Top 9 Kopfhörer Apple – Sluchátka do uší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple EarPods USB-C ​​​​​

#ad
Apple #ad - Reproduktory v earpods jsou konstruovány tak, aby maximalizovaly zvukový výstup – tak získáte vysoce kvalitní zvuk. Hlubší, sytější basy. Sluchátka earpods usb-c mají kromě toho integrované dálkové ovládání, pomocí kterého můžete nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videí a přijímat nebo ukončovat hovory. Ovládání přehrávání hudby a videí. Vyvinuto firmou Apple. Přijímání a ukončování hovorů. Lepší ochrana před potem a vodou.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.79
Délka2.68
Hmotnost0.07
Šířka2.68
Číslo díluMTJY3ZM/A
ModelkaMTJY3ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

2. Apple

#ad

Apple EarPods s 3,5 mm konektorem pro sluchátka

#ad
Apple #ad - Na rozdíl od běžných kulatých sluchátek je design earpods založen na geometrii ucha. To je důvod, proč se hodí více lidí než kterákoli jiná sluchátka. Reproduktory v earpods jsou navrženy tak, aby minimalizovaly ztrátu zvuku a maximalizovaly zvukový výstup - takže získáte vysoce kvalitní zvuk Snímače EarPods mají vestavěný dálkový ovladač, který umožňuje nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby a videa a přijímat nebo ukončit hovory stisknutím tlačítka.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška3.46
Délka2.68
Hmotnost0.13
Šířka1.1
Číslo díluMNHF2ZM/A
ModelkaMNHF2ZM/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

3. Everdigi

#ad

Kompatibilní s Phone 14/13/12/11/Pro/SE/X/XS/XR/8/7, podporuje všechny systémy iOS, 2 ks HiFi stereo sluchátek s konektorem Lightning a regulátorem hlasitosti, Sluchátka do uší iPhone s kabelem

#ad
Everdigi #ad - Tato výška hlavy je kompatibilní s audio zařízeními všech zásuvek l-ightning. Kabelová bluetooth sluchátka zapněte bluetooth svého telefonu - připojte sluchátka k telefonu – připojte přes Bluetooth "Beat" nebo "L-ightning" – použijte sluchátka po "pípání".

Ohromující kvalita zvuku kabelová sluchátka s integrovaným upgradovaným čipem vám poskytují nejautentičtější kvalitu zvuku a 2 otvory vydávají stereo zvuk 360 stupňů, takže se při tréninku můžete lépe ponořit do svého hudebního světa. Certifikace mfi sluchátka jsou certifikována mfi. Podpora poslechu a volání podporuje nastavení hlasitosti, ovládání přehrávání a přijímání nebo ukončení hovorů pomocí špetky kabelu.

Bezstarostný servis balení 2 ks sluchátek do uší s přípojkou l-ightning. Pokud máte dotazy k našemu produktu, neváhejte nás kontaktovat a my vám během 24 hodin poskytneme uspokojivou odpověď. Es je do značné míry kompatibilní s apple 14/14 pro/14 pro max/14 plus/13/13 pro/13 pro max/13 mini/12/12 pro/12 pro max/12 mini / xs max / 7 plus / X / XX/ X R / SE /SE 2020/11/11 Pro/11 Pro Max /XS / 8/8/8 Plus / 7 atd.
ZnačkaEverdigi #ad
VýrobceEverdigi #ad
Číslo díluEr0-001D
ModelkaEr0-001D

4. Magtoyballu

#ad

Huawei, MP3 přehrávače,, Galaxy, Pro sluchátka do uší 3,5 mm certifikováno Apple MFi s kabelem s mikrofonem a regulací hlasitosti pro špunty do uší a prémiový HiFi Sound, Sony, ideální pro iPhone

#ad
Magtoyballu #ad - Kabel má integrovaný a vysoce kvalitní mikrofon. Kabel sluchátek je vyroben z měkkého a flexibilního materiálu TPE a byl vylepšen, 5mm konektor a odolný kabel, aby byl odolnější vůči opotřebení a korozi. Obdržíte 1 x 3, kompatibilní s nejnovějšími zařízeními android a apple, 5 mm basová sluchátka s vysokým rozlišením, jednoduché mluvení a přeskakování skladeb a pěkné balení, ovládání třemi tlačítky, které by mohlo být krásným dárkem pro přítele.

Ovladač slouží k přehrávání/pozastavení hudby/dalšího titulu/předchozího titulu/přijímání hovorů/uskutečnění hovorů. Sluchátka do uší izolují externí zvuky a snižují vnější hluk a současně minimalizují ztrátu zvuku pro dlouhodobý komfort v uších. Sluchátka jsou do značné míry kompatibilní s iphone se/6/6s/6 plus/6s plus/5/5c/5s, ipad air, smartphony a tablety s Androidem, iPod touch 5, iPod Nano 7, iPad Mini, Samsung Galaxy, zařízeními s Windows a všemi běžnými hudebními zařízeními s konektorem pro sluchátka.

