceNICAVKIT #ad
Výška4.8
Délka11
Šířka6
Číslo díluCW0003
ModelkaCW0003
ZárukaDoživotní záruka

5. AUTOUTLET

#ad

Držák na pití do auta, AUTOUTLET Držák nápojů do auta, držák na košíčky, držák na plechovky pouze pro kulatý držák hrnků, držák lahví do auta s nastavitelným dnem a horním držákem nápojů, elastický design

#ad
AUTOUTLET #ad - Horní držák pohárku můžete přizpůsobit velikosti vašeho hrnku tak, aby Váš hrnek zůstal pevně na svém místě, aniž by se kýval. Nastavitelný horní držák nápojů držák nápojů do auta autoutlet má nastavitelný horní držák nápojů. Pohárek se nekývá, a nekoliduje se s držákem pohárku a nezpůsobuje žádný hluk.

Vhodná velikost: velikost hrnku: 6-10 cm, pokud je držák na pohárky kulatý, 5 cm. Lze jej přizpůsobit širší paletě modelů automobilů. 2. Nevkládejte hrnek hrubou silou do nenastaveného horního držáku hrnku, protože by to mohlo poškodit držák. Dodávka se 3 gumovými sponamináš balíček obsahuje 3 nové gumové spony. Nastavitelné dnonáš držák na pohárky do auta má nastavitelný podstavec a relativně velký rozsah nastavení ve dně, 5 cm 9, 5-9, s nastavitelným průměrem 6, velikost držáku na pohárky: 6, 5 cm.

To zlepšuje přizpůsobivost držáku nápojů. UpozornĚnÍ1. Flexibilní design se třemi prsty simuluje účinek prstu, když je vozidlo v pohybu, který uchopí předmět a utáhne. Držák na nápoje do auta je k dostání pouze pro modely aut s kulatými držáky nápojů, všechny modely aut s hranatými držáky nápojů nejsou vhodné. Antivibrační polštář s antivibračním polštářem vyplňte mezeru mezi expandérem držáku nápojů a dnem držáku pohárku, takže je stabilnější a působí jako antivibrace.
ZnačkaAUTOUTLET #ad
VýrobceAUTOUTLET #ad
Výška3.54
Délka3.74
Šířka2.56
Číslo díluEFUAM677DES
ModelkaAM677
Záruka18 měsíců

6. Fulushou

#ad

Držák na láhve, Fulushou 2 kusy držáků na nápoje do auta, univerzální držák na kávové pohárky do auta, černý a stříbrný, multifunkční držák na plechovky do auta, kov, držák na dózy

#ad
Fulushou #ad - Silný a odolný materiálnaše držáky na pohárky do auta jsou vyrobeny ze silného, nerezaví a lze jej používat dlouhou dobu. Lze jej také použít k uložení drobných předmětů, mobilní telefony, vizitky atd. Snadné použitíbalení obsahuje 2 kulatá lepidla. Je robustní a s dlouhou životností, lze prát, nedá se snadno poškodit a zlomit, díky čemuž v autě dobře vypadá.

Univerzální velikost vhodná pro téměř všechny druhy šálků, 8 × 8, které můžete sdílet se svými přáteli a rodinou. Má dobré zpracování a vysoký povrch lesku, silného plastu a vysoce kvalitního drátu z pružinové oceli. Iroké použití držák na plechovky do auta je vhodný pro všechny modely aut. Můžete je také nalepit na jakýkoli jiný plochý povrch. Velikost a množství velikost každého držáku nápojů do auta činí 8, lahví a plechovek.

Praktický držák nápojů do autahledáte místo pro kelímek na vodu ve svém autě? a teče voda nebo nápoj v šálku často? Žádné starosti! Nainstalujte si jeden z našich držáků na nápoje, tyto problémy za vás vyřeší! A pokud ji nepotřebujete, můžete ji jednoduše a beze stopy odstranit, což je velmi praktické. Můžete je nalepit na spodní stranu držáku lahví a pak na povrch přístrojové tabule. Můžete jej umístit na přístrojovou desku auta a umístit tak hrnky na vodu, jako jsou klíče, nápoje a kávu.
ZnačkaFulushou #ad
VýrobceFulushou #ad
Výška2.76
Délka3.46
Šířka3.46
Číslo díluMX-DrinkHolder-New
ModelkaMX-DrinkHolder-New

7. itdegno

#ad

Držák nápojů Držák na pohárky Central Konzole Úložný box pro C-class W205 GLC X253 E Class W213 třída V W447

#ad
itdegno #ad - Hodí se pouze pro LHD. Pro mercedes benz c třída W205 2015-2021. Materiál: kvalita ABS plast. Pro mercedes benz glc w253 2015-2021. Pro mercedes benz e třída w213 2016-2021 / třída V W447 2016-2021.
Značkaitdegno #ad
Výrobceitdegno #ad
Číslo díluitdegno
Modelka.