Pokud rádi hrajete hry a nahráváte písničky, jsou tyto sluchátka do uší pro vás tou nejlepší volbou. Vestavěná, nárazuvzdorná kvalitní membrána a zvukové jednotky. Sluchátka mají pozlacený 3, který představuje perfektní kombinaci bezztrátového přenosu zvuku a extrémní životnosti.
ZnačkaMagtoyballu #ad
VýrobceMagtoyballu #ad
ModelkaA

5. Apple

#ad

Apple AirPods s kabelovým nabíjecím pouzdrem

#ad
Apple #ad - Nový čip apple h1 umožňuje rychlejší bezdrátové připojení k vašim zařízením. Jednoduché nastavení pro všechna vaše zařízení Apple. Sytá, vysoká kvalita zvuku a přehrávání hlasu. Pouzdro lze nabíjet pomocí konektoru Lightning. Rychlý přístup k siri pomocí jednoduchého zvolání „Hey Siri“. Automatické zapnutí a spojení. Pokud chcete skladbu přehrát nebo přeskočit na další, stačí dvakrát klepnout. Rychlé nabíjení v pouzdře. Plynulé přepínání mezi zařízeními.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.77
Délka0.71
Hmotnost0.01
Šířka0.84
Číslo díluMV7N2ZM/A
ModelkaMV7N2ZM/A
Záruka1 rok

6. CELLWORLD

#ad

HiFi stereo sluchátka pro iPhone 14 Pro/14/13/12/SE/11/X/8/7 pro všechny systémy iOS, kabelová sluchátka do uší s mikrofonem a regulátorem hlasitosti, 2dílná sada sluchátek pro iPhone

#ad
CELLWORLD #ad - Vynikající zvuk a příjemný komfort při nošení naše sluchátka iphone jsou jemně přizpůsobena vyváženým frekvencím a umožní vám ponořit se do hudby. Klademe důraz na kvalitu zvuku a komfort. Uvolněte si ruce. Co dostaneteobdržíte 2 kusy kabelových sluchátek pro iphone. Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, můžete se na nás obrátit. Po několika sekundách se objeví vyskakovací okno.

Jednoduché spojenínejprve zapněte bluetooth svého telefonu nebo přístroje a poté sluchátka zapojte do něj. Pro výše uvedené postupy nemusíte mobilní telefon vyndávat z pouzdra. Multifunkční ovládání kabelutato sluchátka lightning pro iphone mají integrovaný mikrofon s vysokým rozlišením, aby vám poskytl jasný zážitek z volání; a můžete také nastavit hlasitost, přepnout na předchozí a další skladbu, pozastavit nebo přehrávat hudbu/video, přijímat/ukončit hovory pomocí multifunkčního tlačítka na headsetu. Musíte kliknout na "připojit k icloud" zmizí, pokud byla sluchátka Lightning úspěšně připojena, a můžete si pak vychutnat svou oblíbenou hudbu a videa.

Univerzální kompatibilitanaše kabelová sluchátka pro iphone jsou perfektně kompatibilní s iphone 14 pro max / xr / iphone 11 pro max / 11 pro / 12 pro / iphone 13 Pro Max / xs max / 14 Pro / 8/8 Plus / 13 / 14 Plus / xs / 13 Pro / X / 12/12 Mini / iphone 12 pro max / 12 Pro / 7/7 Plus, je kompatibilní také se všemi systémy iOS. Nabízíme vám nejkomplexnější a nejprofesionálnější předprodejní a poprodejní servis a snažíme se vám nabídnout příjemný zážitek z nakupování. Naše kabelová sluchátka pro iphone jsou ergonomicky navržena a mají pohodlnou konstrukci Semi-In-Ear, která se lépe přizpůsobí vašemu zvukovodu.
ZnačkaCELLWORLD #ad
VýrobceCELLWORLD #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo dílu762349738500

7. Apple

#ad

Sluchátka Apple AirPods 3. generace s nabíječkou s konektorem Lightning​​​​​​2022

#ad
Apple #ad - Airpods a nabíjecí pouzdro jsou chráněny před vodou a potem. Dokonale padnoucí tvar. Sdílení zvuku mezi dvěma páry sluchátek airPod na vašem zařízení iPhone, iPad, iPod touch nebo Apple TV.