8. Angelkiss

#ad

Skládací, držák na nápoje, držák na plechovky, Angelkiss 2 kusy držáků na nápoje do auta, auto, nákladní automobil, nastavitelný držák lahví, držák na nápoje pro člun

#ad
Angelkiss #ad - Se šrouby, abyste získali velokaci. Dokonce i nováček bez zkušeností s instalací to zvládne během několika minut. Držák do auta může během jízdy udržovat hrníčky, takže si nemusíte dělat starosti s šálky a přepadem nápojů, které udržují auto čisté a uklizené. Sada 2 dílů běžných držáků motoru - ocelový držák může obsahovat většinu lahví, lahví nebo šálků o průměru menším než 75 mm.

Držák se snadno instaluje, aby se usnadnilo používání. Multifunkční, jachtách atd. Držák je elegantní a krásný, s dlouhou životností, krásný a praktický plastový materiál - skládací držák je vyroben ze silného plastu, klasický černý se může spojit s většinou interiérů svého auta a je praktický. Držte své nápoje v ruce a vychutnejte si lahodné nápoje snadno s naším držákem auta! Silný, vodotěsný a odolný proti korozi. Perfektní pro uložení šálků v malých prostorách a snaží se vám najít místo pro šálky. Pokud se nepoužívá, výška 96 mm, má kompaktní design, když je v pohybu nebo stojí.

Můžete jej také nainstalovat na stěnu vedle pohovky, široce rozšířené - nádoby se často používají v automobilech, rekreačních vozidlech, vedle postele nebo kdekoliv ve vašem domě nebo ve vašem sportovním centru, SUV, nákladních vozidlech, lodích, traktorech, nákladních vozidlech, abyste svému každodennímu životu dodali více pohodlí při vašich směnách nebo cestách. Skládací design, když je otevřen a pouze 28 mm, složí se, který šetří místo a zabraňuje poškození peněženky, šetří místo - držák na auto má skládací design, když je složen.
ZnačkaAngelkiss #ad
VýrobceAngelkiss #ad
Výška7.91
Délka1.18
Šířka4.76
Číslo díluP1JO
ModelkaP1JO
Záruka1.

9. PERFETSELL

#ad

PERFETSELL 3 kusy držáků nápojů do auta držák lahví do auta skládací držák na hrnky auto držák na kávu plast držák nápojů do auta držák šálků černý držák na auto držák na nádobky pro člun motorové vozidlo auto stěna

#ad
PERFETSELL #ad - Skládací design a šetří místo: držák nápojů do auta má skládací design, který lze při nepoužívání složit, aby v uzavřeném stavu vyčnívalo pouze 28 mm, aby se ušetřilo místo v autě. Nabízí více pohodlí pro každodenní život a práci.

Asto se používá v autech, obytných automobilech, lodích, jachtách atd. Toto je vaše nejlepší volba pro horké nebo studené nápoje. Jednoduše upevněte šrouby ve správné poloze, že je držák nápojů stabilní. Nápoje jednoduše vložte do auta: sklopný držák nápojů může během jízdy zachytit šálek plný nápojů nebo kávy. Barva: černá, vodotěsný a odolný proti korozi; snadno se čistí, snadno se obsluhuje, vhodná pro většinu stylů zařízení vašeho auta.

Snadná instalace: balení obsahuje 3 držáky nápojů do auta a 12 šroubů, jako např. Plochě skládací, v otevřeném stavu 95 mm. Univerzální držák nápojů do auta: skládací držák nápojů pojme většinu lahví, sklenic nebo šálků s průměrem menším než 75 mm. B. Nemusíte si dělat starosti, že se hrnek kývá, sklouzne nebo spadne. Opěrky sedadel, abyste zajistili, které se snadno instalují. Lze instalovat na jakýkoliv rovný povrch, strany dveří.
ZnačkaPERFETSELL #ad
VýrobcePERFETSELL #ad
Výška3.62
Délka4.25
Šířka3.74
Číslo díluPERFETSELL01
ModelkaPERFETSELL01
ZárukaNe

10. MaxAwe

#ad

Středová konzola držák pohárků na nápoje, středová loketní opěrka držák plechovek, MaxAwe Auto držák nápojů 2046802391 vhodný pro Ben-z C/E W204 W212 C207

#ad
MaxAwe #ad - Slo oem: 2046802391. Snadný přístup k vašemu hrnku a zabraňuje sklouznutí při otáčení nebo zrychlení. Snadná instalace: speciální design, perfektní shoda, bezztrátová instalace. Materiál: z vysoce kvalitního, odolného a nedeformovatelného ABS plastu. Vhodné pro: mercedes-benz třídy c w204 2008-2014, třídy e w212 2010-2016, třída E C207 A207 2010-2017. Specifikace: délka: 80 mm, šířka: 70 mm, výška: 65 mm.
ZnačkaMaxAwe #ad
VýrobceGGB #ad
Výška2.56
Délka3.15
Šířka2.76
Číslo díluGGB-1261
ModelkaGGB-1261
ZárukaNe