Ovládejte pomocí tlakového čidla svoji zábavu či přijímejte a ukončujte hovory. Rychlý přístup k siri pomocí jednoduchého zvolání „Hey Siri“ český jazyk nelze zaručit. Personalizované 3d audio s dynamickým sledováním hlavy zajišťuje zvuk všude kolem vás. Snadná instalace, rozpoznání sluchátek v uších a automatické přepínání mezi přístroji. Až 6 hodin přehrávání. Celkem až 30 hodin přehrávání. Nabíjecí pouzdro s konektorem Lightning nebo nabíjecí pouzdro MagSafe.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.83
Délka0.84
Hmotnost0.08
Šířka2.14
Číslo díluMPNY3ZM/A
ModelkaMPNY3ZM/A
Záruka1 rok

8. Babbleice

#ad

Babbleice Lighting sluchátka iPhone sluchátka s mikrofonem In-Ear sluchátka s kabelem sluchátka Lighting sluchátka pro iPhone 14/13/12/11 Pro/X/XS Max/XR/8/7...

#ad
Babbleice #ad - Bezchybná kvalita zvuku milovníci hudby budou nadšeni, když objeví náš high-end dac čip, který nabízí vynikající kvalitu zvuku s 24bitovým digitálním rozlišením. Nesrovnatelný komfort ergonomický design našich sluchátek zaručuje výjimečný komfort i při delším používání. Zvyšte nebo snižte hlasitost, vyměňte skladbu nebo přijměte hovor zcela jednoduše, ať už pracujete, běháte nebo cestujete.

Lehké a přesto robustní tpe pouzdro zajišťuje vyvážený a dynamický zvukový výkon a působivý hudební zážitek. Univerzální kompatibilita naše kabelová sluchátka jsou koncipována pro celou řadu zařízení, včetně iphone 14/13/12/11 Pro/X/XS Max/XR/8/7. Zaručená trvanlivost naše sluchátka lighting prošla více než 10 000 testy trvanlivosti, že jsou dimenzována na dlouhou životnost. Totální kontrola vždy po ruce díky našemu integrovanému mikrofonu a našim dálkovým ovladačům máte úplnou kontrolu nad svou hudbou a hovory, chodíte, aniž byste museli telefon vyndat z pouzdra.

Pokud narazíte na problémy, což znamená, je vám k dispozici náš tým zákaznických služeb, protože se snažíme ušetřit čas a nabídnout vám uspokojivý zážitek. Zůstanete bez námahy na svém místě a nebudete cítit žádné potíže. Kromě toho magnetické ucpávky do uší zabraňují změti kabelů a díky dodávané tašce si je můžete bez problémů vzít všude s sebou. Nemusíte si dělat starosti s kompatibilitou, protože tato sluchátka jsou připravena vám nabídnout skvělý zvukový zážitek se všemi vašimi zařízeními.
ZnačkaBabbleice #ad
VýrobceBabbleice #ad
Číslo díluBA-EPTC-1P
ModelkaBA-EPTC-1P

9. Btootos

#ad

Kabellose Kopfhörer ENC Lärmreduzierung Ohrhörer, Kopfhörer Kabellos Bluetooth 5.3 In Ear Kopfhörer mit 4 Mikrofon, 40H Deep Bass, Bluetooth Kopfhörer

#ad
Btootos #ad - Touch-steuerung und komfortables fit : die kopfhörer kabellos bluetooth verfügen über empfindliche touch-bedienelemente, die die Bedienung der kopfhörer mit nur einem Fingertipp erleichtern. Die smart touch kann antworten oder auflegen, pausieren oder spielen und Sprachassistent aufwecken.

Das headset ist superleicht nur 4g. Ergonomisches design für eine sichere und bequeme Passform für jedes Ohr. Ohrmuscheln in drei größen sind verfügbar, und ein kompaktes Ladeetui passt problemlos in Ihre Tasche. Die akkulaufzeit des wireless kopfhörer beträgt ca. Mitreißender klang und automatische kopplung : der a90 pro kopfhörer kabellos verfügt über ein einzigartiges Stereodesign und 13 mm große zusammengesetzte Membranen, Bietet ein vollständig immersives Hörerlebnis. Led-digitalanzeige und 40 stunden spielzeit: das kopfhörer mit mikrofon verfügt über eine duale led-digitalanzeige, die die verbleibende leistung der Ladebox und des Headsets genau anzeigen kann.

Mit der schnellladetechnologie können sie nach 10 Minuten Aufladen der Kopfhörer 1 Stunde Musik genießen und die Kopfhörer in 1 Stunde vollständig aufladen. Klar gehört werden. Kristallklare anrufe: die bluetooth kopfhörer in ear verfügen über 4 mikrofone und technologie zur unterdrückung von umgebungsgeräuschen ENC ermöglichen hohe Anrufqualität, Videokonferenzen, Live-Streaming usw. 6 bis 8 stunden je nach tatsächlicher Lautstärke.
ZnačkaBtootos #ad
VýrobceBtootos #ad
Výška1.02
Délka2.44
Hmotnost0.22
Šířka1.89
Číslo díluA90 Pro
ModelkaA90 Pro
ZárukaZwei Jahre